Transport gratuit in Bucuresti
Livrare si in zonele limitrofe
Trimitem fotografia
reala a produsului livrat
Felicitare cadou
la orice comanda
Cadou surpriza
la a 3-a comanda
Flori proaspete
in fiecare zi
Inapoi la pagina precedenta

Buchete orhidee mixte

Un buchet de orhidee este perfect pentru o femeie gingaşă, ce necesită ocrotire şi protecţie. Acest lucru este datorat faptului că buchetele de orhidee sunt delicate, plăpânde, dar atât de frumoase şi complexe. Alături de trandafiri sau crizanteme, buchetele de orhidee fac un melange spectaculos, care încântă privirea destinatarului şi îi umple încăperea de poftă de viaţă. Se poate spune aşadar că un buchet de orhidee este firav, însă odată ajuns în mâinile persoanei dragi capătă o putere miraculoasă şi devine un adevărat producător de zâmbete. Florăria Mobilă se asigură că aceste efecte sunt atinse prin profesionalismul cu care se creează buchetul de orhidee şi alegerea florilor cât mai proaspete.

Seteaza descrescator

Tabel Lista

pe pagina
  1. buchet cu orhidee, trandafiri, minirosa

    buchet cu orhidee, trandafiri, minirosa

    Buchetul este alcatuit din 8 trandafiri, 5 minirosa, 6 alstroemeria, 4 cupe orhidee, verdeata si ambalaj. Semnificatie flori: Trandafir rosu: pasiune Trandafir roz: incredere, prietenie. Crizantema: bucurie. Alstroemeria: afectiune, dragoste. Transport Gratuit. Livrare in 2 ore. Vaza nu este inclusa. Vezi mai mult
    315,00 RON

  2. Sale
    buchete din trandafiri si orhidee

    buchet cu trandafiri si orhidee cymbidium

    Buchetul este alcatuit din 52 trandafiri, 9 cupe orhidee, eucalipt, aspidistra si ambalaj. Semnificatie flori: Trandafiri: dragoste Transport Gratuit Livrare in 2 ore. Felicitare Gratuita Acest buchet se livreaza insotit de eticheta LUXURY COLLECTION. Vezi mai mult

    Pret normal: 850,00 RON

    Pret special: 749,00 RON

  3. buchet din hortensie, trandafiri si orhidee

    buchet hortensie, trandafiri, orhidee, hypericum

    Buchetul este alcatuit din 1 hortensie, 3 trandafiri, 3 cupe orhidee cymbidium, 2 hypericum, 3 minirose, 4 alstroemeria, 1 lisianthus alb, verdeata si ambalaj Semnificatie flori: Trandafiri: dragoste, iubire Hortensie: intelegere Transport Gratuit Livrare in 2 ore. Felicitare Gratuita Vezi mai mult
    239,00 RON

  4. Sale
    buchet din orhidee vanda, santinii si frezii

    buchet cu orhidee vanda, frezii, crizanteme

    Buchetul este alcatuit din 5 cupe orhidee vanda, 3 crizanteme, 3 santini, 4 frezii, verdeata si ambalaj. Semnificatie flori: Orhidee: apreciere a frumusetii. Santini: echilibru, siguranta. Frezie: inocenta. Transport Gratuit Livrare in 2 ore. Felicitare Gratuita Vezi mai mult

    Pret normal: 200,00 RON

    Pret special: 185,00 RON

  5. buchet anthurium, bambus si trandafiri

    buchet anthurium, bambus si trandafiri

    Buchetul este alcatuit din 9 trandafiri rosii, 4 anthuriun, 7 cupe orhidee cymbidium, 1 bambus si ambalaj. Semnificatie flori: Trandafir: iubire, dragoste. Transport Gratuit. Livrare in 2 ore. Felicitare Gratuita. Vezi mai mult
    279,00 RON

Seteaza descrescator

Tabel Lista

pe pagina
[profiler]
Memory usage: real: 19660800, emalloc: 19150536
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5447100
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0003154,6720
config/load-modules0.113914,256262,144
config/load-modules-declaration0.02011160,456262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.019512,113,7522,097,152
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00061107,6800
config/load-db0.0609182,104524,288
mage::app::init::stores0.0024177,8640
mage::app::init_front_controller0.0012174,9600
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0009161,2560
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0014113,2480
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004523,0800
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001362,2000
mage::dispatch::routers_match0.3378100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.056612,299,3281,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0009228,2160
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0018146,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0009129,1760
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.047211,127,6481,048,576
CORE::create_object_of::SSE_TranslationHints_Model_Translate0.0002112,7680
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0065104114,9120
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00561275,832262,144
OBSERVER: log0.0037168,424262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003118,6480
OBSERVER: pagecache0.0003119,1440
OBSERVER: persistent0.00075150,8320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.2810100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.002833133,480262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002472,7120
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001332,0560
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0004137,856262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.05781183,848262,144
layout/package_update: default0.05021127,968262,144
DISPATCH EVENT:core_layout_update_updates_get_after0.00361101,6960
OBSERVER: firecheckout0.0032180,6320
OBSERVER: tm_layout0.0003116,0400
layout/db_update: default0.2257100
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren0.2246100
layout/db_update: STORE_default0.2240100
layout/db_update: THEME_frontend_default_blanco0.2233100
layout/db_update: catalog_category_view0.2226100
layout/package_update: catalog_category_default0.001316,6640
layout/db_update: MAP_popup0.2216100
layout/db_update: catalog_category_default0.2209100
layout/db_update: CATEGORY_240.2203100
layout/db_update: customer_logged_out0.2187100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.019512,055,6642,097,152
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0004904,8240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0003904,8240
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0003904,7920
BLOCK: head0.00031146,920262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011726,0000
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001814,8640
BLOCK: global_notices0.0002166,0000
BLOCK: top.bar0.0002157,7840
BLOCK: currency0.0002268,1600
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0012216,624262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00119959,0080
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00031159,5040
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0019414,6320
BLOCK: left_block10.0002165,464262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002157,1840
BLOCK: return_link0.0006173,0720
BLOCK: checkout_cart_link0.0002166,088262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0008111,2080
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004121,0800
BLOCK: top_cart0.0002175,9920
BLOCK: wishlist_sidebar0.00031177,104262,144
BLOCK: Facebook_Likebox0.0002166,4640
BLOCK: cookiealert0.00041133,840262,144
BLOCK: catalog.leftnav20.0002165,5680
BLOCK: category.products0.0028194,0720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.0001244,6000
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.00212450,3440
BLOCK: product_list0.0002186,416262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00201125,2240
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00109728,6480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00047146,9040
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.0033110125,8880
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0002188,0000
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.0005173,8800
OBSERVER: configurableswatches0.00051272,0960
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.1977100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0003704,1040
frontend/default/blanco/template/page/2columns-left.phtml0.195715,687,6326,029,312
frontend/default/blanco/template/page/html/head.phtml0.02861664,992786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00101718,3520
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0003121,7440
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0004683,7680
frontend/default/blanco/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004119,7120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00313277,112262,144
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.0027143,6560
frontend/default/blanco/template/page/html/header.phtml0.034712,142,7122,097,152
frontend/default/blanco/template/checkout/cart/mini_cart_top.phtml0.010811,720,8561,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0001133,928262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00221387,472262,144
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0001150,1760
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00031117,4160
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Tax0.0001126,2160
locale/currency0.00198251,728262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0004144,0480
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004141,0240
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/top.phtml0.01981367,576262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.00023017,1280
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.000713101,8160
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Variable0.0001137,6080
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Block0.0001137,5040
frontend/default/blanco/template/catalog/category/view.phtml0.098912,580,2082,621,440
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0019249,1760
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.00681320,048262,144
OBSERVER: review0.00671315,752262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0022144,9440
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00321167,392262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00201157,344262,144
OBSERVER: inventory0.00646283,7200
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list.phtml0.084411,821,0402,097,152
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0040113,3280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001158,7280
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/media.phtml0.043951,290,2881,048,576
__EAV_LOAD_MODEL__0.035751,272,2961,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0007170,0560
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01185646,0000
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001337,0000
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01605328,544262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00565149,9200
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.0104525,312262,144
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/leftnav.phtml0.0016111,1920
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/left.phtml0.003612,5360
frontend/base/default/template/tag/popular.phtml0.005015,9920
frontend/default/blanco/template/page/html/side_block.phtml0.004749,5120
frontend/default/blanco/template/page/html/side_block_without.phtml0.003226,9200
frontend/default/blanco/template/page/html/footer.phtml0.0054142,1920
frontend/default/blanco/template/newsletter/subscribe.phtml0.0010115,8400