Transport gratuit in Bucuresti
Livrare si in zonele limitrofe
Trimitem fotografia
reala a produsului livrat
Felicitare cadou
la orice comanda
Cadou surpriza
la a 3-a comanda
Flori proaspete
in fiecare zi
Inapoi la pagina precedenta

Flori Evenimente

Flori Evenimente

Seteaza descrescator

Tabel Lista

pe pagina
lumanari de botez din hortensie si lisianthus

lumanare botez din hortensie si lisianthus

280,00 RON

buchete de mireasa din hortensie

buchet mireasa

280,00 RON

buchete de mireasa din hortensie si craspedia

buchet mireasa

280,00 RON

buchete de mireasa din cale si trandafiri

buchet mireasa / nasa

280,00 RON

buchete de mireasa cu trandafirasi portocalii

buchet mireasa

280,00 RON

buchete de mireasa din frezii si ornitogalum

buchet mireasa

285,00 RON

buchet mireasa

buchet mireasa

289,00 RON

buchete nasa din hortensie, trandafirasi si mure

buchet nasa

280,00 RON

buchet mireasa

buchet mireasa

280,00 RON

Buchete nasa

buchet mireasa / nasa

280,00 RON

buchete mireasa frumoase

buchet mireasa

285,00 RON

buchete mireasa online

buchet mireasa

285,00 RON

coroana flori

coroana flori

280,00 RON

Seteaza descrescator

Tabel Lista

pe pagina
[profiler]
Memory usage: real: 20709376, emalloc: 20361232
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.6695100
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0004154,6720
config/load-modules0.116514,256262,144
config/load-modules-declaration0.02311160,456262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.029012,113,7842,097,152
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.000917210,6560
config/load-db0.0625182,104524,288
mage::app::init::stores0.0033177,7680
mage::app::init_front_controller0.0012174,9760
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0010161,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0008113,2560
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005764,2320
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001402,3920
mage::dispatch::routers_match0.4461100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.060212,299,2721,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0014228,2160
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0027146,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0014129,1760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Config0.001112,2880
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.048911,127,6081,048,576
CORE::create_object_of::SSE_TranslationHints_Model_Translate0.0003112,7680
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0076123135,808262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00591275,968262,144
OBSERVER: log0.0034168,584262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004118,6080
OBSERVER: pagecache0.0004119,1440
OBSERVER: persistent0.00105150,8320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.3855100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.003438137,048262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003713,8640
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001372,2480
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0005137,840262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.05841180,368262,144
layout/package_update: default0.05221127,968262,144
DISPATCH EVENT:core_layout_update_updates_get_after0.00381101,6960
OBSERVER: firecheckout0.0034180,6320
OBSERVER: tm_layout0.0003116,0400
layout/db_update: default0.3285100
layout/db_update: STORE_default0.3274100
layout/db_update: THEME_frontend_default_blanco0.3268100
layout/db_update: catalog_category_view0.3261100
layout/package_update: catalog_category_layered0.001317,6080
layout/db_update: MAP_popup0.3250100
layout/db_update: catalog_category_layered0.3243100
layout/db_update: CATEGORY_100.3237100
layout/db_update: customer_logged_out0.3229100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.033813,885,6003,670,016
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00051025,4000
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00031025,4000
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00031015,3200
BLOCK: head0.00031146,9200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011726,000262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001814,8640
BLOCK: global_notices0.0002166,0000
BLOCK: top.bar0.0002157,7840
BLOCK: currency0.0003268,1600
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0014216,560262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.001314083,2720
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00031159,5040
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0019414,6320
BLOCK: left_block10.0002165,456262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002157,1840
BLOCK: return_link0.0006173,0720
BLOCK: checkout_cart_link0.0002166,096262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0008111,2080
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004121,0800
BLOCK: top_cart0.0002175,9920
BLOCK: wishlist_sidebar0.00031177,120262,144
BLOCK: Facebook_Likebox0.0002165,9520
BLOCK: cookiealert0.00041131,792262,144
BLOCK: catalog.leftnav0.015711,875,6801,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00292269,352262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001012031,7760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00047650,2000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003312695,8960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0009288,8320
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00091145,4400
OBSERVER: tax0.0006273,5600
OBSERVER: weee0.0003168,4800
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0001123,712262,144
locale/currency0.002020252,320262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0005144,056262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004141,032262,144
BLOCK: catalog.leftnav20.0002165,5680
BLOCK: category.products0.0016184,6800
BLOCK: product_list0.0002186,448262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.0014192,3440
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0002187,9760
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.0005173,880262,144
OBSERVER: configurableswatches0.00093676,4160
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.2880100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0003874,6640
frontend/default/blanco/template/page/2columns-left.phtml0.285815,051,7365,242,880
frontend/default/blanco/template/page/html/head.phtml0.02701404,064524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00101718,3520
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0003121,8720
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0004854,5680
frontend/default/blanco/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004119,7120
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.0028144,8640
frontend/default/blanco/template/page/html/header.phtml0.033211,658,9681,835,008
frontend/default/blanco/template/checkout/cart/mini_cart_top.phtml0.008511,261,8641,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0001133,9280
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00221294,688262,144
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0001150,1760
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.0002151,944262,144
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/top.phtml0.02061346,864262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.0001275,1520
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.00422785,2400
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.00023017,1280
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.000613102,0720
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Variable0.0001137,6080
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Block0.0001137,5040
frontend/default/blanco/template/catalog/category/view.phtml0.190112,616,3202,883,584
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0018217,6400
DISPATCH EVENT:catalog_entity_attribute_load_after0.0001121,0400
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.00561391,080262,144
OBSERVER: review0.00551386,800262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00191110,4320
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00251173,192262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00181159,904262,144
OBSERVER: inventory0.013918297,944262,144
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list.phtml0.180512,082,7602,621,440
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0034112,4640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00034726,9040
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/media.phtml0.1098131,489,2801,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.00081714,6880
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0001171,2880
__EAV_LOAD_MODEL__0.0889172,014,6561,048,576
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.0305171,815,8000
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001337,0240
DISPATCH EVENT:catalog_entity_attribute_load_before0.0001109680
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.046017385,000262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0007173,0880
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.013917154,9280
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00021323,5120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0001133,4480
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.02001358,1361,048,576
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001131,1120
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001131,1120
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/leftnav.phtml0.0044121,4000
frontend/default/blanco/template/catalog/layer/view.phtml0.0086148,9520
frontend/default/blanco/template/catalog/layer/state.phtml0.001113,2640
frontend/default/blanco/template/catalog/layer/filter.phtml0.001126,0000
frontend/base/default/template/tag/popular.phtml0.002915,9920
frontend/default/blanco/template/page/html/side_block.phtml0.003949,5120
frontend/default/blanco/template/page/html/side_block_without.phtml0.002226,9200
frontend/default/blanco/template/page/html/footer.phtml0.0052142,1920
frontend/default/blanco/template/newsletter/subscribe.phtml0.0009115,8400