Transport gratuit in Bucuresti
Livrare si in zonele limitrofe
Trimitem fotografia
reala a produsului livrat
Felicitare cadou
la orice comanda
Cadou surpriza
la a 3-a comanda
Flori proaspete
in fiecare zi
Inapoi la pagina precedenta

Flori Aniversari Companii

Seteaza descrescator

Tabel Lista

Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
pe pagina
aranjamente corporate

Aranjament cu orhidee cymbidium, anthurium, santini.

99,00 RON

aranjamente corporate cu orhidee

Aranjament anthurium, orhidee, bambus

99,00 RON

aranjamente florale cu cymbidium si trandafiri

Aranjament orhidee si mini trandafiri

99,00 RON

aranjamente din crizanteme si santini

Aranjament crizanteme si mini trandafiri

99,00 RON

aranjamente din liliac si trandafiri

Aranjament cu liliac, lisianthus, lalele, trandafiri, crizanteme

99,00 RON

aranjament ceainic

Aranjament cu frezii, anemone si hypericum

139,00 RON

aranjament flori corporate

Aranjament cu orhidee cymbidium, santini.

139,00 RON

Aranjament trandafiri, crizanteme si frezii

Aranjament trandafiri, crizanteme si frezii

139,00 RON

aranjament cu trandafiri in cutie cadou

Aranjament cu trandafiri si hypericum

144,00 RON

aranjament joben cu trandafiri

Aranjament joben cu trandafiri si anthurium

145,00 RON

aranjament din flori

Aranjament trandafiri si alstroemeria

149,00 RON

Aranjament trandafiri, gerbera si santini

Aranjament trandafiri, gerbera si santini

159,00 RON

aranjamente florale in joben

Aranjament joben cu trandafiri

169,00 RON

aranjament floral la domiciliu

aranjament lisianthus, lalele si gerbera

175,00 RON

Sale
aranjament din lalele colorate

aranjament lalele si lisianthus

Pret normal: 195,00 RON

Pret special: 179,00 RON

Seteaza descrescator

Tabel Lista

Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
pe pagina
[profiler]
Memory usage: real: 20447232, emalloc: 19890984
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.6810100
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0003154,6720
config/load-modules0.128214,256262,144
config/load-modules-declaration0.02411160,456262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.020512,113,7682,097,152
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.000916010,1040
config/load-db0.0646182,104524,288
mage::app::init::stores0.0026177,7120
mage::app::init_front_controller0.0013174,9280
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0010161,2240
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0012112,7920
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005713,9920
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001362,2000
mage::dispatch::routers_match0.4549100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.058012,299,7601,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0010228,2160
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0018146,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0009129,1760
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.049611,128,0881,048,576
CORE::create_object_of::SSE_TranslationHints_Model_Translate0.0002112,7680
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0085126139,392262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00461275,928262,144
OBSERVER: log0.0029168,416262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003118,6400
OBSERVER: pagecache0.0003119,1520
OBSERVER: persistent0.00075150,8320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.3968100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.002933133,464262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003673,6720
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001332,0560
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0005137,840262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.05881183,856262,144
layout/package_update: default0.05121127,976262,144
DISPATCH EVENT:core_layout_update_updates_get_after0.00381101,6800
OBSERVER: firecheckout0.0034180,6160
OBSERVER: tm_layout0.0003116,0400
layout/db_update: default0.3404100
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren0.3392100
layout/db_update: STORE_default0.3386100
layout/db_update: THEME_frontend_default_blanco0.3379100
layout/db_update: catalog_category_view0.3372100
layout/package_update: catalog_category_default0.001316,6640
layout/db_update: MAP_popup0.3361100
layout/db_update: catalog_category_default0.3355100
layout/db_update: CATEGORY_530.3349100
layout/db_update: customer_logged_out0.3334100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001015920
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.024512,055,6562,097,152
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00051015,3520
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00041015,3520
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00031015,3200
BLOCK: head0.00031146,9200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011726,0000
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001814,8640
BLOCK: global_notices0.0002166,0000
BLOCK: top.bar0.0002157,7840
BLOCK: currency0.0003268,1600
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0021216,624262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.001414385,0640
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00041159,5040
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0022414,6320
BLOCK: left_block10.0002165,440262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002157,1840
BLOCK: return_link0.0006173,0720
BLOCK: checkout_cart_link0.0002166,088262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0008111,2080
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004121,0800
BLOCK: top_cart0.0002175,9920
BLOCK: wishlist_sidebar0.00031177,112262,144
BLOCK: Facebook_Likebox0.0002166,4640
BLOCK: cookiealert0.00041133,816262,144
BLOCK: catalog.leftnav20.0002165,5680
BLOCK: category.products0.0031194,0960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.0001244,6000
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.00222450,3360
BLOCK: product_list0.0003186,416262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00351125,2240
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001412532,4560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00058052,8240
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.0027134120,2640
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0003188,0000
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.0008173,8800
OBSERVER: configurableswatches0.00113275,6960
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.3068100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0004925,1600
frontend/default/blanco/template/page/2columns-left.phtml0.304416,401,4246,815,744
frontend/default/blanco/template/page/html/head.phtml0.03371665,864786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00141819,3920
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005121,7440
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0005904,8240
frontend/default/blanco/template/googleanalytics/ga.phtml0.0007119,7120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00333277,112262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001109840
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.0027143,6720
frontend/default/blanco/template/page/html/header.phtml0.035712,142,4002,097,152
frontend/default/blanco/template/checkout/cart/mini_cart_top.phtml0.011211,720,8881,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0001133,928262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00221387,472262,144
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0001150,1760
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00031117,4160
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Tax0.0001126,2160
locale/currency0.002117252,152262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0005144,0480
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004141,0240
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/top.phtml0.02021367,600262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.00023017,1280
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.000613101,8160
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Variable0.0001137,6080
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Block0.0001137,5040
frontend/default/blanco/template/catalog/category/view.phtml0.207913,264,6403,407,872
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0011142,3280
DISPATCH EVENT:catalog_entity_attribute_load_after0.0001161,2480
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.01191453,992262,144
OBSERVER: review0.01181449,712262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00481129,1840
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00541178,672262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00391164,952262,144
OBSERVER: inventory0.015916411,720524,288
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list.phtml0.189112,361,5202,621,440
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0054116,3200
frontend/base/default/template/page/html/pager.phtml0.001414,3600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00034525,7680
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/media.phtml0.1093151,673,5921,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.00071512,9760
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0001151,1920
__EAV_LOAD_MODEL__0.0887152,006,8641,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0007170,1280
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.0327151,654,624524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001337,0080
DISPATCH EVENT:catalog_entity_attribute_load_before0.0001151,2080
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.043015367,568262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0007152,9920
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.014315268,552262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00021527,0640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0001153,9440
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.02401567,544262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001151,2080
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001151,2080
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/leftnav.phtml0.0014110,2960
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/left.phtml0.002612,5360
frontend/base/default/template/tag/popular.phtml0.003015,9920
frontend/default/blanco/template/page/html/side_block.phtml0.004049,5120
frontend/default/blanco/template/page/html/side_block_without.phtml0.002226,9200
frontend/default/blanco/template/page/html/footer.phtml0.0054142,1920
frontend/default/blanco/template/newsletter/subscribe.phtml0.0011115,8400