Transport gratuit in Bucuresti
Livrare si in zonele limitrofe
Trimitem fotografia
reala a produsului livrat
Felicitare cadou
la orice comanda
Cadou surpriza
la a 3-a comanda
Flori proaspete
in fiecare zi
Inapoi la pagina precedenta

Buchete orhidee mixte

Un buchet de orhidee este perfect pentru o femeie gingaşă, ce necesită ocrotire şi protecţie. Acest lucru este datorat faptului că buchetele de orhidee sunt delicate, plăpânde, dar atât de frumoase şi complexe. Alături de trandafiri sau crizanteme, buchetele de orhidee fac un melange spectaculos, care încântă privirea destinatarului şi îi umple încăperea de poftă de viaţă. Se poate spune aşadar că un buchet de orhidee este firav, însă odată ajuns în mâinile persoanei dragi capătă o putere miraculoasă şi devine un adevărat producător de zâmbete. Florăria Mobilă se asigură că aceste efecte sunt atinse prin profesionalismul cu care se creează buchetul de orhidee şi alegerea florilor cât mai proaspete.

Seteaza crescator

Tabel Lista

pe pagina
buchet cu orhidee, trandafiri, minirosa

buchet cu orhidee, trandafiri, minirosa

315,00 RON

Sale
buchete din trandafiri si orhidee

buchet cu trandafiri si orhidee cymbidium

Pret normal: 850,00 RON

Pret special: 749,00 RON

buchet din hortensie, trandafiri si orhidee

buchet hortensie, trandafiri, orhidee, hypericum

239,00 RON

Sale
buchet din orhidee vanda, santinii si frezii

buchet cu orhidee vanda, frezii, crizanteme

Pret normal: 200,00 RON

Pret special: 185,00 RON

buchet anthurium, bambus si trandafiri

buchet anthurium, bambus si trandafiri

279,00 RON

Seteaza crescator

Tabel Lista

pe pagina
[profiler]
Memory usage: real: 19922944, emalloc: 19137592
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5921100
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0003154,6720
config/load-modules0.130314,256262,144
config/load-modules-declaration0.02681160,456262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.021712,113,6002,097,152
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00071107,6800
config/load-db0.0667182,104524,288
mage::app::init::stores0.0029178,0880
mage::app::init_front_controller0.0013175,0320
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0010161,3280
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0013113,4400
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004523,0800
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001362,2000
mage::dispatch::routers_match0.3591100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.064512,299,2641,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0016228,2160
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0022146,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0012129,1760
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.055111,127,7041,048,576
CORE::create_object_of::SSE_TranslationHints_Model_Translate0.0002112,7680
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0072104114,9120
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00471275,848262,144
OBSERVER: log0.0030168,440262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003118,6080
OBSERVER: pagecache0.0003119,1680
OBSERVER: persistent0.00075150,8320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.2944100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.002833133,464262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002472,7120
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001332,0560
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0005137,840262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.07181183,880262,144
layout/package_update: default0.06381127,976262,144
DISPATCH EVENT:core_layout_update_updates_get_after0.00511101,7040
OBSERVER: firecheckout0.0047180,6400
OBSERVER: tm_layout0.0003116,0400
layout/db_update: default0.2264100
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren0.2248100
layout/db_update: STORE_default0.2240100
layout/db_update: THEME_frontend_default_blanco0.2233100
layout/db_update: catalog_category_view0.2226100
layout/package_update: catalog_category_default0.001516,6640
layout/db_update: MAP_popup0.2212100
layout/db_update: catalog_category_default0.2205100
layout/db_update: CATEGORY_240.2198100
layout/db_update: customer_logged_out0.2190100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.020312,055,6162,097,152
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0004904,8240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0003904,8240
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0003904,7920
BLOCK: head0.00031146,944262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011726,0000
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001814,864262,144
BLOCK: global_notices0.0002166,0000
BLOCK: top.bar0.0002157,7840
BLOCK: currency0.0004268,1600
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0013216,6240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00219757,8160
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00031159,5040
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0019414,6320
BLOCK: left_block10.0002165,440262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002157,1840
BLOCK: return_link0.0006173,0720
BLOCK: checkout_cart_link0.0002166,088262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0008111,2080
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0005121,0800
BLOCK: top_cart0.0002175,9920
BLOCK: wishlist_sidebar0.00041177,096262,144
BLOCK: Facebook_Likebox0.0002166,4640
BLOCK: cookiealert0.00041133,816262,144
BLOCK: catalog.leftnav20.0003165,5680
BLOCK: category.products0.0023194,0720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.0001244,6000
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.00242450,3440
BLOCK: product_list0.0002186,416262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00221125,2240
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00118727,2880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00037146,9040
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.0033105125,0320
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0002188,0000
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.0005173,8800
OBSERVER: configurableswatches0.00061272,0960
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.1971100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0003704,1040
frontend/default/blanco/template/page/2columns-left.phtml0.195015,677,2166,291,456
frontend/default/blanco/template/page/html/head.phtml0.03061664,736786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00101718,3520
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0003121,7440
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0003683,7680
frontend/default/blanco/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004119,7120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00313277,104262,144
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.0028143,6560
frontend/default/blanco/template/page/html/header.phtml0.040012,142,7842,097,152
frontend/default/blanco/template/checkout/cart/mini_cart_top.phtml0.014511,720,8961,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0001133,944262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00341387,448262,144
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0002150,1760
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00061117,4160
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Tax0.0001126,2160
locale/currency0.00268251,744262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0006144,0480
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0005141,0240
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/top.phtml0.02091367,608262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.00023017,1280
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.000613101,8160
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Variable0.0001137,6080
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Block0.0001137,5040
frontend/default/blanco/template/catalog/category/view.phtml0.094412,573,2802,883,584
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0020249,1200
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.00741320,048262,144
OBSERVER: review0.00721315,768262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0026144,9440
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00341167,392262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00241157,344262,144
OBSERVER: inventory0.00616283,8240
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list.phtml0.079111,817,0722,359,296
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0035112,6560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001158,7280
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/media.phtml0.045651,290,3921,310,720
__EAV_LOAD_MODEL__0.038151,272,2561,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0007170,0560
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01245645,9360
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001337,0080
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01825329,568262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00525150,0240
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.0088525,304262,144
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/leftnav.phtml0.0008111,1920
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/left.phtml0.002012,5360
frontend/base/default/template/tag/popular.phtml0.005715,9920
frontend/default/blanco/template/page/html/side_block.phtml0.004949,5120
frontend/default/blanco/template/page/html/side_block_without.phtml0.002226,9200
frontend/default/blanco/template/page/html/footer.phtml0.0051142,1920
frontend/default/blanco/template/newsletter/subscribe.phtml0.0009115,8400