Transport gratuit in Bucuresti
Livrare si in zonele limitrofe
Trimitem fotografia
reala a produsului livrat
Felicitare cadou
la orice comanda
Cadou surpriza
la a 3-a comanda
Flori proaspete
in fiecare zi
Inapoi la pagina precedenta

Flori Evenimente

Flori Evenimente

Seteaza descrescator

Tabel Lista

Pagina:
  1. 1
  2. 2
pe pagina
coroana flori din trandafiri si orhidee

coroana flori din trandafiri si orhidee

600,00 RON

lumanari nunta din hortensie si orhidee vanda mov

lumanari nunta

600,00 RON

lumanari cununie cu lisianthus

lumanari nunta

610,00 RON

lumanari de cununie din hortensie roz si hortensie verde

lumanari nunta

620,00 RON

lumanari nunta ieftine

lumanari nunta

620,00 RON

lumanari de nunta ieftine

lumanari nunta

640,00 RON

lumanari de nunta cu hypericum verde

lumanari nunta

640,00 RON

lumanari de nunta mov cu alb

lumanari nunta

640,00 RON

lumanari de nunta din hortensie si trandafiri

lumanari nunta

655,00 RON

lumanari de cununie ieftine

lumanari nunta

655,00 RON

lumanari de nunta cu livrare

lumanari nunta

670,00 RON

lumanari de nunta din hortensie si trandafiri

lumanari nunta

680,00 RON

lumanari de nunta prin curier

lumanari nunta

699,00 RON

lumanari de nunta cu orhidee dendrobium si orhidee phaleonopsis

lumanari nunta

699,00 RON

Happily Ever After by Fabulous  Muses Alina

Happily Ever After Table Set by Fabulous Alina

699,00 RON

Seteaza descrescator

Tabel Lista

Pagina:
  1. 1
  2. 2
pe pagina
[profiler]
Memory usage: real: 20971520, emalloc: 20501896
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.7284100
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0004154,6720
config/load-modules0.158014,256262,144
config/load-modules-declaration0.02111160,456262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.021312,113,7842,097,152
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.000917210,6560
config/load-db0.0685182,104524,288
mage::app::init::stores0.0027177,7680
mage::app::init_front_controller0.0012174,9760
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0009161,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0007113,2560
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0006834,5680
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002402,3920
mage::dispatch::routers_match0.4678100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.062212,299,2721,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0009228,2160
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0023146,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0010129,1760
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.052711,127,6081,048,576
CORE::create_object_of::SSE_TranslationHints_Model_Translate0.0002112,7680
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0080127140,240262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00521275,968262,144
OBSERVER: log0.0035168,584262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003118,6080
OBSERVER: pagecache0.0003119,1440
OBSERVER: persistent0.00075150,8320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.4054100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.002938137,048262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0004784,2000
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001372,2480
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0005137,840262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.06451180,368262,144
layout/package_update: default0.05841127,968262,144
DISPATCH EVENT:core_layout_update_updates_get_after0.00391101,6960
OBSERVER: firecheckout0.0035180,6320
OBSERVER: tm_layout0.0003116,0400
layout/db_update: default0.3425100
layout/db_update: STORE_default0.3415100
layout/db_update: THEME_frontend_default_blanco0.3408100
layout/db_update: catalog_category_view0.3401100
layout/package_update: catalog_category_layered0.001317,6080
layout/db_update: MAP_popup0.3390100
layout/db_update: catalog_category_layered0.3384100
layout/db_update: CATEGORY_100.3377100
layout/db_update: customer_logged_out0.3370100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.033013,885,6003,670,016
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00051045,4960
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00031045,4960
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00031035,4160
BLOCK: head0.00031146,9200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011726,000262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001814,8640
BLOCK: global_notices0.0002166,0000
BLOCK: top.bar0.0002157,7840
BLOCK: currency0.0002268,1600
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0013216,560262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.001415089,1680
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00031159,5040
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0019414,6320
BLOCK: left_block10.0002165,456262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002157,1840
BLOCK: return_link0.0006173,0720
BLOCK: checkout_cart_link0.0002166,096262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0008111,2080
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004121,0800
BLOCK: top_cart0.0002175,9920
BLOCK: wishlist_sidebar0.00031177,120262,144
BLOCK: Facebook_Likebox0.0002165,9520
BLOCK: cookiealert0.00031131,792262,144
BLOCK: catalog.leftnav0.015211,875,6801,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00282269,352262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001012832,8640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00058354,7920
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003413796,4720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0009288,8320
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00081145,4400
OBSERVER: tax0.0006273,5600
OBSERVER: weee0.0003168,4800
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0001123,712262,144
locale/currency0.002024252,512262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0005144,056262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004141,032262,144
BLOCK: catalog.leftnav20.0002165,5680
BLOCK: category.products0.0017184,6800
BLOCK: product_list0.0002186,448262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.0014192,3440
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0002187,9760
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.0005173,880262,144
OBSERVER: configurableswatches0.00093676,4160
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.3029100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0004914,8560
frontend/default/blanco/template/page/2columns-left.phtml0.300615,184,2645,505,024
frontend/default/blanco/template/page/html/head.phtml0.02581404,064524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00101819,3920
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0003121,8720
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0004894,7600
frontend/default/blanco/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004119,7120
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.0027144,8640
frontend/default/blanco/template/page/html/header.phtml0.032411,658,9681,835,008
frontend/default/blanco/template/checkout/cart/mini_cart_top.phtml0.007711,261,8641,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0001133,9280
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00191294,688262,144
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0001150,1760
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.0001151,944262,144
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/top.phtml0.02071346,864262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.0001275,1520
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.00412785,2400
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.00023017,1280
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.000713102,0720
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Variable0.0001137,6080
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Block0.0001137,5040
frontend/default/blanco/template/catalog/category/view.phtml0.204612,740,7922,883,584
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0018217,6400
DISPATCH EVENT:catalog_entity_attribute_load_after0.0001191,3760
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.00531412,280262,144
OBSERVER: review0.00511408,000262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00171129,5040
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00241175,320262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00161161,424262,144
OBSERVER: inventory0.014518366,536262,144
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list.phtml0.195312,177,9602,621,440
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0042115,2880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00034928,0400
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/media.phtml0.1169151,563,8241,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.00091714,6880
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0001171,2880
__EAV_LOAD_MODEL__0.0952172,020,2081,572,864
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.0358171,837,784524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001337,0080
DISPATCH EVENT:catalog_entity_attribute_load_before0.0001171,3040
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.047217377,872262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0007173,0880
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.014517222,0000
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00021527,0640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0001153,9440
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.02341566,480262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001151,2080
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001151,2080
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/leftnav.phtml0.0044121,4000
frontend/default/blanco/template/catalog/layer/view.phtml0.0094148,7920
frontend/default/blanco/template/catalog/layer/state.phtml0.001113,2640
frontend/default/blanco/template/catalog/layer/filter.phtml0.001126,0640
frontend/base/default/template/tag/popular.phtml0.002915,9920
frontend/default/blanco/template/page/html/side_block.phtml0.004249,5120
frontend/default/blanco/template/page/html/side_block_without.phtml0.002726,9200
frontend/default/blanco/template/page/html/footer.phtml0.0058142,1920
frontend/default/blanco/template/newsletter/subscribe.phtml0.0010115,8400