Transport gratuit in Bucuresti
Livrare si in zonele limitrofe
Trimitem fotografia
reala a produsului livrat
Felicitare cadou
la orice comanda
Cadou surpriza
la a 3-a comanda
Flori proaspete
in fiecare zi
Inapoi la pagina precedenta

Flori Evenimente

Flori Evenimente

Seteaza descrescator

Tabel Lista

Pagina:
  1. 1
  2. 2
pe pagina
buchete mireasa cu trandafiri buble

buchet mireasa / nasa

410,00 RON

buchete de mireasa din trandafiri david austin si latirus

buchet mireasa / nasa

590,00 RON

buchete mireasa

buchet mireasa

420,00 RON

buchete mireasa cu bujori

buchet mireasa

430,00 RON

lumanari de cununie din trandafiri si solidago

lumanari nunta

440,00 RON

lumanari nunta

lumanari nunta

520,00 RON

lumanari nunta

lumanari nunta

580,00 RON

coroane funerare online

coroana flori din trandafiri, crizanteme

450,00 RON

lumanare botez de lux

lumanare botez elegenta

450,00 RON

Sale
coroane funerare online

coroana flori din trandafiri, crizanteme

Pret normal: 500,00 RON

Pret special: 450,00 RON

coroane funerare din trandafiri  si gerbera

coroana flori din trandafiri, crini si gerbera

470,00 RON

coroana flori

coroana flori

480,00 RON

coroana flori

coroana flori

490,00 RON

coroane funerare online

coroana flori

490,00 RON

Sale
coroane funerare rotunde

coroana flori din trandafiri, crizanteme

Pret normal: 550,00 RON

Pret special: 490,00 RON

Seteaza descrescator

Tabel Lista

Pagina:
  1. 1
  2. 2
pe pagina
[profiler]
Memory usage: real: 20971520, emalloc: 20487984
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.6501100
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0003154,6720
config/load-modules0.111314,256262,144
config/load-modules-declaration0.02021160,456262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.022212,113,7842,097,152
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.000916710,4160
config/load-db0.0627182,104524,288
mage::app::init::stores0.0027177,7680
mage::app::init_front_controller0.0013174,9760
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0010161,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0007113,2560
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005754,1840
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001402,3920
mage::dispatch::routers_match0.4413100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.056012,299,2721,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0010228,2160
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0015146,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0009129,1760
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.047511,127,6081,048,576
CORE::create_object_of::SSE_TranslationHints_Model_Translate0.0002112,7680
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0077127140,240262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00461275,968262,144
OBSERVER: log0.0029168,584262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003118,6080
OBSERVER: pagecache0.0003119,1440
OBSERVER: persistent0.00075150,8320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.3851100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.002938137,048262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003703,8160
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001372,2480
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0005137,840262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.05661180,368262,144
layout/package_update: default0.05061127,968262,144
DISPATCH EVENT:core_layout_update_updates_get_after0.00381101,6960
OBSERVER: firecheckout0.0034180,6320
OBSERVER: tm_layout0.0003116,0400
layout/db_update: default0.3303100
layout/db_update: STORE_default0.3293100
layout/db_update: THEME_frontend_default_blanco0.3287100
layout/db_update: catalog_category_view0.3280100
layout/package_update: catalog_category_layered0.001317,6080
layout/db_update: MAP_popup0.3269100
layout/db_update: catalog_category_layered0.3263100
layout/db_update: CATEGORY_100.3257100
layout/db_update: customer_logged_out0.3249100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.033213,885,6003,670,016
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00051045,4960
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00031045,4960
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00031035,4160
BLOCK: head0.00031146,9200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011726,000262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001814,8640
BLOCK: global_notices0.0002166,0000
BLOCK: top.bar0.0002157,7840
BLOCK: currency0.0002268,1600
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0014216,560262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.001415189,7840
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00031159,5040
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0019414,6320
BLOCK: left_block10.0002165,456262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002157,1840
BLOCK: return_link0.0006173,0720
BLOCK: checkout_cart_link0.0002166,096262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0008111,2080
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004121,0800
BLOCK: top_cart0.0002175,9920
BLOCK: wishlist_sidebar0.00031177,120262,144
BLOCK: Facebook_Likebox0.0002165,9520
BLOCK: cookiealert0.00031131,792262,144
BLOCK: catalog.leftnav0.015211,875,6801,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00282269,352262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001012832,8640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00047650,2000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003413096,4720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0009288,8320
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00091145,4400
OBSERVER: tax0.0006273,5600
OBSERVER: weee0.0003168,4800
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0001123,712262,144
locale/currency0.002026252,608262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0004144,056262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004141,032262,144
BLOCK: catalog.leftnav20.0002165,5680
BLOCK: category.products0.0016184,6800
BLOCK: product_list0.0003186,448262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.0014192,3440
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0002187,9760
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.0005173,880262,144
OBSERVER: configurableswatches0.00083476,0560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.2907100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0003914,8560
frontend/default/blanco/template/page/2columns-left.phtml0.288215,170,2245,505,024
frontend/default/blanco/template/page/html/head.phtml0.02721404,064524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00101819,3920
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0003121,8720
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0004894,7600
frontend/default/blanco/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004119,7120
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.0028144,8640
frontend/default/blanco/template/page/html/header.phtml0.032011,658,9681,835,008
frontend/default/blanco/template/checkout/cart/mini_cart_top.phtml0.008111,261,8641,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0001133,9280
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00211294,688262,144
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0001150,1760
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.0002151,944262,144
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/top.phtml0.02001346,864262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.0001275,1520
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.00432785,2400
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.00023017,1280
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.000713102,0720
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Variable0.0001137,6080
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Block0.0001137,5040
frontend/default/blanco/template/catalog/category/view.phtml0.191012,725,2242,883,584
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0018217,6400
DISPATCH EVENT:catalog_entity_attribute_load_after0.0001121,0400
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.00601409,432262,144
OBSERVER: review0.00591405,152262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00181126,8240
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00271175,152262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00191161,440262,144
OBSERVER: inventory0.013517390,072262,144
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list.phtml0.180712,165,5682,621,440
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0042115,2960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00034726,9040
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/media.phtml0.1022151,551,6321,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.00081613,8320
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0001161,2400
__EAV_LOAD_MODEL__0.0830161,946,1521,310,720
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.0292161,731,912262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001337,0080
DISPATCH EVENT:catalog_entity_attribute_load_before0.0001109680
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.042016370,400262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0006163,040262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.013316245,6960
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00021527,0640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0001153,9440
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.02341567,704524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001151,2080
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001151,2080
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/leftnav.phtml0.0047121,4000
frontend/default/blanco/template/catalog/layer/view.phtml0.0100150,2640
frontend/default/blanco/template/catalog/layer/state.phtml0.001113,2640
frontend/default/blanco/template/catalog/layer/filter.phtml0.001326,2240
frontend/base/default/template/tag/popular.phtml0.003115,9920
frontend/default/blanco/template/page/html/side_block.phtml0.004049,5120
frontend/default/blanco/template/page/html/side_block_without.phtml0.002226,9200
frontend/default/blanco/template/page/html/footer.phtml0.0055142,1920
frontend/default/blanco/template/newsletter/subscribe.phtml0.0010115,8400