Transport gratuit in Bucuresti
Livrare si in zonele limitrofe
Trimitem fotografia
reala a produsului livrat
Felicitare cadou
la orice comanda
Cadou surpriza
la a 3-a comanda
Flori proaspete
in fiecare zi
Inapoi la pagina precedenta

Flori Evenimente

Flori Evenimente

Seteaza descrescator

Tabel Lista

Pagina:
  1. 1
  2. 2
pe pagina
buchete de nasa din trandafiri si hypericum

buchet nasa

220,00 RON

buchete de mireasa din hortensie si tros

buchet mireasa

249,00 RON

buchet nasa

buchet nasa

210,00 RON

buchete mireasa sau nasa din cale

buchet nasa

210,00 RON

buchete nasa

buchet nasa

225,00 RON

buchete lalele

buchet de flori cu lalele.

229,00 RON

buchet cu trandafiri, gerbera, alstroemeria, veronica

buchet cu trandafiri, gerbera, alstroemeria, veronica

249,00 RON

aranjament masa din hortensie

aranjament masa hortensie si trandafir

245,00 RON

aranjament de masa cu trandafiri

aranjament masa cu trandafiri, santini

200,00 RON

buchete nasa

buchet nasa

200,00 RON

buchete de mireasa din trandafiri

buchet mireasa

230,00 RON

Aranjament trandafiri si eryngium

Aranjament trandafiri si eryngium

239,00 RON

aranjament din trandafiri albi si trandafiri rosii

Aranjament 15 trandafiri

235,00 RON

aranjamente cu lalele, gerbera si frezii

aranjament lalele si gerbera

220,00 RON

Sale
aranjament flori de primavara

aranjament trandafirasi si frezii

Pret normal: 270,00 RON

Pret special: 249,00 RON

Seteaza descrescator

Tabel Lista

Pagina:
  1. 1
  2. 2
pe pagina
[profiler]
Memory usage: real: 21233664, emalloc: 20588624
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.6908100
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0003154,6720
config/load-modules0.119314,256262,144
config/load-modules-declaration0.02161160,456262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.020312,113,7842,097,152
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.000816710,4160
config/load-db0.0852182,104524,288
mage::app::init::stores0.0025177,7680
mage::app::init_front_controller0.0011174,9760
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0009161,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0007113,2560
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005804,4240
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001402,3920
mage::dispatch::routers_match0.4538100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.059912,299,2721,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0009228,2160
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0015146,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0009129,1760
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.051811,127,6081,048,576
CORE::create_object_of::SSE_TranslationHints_Model_Translate0.0002112,7680
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0076128141,400262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00471275,968262,144
OBSERVER: log0.0031168,584262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003118,6080
OBSERVER: pagecache0.0003119,1440
OBSERVER: persistent0.00065150,8320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.3938100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.002838137,048262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003754,0560
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001372,2480
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0004137,840262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.05721180,368262,144
layout/package_update: default0.05111127,968262,144
DISPATCH EVENT:core_layout_update_updates_get_after0.00361101,6960
OBSERVER: firecheckout0.0033180,6320
OBSERVER: tm_layout0.0003116,0400
layout/db_update: default0.3386100
layout/db_update: STORE_default0.3375100
layout/db_update: THEME_frontend_default_blanco0.3369100
layout/db_update: catalog_category_view0.3362100
layout/package_update: catalog_category_layered0.001317,6080
layout/db_update: MAP_popup0.3351100
layout/db_update: catalog_category_layered0.3344100
layout/db_update: CATEGORY_100.3338100
layout/db_update: customer_logged_out0.3330100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.032913,885,6003,670,016
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00051055,5440
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00031055,5440
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00031045,4640
BLOCK: head0.00031146,9200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011726,000262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001814,8640
BLOCK: global_notices0.0002166,0000
BLOCK: top.bar0.0002157,7840
BLOCK: currency0.0002268,1600
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0013216,560262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.001314988,6000
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00031159,5040
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0019414,6320
BLOCK: left_block10.0002165,456262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002157,1840
BLOCK: return_link0.0006173,0720
BLOCK: checkout_cart_link0.0002166,096262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0008111,2080
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004121,0800
BLOCK: top_cart0.0002175,9920
BLOCK: wishlist_sidebar0.00031177,120262,144
BLOCK: Facebook_Likebox0.0002165,9520
BLOCK: cookiealert0.00031131,792262,144
BLOCK: catalog.leftnav0.015111,875,6801,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00282269,352262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001012832,8640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00058153,4800
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003313596,4720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0010288,8320
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00081145,4400
OBSERVER: tax0.0006273,5600
OBSERVER: weee0.0003168,4800
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0001123,712262,144
locale/currency0.002025252,560262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0005144,056262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004141,032262,144
BLOCK: catalog.leftnav20.0002165,5680
BLOCK: category.products0.0016184,6800
BLOCK: product_list0.0002186,448262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.0014192,3440
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0002187,9760
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.0005173,880262,144
OBSERVER: configurableswatches0.00083476,0560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.2990100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0003924,9040
frontend/default/blanco/template/page/2columns-left.phtml0.296715,271,4005,767,168
frontend/default/blanco/template/page/html/head.phtml0.02591404,064524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00101819,3920
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0003121,8720
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0004904,8080
frontend/default/blanco/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004119,7120
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.0028144,8640
frontend/default/blanco/template/page/html/header.phtml0.030811,658,9681,835,008
frontend/default/blanco/template/checkout/cart/mini_cart_top.phtml0.007511,261,8641,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0001133,9280
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00191294,688262,144
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0001150,1760
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.0001151,944262,144
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/top.phtml0.01941346,864262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.0001275,1520
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.00402785,2400
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.00023017,1280
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.000613102,0720
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Variable0.0001137,6080
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Block0.0001137,5040
frontend/default/blanco/template/catalog/category/view.phtml0.204212,829,8003,145,728
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0018217,6400
DISPATCH EVENT:catalog_entity_attribute_load_after0.0001171,2800
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.00531448,096262,144
OBSERVER: review0.00521443,816262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00171127,0560
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00231175,136262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00161161,464262,144
OBSERVER: inventory0.013317390,272262,144
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list.phtml0.195012,231,7042,883,584
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0041115,2960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00034726,9040
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/media.phtml0.1154151,546,0561,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.00071613,8320
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0001161,2400
__EAV_LOAD_MODEL__0.0962161,938,3041,048,576
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.0419161,730,8320
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001337,0160
DISPATCH EVENT:catalog_entity_attribute_load_before0.0001151,2080
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.041916370,376262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0007163,0400
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.013216245,8720
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00021527,0640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0001153,9440
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.02381567,272786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001151,2080
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001151,2080
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/leftnav.phtml0.0044121,4000
frontend/default/blanco/template/catalog/layer/view.phtml0.0092147,4080
frontend/default/blanco/template/catalog/layer/state.phtml0.001113,2640
frontend/base/default/template/tag/popular.phtml0.002815,9920
frontend/default/blanco/template/page/html/side_block.phtml0.003849,5120
frontend/default/blanco/template/page/html/side_block_without.phtml0.002126,9200
frontend/default/blanco/template/page/html/footer.phtml0.0051142,1920
frontend/default/blanco/template/newsletter/subscribe.phtml0.0009115,8400