Transport gratuit in Bucuresti
Livrare si in zonele limitrofe
Trimitem fotografia
reala a produsului livrat
Felicitare cadou
la orice comanda
Cadou surpriza
la a 3-a comanda
Flori proaspete
in fiecare zi
Inapoi la pagina precedenta

Flori Evenimente

Flori Evenimente

Seteaza descrescator

Tabel Lista

Pagina:
  1. 1
  2. 2
pe pagina
buchete de mireasa din trandafiri

buchet mireasa

255,00 RON

buchet mireasa

buchet mireasa

260,00 RON

buchet de mireasa din bujori roz si lavanda

buchet mireasa / nasa

260,00 RON

buchete de mireasa din hortensie si brunia

buchet mireasa / nasa

265,00 RON

buchete de mireasa din tros si bouvardia

buchet mireasa

265,00 RON

buchete mireasa din trandafiri si ornitogalum

buchet mireasa

265,00 RON

aranjament masa cu trandafiri si hortensie

aranjament masa cu trandafiri si hortensie

270,00 RON

buchete mireasa din bujori, trandafiri si frezii

buchet mireasa

270,00 RON

buchete de mireasa din garoafe, eringium, veronica, craspedia

buchet mireasa / nasa

275,00 RON

buchete de mireasa

buchet mireasa

275,00 RON

buchete de mireasa din trandafiri si celosia

buchet mireasa / nasa

279,00 RON

buchete mireasa

buchet mireasa

260,00 RON

buchete de mireasa din hortensie, trandafirasi si frezii albe

buchet mireasa

270,00 RON

Sale
lumanari botez scurte

lumanare botez eleganta

Pret normal: 270,00 RON

Pret special: 250,00 RON

Sale
lumanari botez scurte

lumanare botez eleganta

Pret normal: 290,00 RON

Pret special: 270,00 RON

Seteaza descrescator

Tabel Lista

Pagina:
  1. 1
  2. 2
pe pagina
[profiler]
Memory usage: real: 20971520, emalloc: 20603696
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.6641100
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0003154,6720
config/load-modules0.123814,256262,144
config/load-modules-declaration0.02421160,456262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.019712,113,7842,097,152
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.000916710,4160
config/load-db0.0623182,104524,288
mage::app::init::stores0.0025177,7680
mage::app::init_front_controller0.0012174,9760
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0010161,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0008113,2560
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005784,3280
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001402,3920
mage::dispatch::routers_match0.4463100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.055212,299,2721,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0010228,2160
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0021146,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0009129,1760
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.045911,127,6081,048,576
CORE::create_object_of::SSE_TranslationHints_Model_Translate0.0002112,7680
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0079128141,400262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00511275,968262,144
OBSERVER: log0.0034168,584262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003118,6080
OBSERVER: pagecache0.0003119,1440
OBSERVER: persistent0.00075150,8320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.3910100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.003038137,048262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003733,9600
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001372,2480
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0005137,840262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.05731180,368262,144
layout/package_update: default0.05101127,968262,144
DISPATCH EVENT:core_layout_update_updates_get_after0.00361101,6960
OBSERVER: firecheckout0.0032180,6320
OBSERVER: tm_layout0.0003116,0400
layout/db_update: default0.3358100
layout/db_update: STORE_default0.3346100
layout/db_update: THEME_frontend_default_blanco0.3340100
layout/db_update: catalog_category_view0.3333100
layout/package_update: catalog_category_layered0.001317,6080
layout/db_update: MAP_popup0.3322100
layout/db_update: catalog_category_layered0.3315100
layout/db_update: CATEGORY_100.3309100
layout/db_update: customer_logged_out0.3301100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.034313,885,6003,670,016
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00051055,5440
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00031055,5440
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00031045,4640
BLOCK: head0.00031146,9200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011726,000262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001814,8640
BLOCK: global_notices0.0002166,0000
BLOCK: top.bar0.0002157,7840
BLOCK: currency0.0002268,1600
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0014216,560262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.001415089,1920
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00031159,5040
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0019414,6320
BLOCK: left_block10.0002165,456262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002157,1840
BLOCK: return_link0.0006173,0720
BLOCK: checkout_cart_link0.0002166,096262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0008111,2080
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004121,0800
BLOCK: top_cart0.0002175,9920
BLOCK: wishlist_sidebar0.00031177,120262,144
BLOCK: Facebook_Likebox0.0002165,9520
BLOCK: cookiealert0.00031131,792262,144
BLOCK: catalog.leftnav0.016011,875,6801,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00302269,352262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001112832,8640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00057952,1680
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003413396,4720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0010288,8320
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00101145,4400
OBSERVER: tax0.0006273,5600
OBSERVER: weee0.0003168,4800
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0001123,712262,144
locale/currency0.002126252,608262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0005144,056262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004141,032262,144
BLOCK: catalog.leftnav20.0002165,5680
BLOCK: category.products0.0018184,6800
BLOCK: product_list0.0002186,448262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.0014192,3440
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0002187,9760
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.0005173,880262,144
OBSERVER: configurableswatches0.00093476,0560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.2947100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0003924,9040
frontend/default/blanco/template/page/2columns-left.phtml0.292315,285,2645,505,024
frontend/default/blanco/template/page/html/head.phtml0.02671404,064524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00101819,3920
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0003121,8720
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0004904,8080
frontend/default/blanco/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004119,7120
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.0028144,8640
frontend/default/blanco/template/page/html/header.phtml0.032611,658,9681,835,008
frontend/default/blanco/template/checkout/cart/mini_cart_top.phtml0.008111,261,8641,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0001133,9280
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00221294,688262,144
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0002150,1760
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.0002151,944262,144
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/top.phtml0.02041346,864262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.0001275,1520
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.00412785,2400
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.00023017,1280
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.000713102,0720
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Variable0.0001137,6080
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Block0.0001137,5040
frontend/default/blanco/template/catalog/category/view.phtml0.197012,840,7442,883,584
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0018217,6400
DISPATCH EVENT:catalog_entity_attribute_load_after0.0001151,1840
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.00581448,872262,144
OBSERVER: review0.00571444,592262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00191127,5440
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00261175,424262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00181161,424262,144
OBSERVER: inventory0.014017390,304262,144
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list.phtml0.187112,240,8162,621,440
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0043115,2880
frontend/base/default/template/page/html/pager.phtml0.001013,8800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00034726,9040
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/media.phtml0.1088151,553,7921,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.00081613,8320
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0001161,2400
__EAV_LOAD_MODEL__0.0884161,949,6321,310,720
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.0318161,739,664262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001337,0320
DISPATCH EVENT:catalog_entity_attribute_load_before0.0001131,1120
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.044316370,320262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0008163,0400
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.013816245,9440
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00021527,0640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0001153,9440
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.02381567,736524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001151,2080
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001151,2080
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/leftnav.phtml0.0044121,4000
frontend/default/blanco/template/catalog/layer/view.phtml0.0093149,1360
frontend/default/blanco/template/catalog/layer/state.phtml0.001113,2640
frontend/default/blanco/template/catalog/layer/filter.phtml0.001126,0800
frontend/base/default/template/tag/popular.phtml0.002815,9920
frontend/default/blanco/template/page/html/side_block.phtml0.003849,5120
frontend/default/blanco/template/page/html/side_block_without.phtml0.002126,9200
frontend/default/blanco/template/page/html/footer.phtml0.0052142,1920
frontend/default/blanco/template/newsletter/subscribe.phtml0.0010115,8400