Transport gratuit in Bucuresti
Livrare si in zonele limitrofe
Trimitem fotografia
reala a produsului livrat
Felicitare cadou
la orice comanda
Cadou surpriza
la a 3-a comanda
Flori proaspete
in fiecare zi
Inapoi la pagina precedenta

Aranjamente Florale Paste

Seteaza descrescator

Tabel Lista

pe pagina
coronita paste

coronita paste

160,00 RON

aranjament paste

aranjament paste cu morcovi

340,00 RON

aranjamente flori paste

aranjament paste frezii, lisianthus si trandafiri

165,00 RON

aranjamente flori paste

aranjament paste lalele si trandafiri

170,00 RON

Sale
 buchet trandafiri si santini

buchet trandafiri si santini

Pret normal: 199,00 RON

Pret special: 189,00 RON

Sale
buchete vesele

buchet trandafiri si santini

Pret normal: 225,00 RON

Pret special: 205,00 RON

Sale
buchete din lalele albe si roz

simplicity flowers buchet 17 lalele

Pret normal: 159,00 RON

Pret special: 142,00 RON

Sale
buchet 21 lalele galbene

buchet 21 lalele

Pret normal: 187,00 RON

Pret special: 159,00 RON

buchete din trandafiri albi si mini trandafiri galbeni

buchet trandafiri si mini trandafiri

179,00 RON

buchet din liliac si amarilis

buchet cu liliac si amarilis

250,00 RON

Sale
buchet cu lalele

buchet cu lalele

Pret normal: 265,00 RON

Pret special: 249,00 RON

Sale
aranjament din lalele colorate

aranjament lalele si lisianthus

Pret normal: 195,00 RON

Pret special: 179,00 RON

Seteaza descrescator

Tabel Lista

pe pagina
[profiler]
Memory usage: real: 20185088, emalloc: 19698544
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.6252100
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0003154,6720
config/load-modules0.111914,256262,144
config/load-modules-declaration0.02011160,456262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.019412,113,9842,097,152
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.000816010,0480
config/load-db0.0611182,104524,288
mage::app::init::stores0.0024177,6640
mage::app::init_front_controller0.0011174,9520
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0009161,2480
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0010113,2480
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004613,5120
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001362,2000
mage::dispatch::routers_match0.4203100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.054312,299,6641,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0012228,2160
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0015146,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0009129,1760
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.046411,127,8561,048,576
CORE::create_object_of::SSE_TranslationHints_Model_Translate0.0002112,7680
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0073119131,584262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00431275,976262,144
OBSERVER: log0.0027168,584262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003118,6080
OBSERVER: pagecache0.0003119,1520
OBSERVER: persistent0.00065150,8320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.3659100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.002733133,488262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002573,1920
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001332,0560
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0004137,840262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.05871183,880262,144
layout/package_update: default0.05121128,000262,144
DISPATCH EVENT:core_layout_update_updates_get_after0.00361101,7040
OBSERVER: firecheckout0.0033180,6400
OBSERVER: tm_layout0.0003116,0400
layout/db_update: default0.3099100
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren0.3087100
layout/db_update: STORE_default0.3081100
layout/db_update: THEME_frontend_default_blanco0.3074100
layout/db_update: catalog_category_view0.3067100
layout/package_update: catalog_category_default0.001316,6640
layout/db_update: MAP_popup0.3056100
layout/db_update: catalog_category_default0.3050100
layout/db_update: CATEGORY_190.3043100
layout/db_update: customer_logged_out0.3030100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.019712,055,6562,097,152
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0004985,200262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0003985,2080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0003985,1760
BLOCK: head0.00031146,920262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011726,0000
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001814,8640
BLOCK: global_notices0.0002166,0000
BLOCK: top.bar0.0002157,7840
BLOCK: currency0.0002268,1600
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0013216,624262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.001112574,4080
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00031159,5040
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0019414,6320
BLOCK: left_block10.0002165,440262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002157,1840
BLOCK: return_link0.0006173,0720
BLOCK: checkout_cart_link0.0002166,112262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0008111,2080
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004121,0800
BLOCK: top_cart0.0002175,9920
BLOCK: wishlist_sidebar0.00031177,120262,144
BLOCK: Facebook_Likebox0.0002166,4640
BLOCK: cookiealert0.00031133,816262,144
BLOCK: catalog.leftnav20.0002165,5680
BLOCK: category.products0.0028194,0880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.0001244,6000
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.00222450,3440
BLOCK: product_list0.0002186,416262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00201125,2240
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001011330,8240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00037046,2640
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.0026118119,4240
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0002188,0000
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.0005173,8800
OBSERVER: configurableswatches0.00083275,6960
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.2817100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0003854,8240
frontend/default/blanco/template/page/2columns-left.phtml0.279716,217,9526,553,600
frontend/default/blanco/template/page/html/head.phtml0.02861664,832786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00091718,3520
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0003121,7440
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0004834,4880
frontend/default/blanco/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004119,7120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00313277,112262,144
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.0027143,6560
frontend/default/blanco/template/page/html/header.phtml0.034812,142,8002,097,152
frontend/default/blanco/template/checkout/cart/mini_cart_top.phtml0.010811,720,8961,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0001133,928262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00221387,448262,144
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0001150,1760
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00031117,4160
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Tax0.0001126,2160
locale/currency0.002019252,272262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0005144,0560
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004141,0240
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/top.phtml0.01991367,584262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.00023017,1280
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.000613101,8160
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Variable0.0001137,6080
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Block0.0001137,5040
frontend/default/blanco/template/catalog/category/view.phtml0.190013,092,5603,145,728
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0011142,3520
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.01111425,776262,144
OBSERVER: review0.01091421,496262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00431104,3120
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00501175,304262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00281162,696262,144
OBSERVER: inventory0.013016306,400524,288
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list.phtml0.171112,229,2242,621,440
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0035112,5600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00034224,0640
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/media.phtml0.0954121,570,3521,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.00081512,9760
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0001151,1920
__EAV_LOAD_MODEL__0.0769151,999,6001,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0006170,144262,144
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.0245151,624,6800
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0000337,0000
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.040615376,344262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0008152,9920
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.012115165,488262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00021221,7360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0001123,2000
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.02141257,056786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001121,0640
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001121,0640
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/leftnav.phtml0.0014110,2880
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/left.phtml0.002212,5360
frontend/base/default/template/tag/popular.phtml0.002915,9920
frontend/default/blanco/template/page/html/side_block.phtml0.003949,5120
frontend/default/blanco/template/page/html/side_block_without.phtml0.002126,9200
frontend/default/blanco/template/page/html/footer.phtml0.0052142,1920
frontend/default/blanco/template/newsletter/subscribe.phtml0.0009115,8400