Transport gratuit in Bucuresti
Livrare si in zonele limitrofe
Trimitem fotografia
reala a produsului livrat
Felicitare cadou
la orice comanda
Cadou surpriza
la a 3-a comanda
Flori proaspete
in fiecare zi
Inapoi la pagina precedenta

Flori Evenimente

Flori Evenimente

Seteaza descrescator

Tabel Lista

Pagina:
  1. 1
  2. 2
pe pagina
buchete de cununie din bujori, frezii si hortensie alba

buchet mireasa

290,00 RON

buchet mireasa

buchet mireasa

299,00 RON

aranjament  trandafiri si hypericum

aranjament trandafiri si hypericum

299,00 RON

buchete de mireasa cu bujori

buchet mireasa

310,00 RON

buchete de mireasa

buchet mireasa

290,00 RON

buchete de mireasa din hortensie, frezii, trandafiri si bujori

buchet mireasa / nasa

290,00 RON

buchet de mireasa din clulori pale

buchet mireasa / nasa

290,00 RON

buchet mireasa

buchet mireasa / nasa

295,00 RON

buchete mireasa din bujori, frezii, trandafirasi si ranunculus

buchet mireasa

300,00 RON

buchete mireasa 2016

buchet mireasa / nasa

310,00 RON

buchete mireasa cu hortensie si minirosa

buchet mireasa / nasa

310,00 RON

buchete nasa

buchet mireasa / nasa

310,00 RON

lumanari de botez

lumanare botez trandafiri, minirosa si lisianthus

295,00 RON

Lumanare Botez din Hortensie si Hypericum

lumanare botez hortensie si hypericum

310,00 RON

lumanare botez pentru baietel

lumanare botez din trachelium si trandafirasi

310,00 RON

Seteaza descrescator

Tabel Lista

Pagina:
  1. 1
  2. 2
pe pagina
[profiler]
Memory usage: real: 20971520, emalloc: 20495624
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.7555100
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0004154,6720
config/load-modules0.134514,256262,144
config/load-modules-declaration0.02861160,456262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.023212,113,7842,097,152
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001017710,8960
config/load-db0.0820182,104524,288
mage::app::init::stores0.0025177,7680
mage::app::init_front_controller0.0013174,9760
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0010161,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0008113,2560
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005784,3280
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002402,3920
mage::dispatch::routers_match0.5028100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.062312,299,2721,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0017228,2160
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0020146,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0010129,1760
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.052811,127,6081,048,576
CORE::create_object_of::SSE_TranslationHints_Model_Translate0.0002112,7680
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0096127140,240262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00511275,968262,144
OBSERVER: log0.0030168,584262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003118,6080
OBSERVER: pagecache0.0003119,1440
OBSERVER: persistent0.00095150,8320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.4403100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.003138137,048262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0004733,9600
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001372,2480
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0005137,840262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.06081180,368262,144
layout/package_update: default0.05451127,968262,144
DISPATCH EVENT:core_layout_update_updates_get_after0.00381101,6960
OBSERVER: firecheckout0.0033180,6320
OBSERVER: tm_layout0.0003116,0400
layout/db_update: default0.3814100
layout/db_update: STORE_default0.3803100
layout/db_update: THEME_frontend_default_blanco0.3796100
layout/db_update: catalog_category_view0.3789100
layout/package_update: catalog_category_layered0.001317,6080
layout/db_update: MAP_popup0.3778100
layout/db_update: catalog_category_layered0.3771100
layout/db_update: CATEGORY_100.3764100
layout/db_update: customer_logged_out0.3757100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.044313,885,6003,670,016
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00051045,4960
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00041045,4960
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00031035,4160
BLOCK: head0.00041146,9200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011726,000262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001814,8640
BLOCK: global_notices0.0002166,0000
BLOCK: top.bar0.0002157,7840
BLOCK: currency0.0003268,1600
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0020216,560262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.001714988,6000
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00031159,5040
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0020414,6320
BLOCK: left_block10.0002165,456262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002157,1840
BLOCK: return_link0.0006173,0720
BLOCK: checkout_cart_link0.0002166,096262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0008111,2080
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0005121,0800
BLOCK: top_cart0.0002175,9920
BLOCK: wishlist_sidebar0.00031177,120262,144
BLOCK: Facebook_Likebox0.0002165,9520
BLOCK: cookiealert0.00041131,792262,144
BLOCK: catalog.leftnav0.021211,875,6801,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00292269,352262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001112832,8640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00047750,8560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003513196,4720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0010288,8320
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00161145,4400
OBSERVER: tax0.0010273,5600
OBSERVER: weee0.0005168,4800
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,712262,144
locale/currency0.004022252,416262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0009144,056262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0007141,032262,144
BLOCK: catalog.leftnav20.0004165,5680
BLOCK: category.products0.0032184,6800
BLOCK: product_list0.0004186,448262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.0027192,3440
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0004187,9760
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.0010173,880262,144
OBSERVER: configurableswatches0.00133876,7760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.3295100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0004914,8560
frontend/default/blanco/template/page/2columns-left.phtml0.326815,178,0005,505,024
frontend/default/blanco/template/page/html/head.phtml0.03051404,064524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00151819,3920
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006121,8720
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0005894,7600
frontend/default/blanco/template/googleanalytics/ga.phtml0.0005119,7120
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.0028144,8640
frontend/default/blanco/template/page/html/header.phtml0.031911,658,9681,835,008
frontend/default/blanco/template/checkout/cart/mini_cart_top.phtml0.007811,261,8641,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0001133,9280
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00191294,688262,144
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0001150,1760
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.0001151,944262,144
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/top.phtml0.02001346,864262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.0001275,1520
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.00412785,2400
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.00033017,1280
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.000713102,0720
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Variable0.0001137,6080
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Block0.0001137,5040
frontend/default/blanco/template/catalog/category/view.phtml0.221812,735,3842,883,584
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0018217,6400
DISPATCH EVENT:catalog_entity_attribute_load_after0.0001131,0880
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.00541410,016262,144
OBSERVER: review0.00521405,736262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00181127,1040
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00241175,456262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00171161,448262,144
OBSERVER: inventory0.015919345,560262,144
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list.phtml0.212312,174,6002,621,440
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0041115,2960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00045129,1760
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/media.phtml0.1262151,560,0881,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.00101815,5440
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0001181,3360
__EAV_LOAD_MODEL__0.1020182,089,9041,572,864
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.0354181,922,4320
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001337,0080
DISPATCH EVENT:catalog_entity_attribute_load_before0.0001111,0160
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.053318384,944786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0009183,144262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.016118200,8160
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00021527,0640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0001153,9440
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.02671566,520262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001151,2080
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001151,2080
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/leftnav.phtml0.0043121,4000
frontend/default/blanco/template/catalog/layer/view.phtml0.0088148,0080
frontend/default/blanco/template/catalog/layer/state.phtml0.001213,2640
frontend/default/blanco/template/catalog/layer/filter.phtml0.001325,8480
frontend/base/default/template/tag/popular.phtml0.005115,9920
frontend/default/blanco/template/page/html/side_block.phtml0.005249,5120
frontend/default/blanco/template/page/html/side_block_without.phtml0.003326,9200
frontend/default/blanco/template/page/html/footer.phtml0.0055142,1920
frontend/default/blanco/template/newsletter/subscribe.phtml0.0012115,8400