Transport gratuit in Bucuresti
Livrare si in zonele limitrofe
Trimitem fotografia
reala a produsului livrat
Felicitare cadou
la orice comanda
Cadou surpriza
la a 3-a comanda
Flori proaspete
in fiecare zi
Inapoi la pagina precedenta

buchet cu orhidee vanda, frezii, crizanteme

buchet cu orhidee vanda, frezii, crizanteme

Fii primul care evalueaza acest produs.

Pret normal: 200,00 RON

Pret special: 185,00 RON

Cod produs: B81

Disponibilitate: In stoc

Prezentare:

Buchetul este alcatuit din 5 cupe orhidee vanda, 3 crizanteme, 3 santini, 4 frezii, verdeata si ambalaj.
Semnificatie flori:

Orhidee: apreciere a frumusetii.
Santini: echilibru, siguranta.
Frezie: inocenta.
Transport Gratuit
Livrare in 2 ore.
Felicitare Gratuita



OR

Detalii

Stil si Eleganta.   Floraria mobila este o florarie online care livreaza flori la comanda in Bucuresti prin curieri specializati in flori. Puteti comanda online flori la domiciliu, la preturi avantajoase, buchete flori, aranjamente florale, cosuri cu flori, buchete mireasa, flori evenimente, lumanari de nunta, lumanari de botez, cu livrare gratuita in maxim 2 ore.

Spune parerea ta

Iti spui parerea despre: buchet cu orhidee vanda, frezii, crizanteme

Etichete produs

Foloseste spatii intre etichete. Foloseste ghilimele simple (') pentru fraze.

[profiler]
Memory usage: real: 22806528, emalloc: 21908752
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5423100
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0003154,6720
config/load-modules0.109114,256262,144
config/load-modules-declaration0.01971160,456262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.019112,113,6642,097,152
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00071258,3920
config/load-db0.0607182,104524,288
mage::app::init::stores0.0023177,7840
mage::app::init_front_controller0.0011175,0000
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0009161,2960
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0010112,8000
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003402,5040
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001311,9600
mage::dispatch::routers_match0.3417100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.053412,299,0161,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0009228,2160
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0017146,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0009129,1760
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.045311,127,2721,048,576
CORE::create_object_of::SSE_TranslationHints_Model_Translate0.0002112,7680
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0068109120,9760
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00451275,872262,144
OBSERVER: log0.0029168,480262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003118,6560
OBSERVER: pagecache0.0003119,1520
OBSERVER: persistent0.00065150,8320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.2882100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002372,2320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0006116,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00106925,5280
__EAV_LOAD_MODEL__0.025331,635,8961,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0006170,4080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00036744,2880
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00059514,3120
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00753435,6080
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001337,0000
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01063580,944524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0004358,5040
OBSERVER: configurableswatches0.0004756,7520
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00283180,656262,144
OBSERVER: inventory0.00365221,904262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.00971864,208786,432
OBSERVER: reports0.00941805,352786,432
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0001113,6320
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00331361,584524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001281,8160
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0004138,5680
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001111,0480
OBSERVER: sendfriend0.0002153,7920
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.05941195,288786,432
layout/package_update: default0.05041128,024262,144
DISPATCH EVENT:core_layout_update_updates_get_after0.00361101,744262,144
OBSERVER: firecheckout0.0032180,680262,144
OBSERVER: tm_layout0.0003116,0400
layout/db_update: default0.2087100
layout/db_update: STORE_default0.2077100
layout/db_update: THEME_frontend_default_blanco0.2070100
layout/package_update: catalog_product_view0.0034121,536524,288
layout/db_update: MAP_popup0.2050100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.2043100
layout/db_update: catalog_product_view0.2032100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.2024100
layout/db_update: PRODUCT_3110.2018100
layout/db_update: customer_logged_out0.2003100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.029213,640,4323,407,872
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00051256,7600
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00041256,5040
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00041256,4720
BLOCK: head0.00031146,9200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012131,9840
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001815,4480
BLOCK: global_notices0.0002166,0000
BLOCK: top.bar0.0002157,784262,144
BLOCK: currency0.0002167,9840
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0013216,3280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00076740,0560
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00031159,528262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0019414,1760
BLOCK: left_block10.0002165,4480
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002157,184262,144
BLOCK: return_link0.0006173,0720
BLOCK: checkout_cart_link0.0002166,0880
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0008111,2080
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004120,5680
BLOCK: top_cart0.0002175,992262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00031177,0960
BLOCK: Facebook_Likebox0.0002165,952262,144
BLOCK: cookiealert0.00031131,6400
BLOCK: product.info0.00231128,008262,144
BLOCK: product.info.media0.00041159,5840
BLOCK: product.info.tabs0.0002166,032262,144
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00285528,432524,288
BLOCK: product.info.additional0.0003165,6080
BLOCK: related_products0.0002181,7280
BLOCK: product.info.options0.0002170,088262,144
BLOCK: html_calendar0.0002165,7200
BLOCK: product.info.container10.0002165,9760
BLOCK: upsell_products0.0002184,928262,144
BLOCK: product.review.form0.00181228,928262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002167,3120
BLOCK: productalert.price0.0002167,4800
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0002123,9840
BLOCK: product.info.simple0.0002180,7520
BLOCK:0.00031132,248262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1700100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0003844,5200
frontend/default/blanco/template/page/1column.phtml0.167114,391,5924,980,736
frontend/default/blanco/template/page/html/head.phtml0.03081399,504786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00091718,3360
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0003121,7600
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0004824,4240
frontend/default/blanco/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004119,7520
frontend/base/default/template/canonicalurl/head-product.phtml0.0061119,7680
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.0029143,5360
frontend/default/blanco/template/page/html/header.phtml0.042611,994,8321,835,008
frontend/default/blanco/template/checkout/cart/mini_cart_top.phtml0.011211,519,0881,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002133,9280
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00241387,456524,288
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0001150,1760
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00041117,4160
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Tax0.0001126,224262,144
locale/currency0.00181076,7040
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0005145,0720
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004142,0480
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/top.phtml0.02741423,456524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.00162928,9120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.0001234,4160
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.00202348,1040
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.00022313,2080
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.00061095,5040
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Variable0.0001105,9280
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Block0.0001105,8480
frontend/default/blanco/template/catalog/product/view.phtml0.082411,804,0642,097,152
frontend/default/blanco/template/catalog/product/view/media.phtml0.00481209,8240
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0013179,4640
OBSERVER: catalogrule0.0012176,5200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001137,5920
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001111,0160
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001111,0160
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.0123839,368786,432
frontend/default/blanco/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0008110,0160
frontend/default/blanco/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0012120,6560
frontend/default/blanco/template/catalog/product/view/tabs.phtml0.02311547,936262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.00651145,1600
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0004110,7200
frontend/default/blanco/template/review/product/view/list.phtml0.00991146,936262,144
frontend/default/blanco/template/review/form.phtml0.00961139,704262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0002210,4800
frontend/base/default/template/tag/list.phtml0.00271122,2480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0005216,9840
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0012242,0320
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0059263,6000
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0029274,552262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0018264,1520
OBSERVER: bundle_observer0.0012336,2640
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/related.phtml0.0159132,4240
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0009131,5520
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.0057117,216262,144
frontend/default/blanco/template/page/html/footer.phtml0.0054142,1600
frontend/default/blanco/template/newsletter/subscribe.phtml0.0009115,8400