Transport gratuit in Bucuresti
Livrare si in zonele limitrofe
Trimitem fotografia
reala a produsului livrat
Felicitare cadou
la orice comanda
Cadou surpriza
la a 3-a comanda
Flori proaspete
in fiecare zi
Inapoi la pagina precedenta

Aranjamente Florale Paste

Seteaza descrescator

Tabel Lista

pe pagina
  1. coronita paste

    coronita paste

    Acest aranjament este alcatuit din wax flowers, accesorii paste si foliaj. Semnificatie flori: Inaltime aproximativ 40cm. Felicitare Gratuita. Livrare 2 ore in Bucuresti. Vezi mai mult
    160,00 RON

  2. aranjament paste

    aranjament paste cu morcovi

    Acest aranjament este alcatuit din 5 tros portocaliu, 3 lisianthus, 1 hypericum, 3 trandafiri, 5 trachelium, 3 fezii, planta suculenta, accesorii paste si foliaj. Semnificatie flori: Lalele: faima, succes. Inaltime aproximativ 40cm. Vasul este inclus in pret. Felicitare Gratuita. Livrare 2 ore in Bucuresti. Vezi mai mult
    340,00 RON

  3. aranjamente flori paste

    aranjament paste frezii, lisianthus si trandafiri

    Acest aranjament este alcatuit din 3 lisianthus, 1 tros, 3 trandafiri, 3 frezii, accesorii paste si foliaj. Semnificatie flori: Lalele: faima, succes. Inaltime aproximativ 30cm. Vasul este inclus in pret. Felicitare Gratuita. Livrare 2 ore in Bucuresti. Vezi mai mult
    165,00 RON

  4. aranjamente flori paste

    aranjament paste lalele si trandafiri

    Acest aranjament este alcatuit din 3 lalele, 3 tros, 1 hypericum, 4 trick, accesorii paste si foliaj. Semnificatie flori: Lalele: faima, succes. Inaltime aproximativ 30cm. Vasul este inclus in pret. Felicitare Gratuita. Livrare 2 ore in Bucuresti. Vezi mai mult
    170,00 RON

  5. Sale
     buchet trandafiri si santini

    buchet trandafiri si santini

    Buchetul este alcatuit din 5 trandafiri albi si 3 santini galben, 1 lisianthus mov, 5 lalele portocalii, 1 solidago, 2 garoafe green trik, eucalipt, imbracate in hartie de matase si ambalaj in culori uni sau neutre. Semnificatie flori. Trandafiri: iubire, dragoste. Transport gratuit. Felicitare gratuita. Livrare in 2 ore. Vezi mai mult

    Pret normal: 199,00 RON

    Pret special: 189,00 RON

  6. Sale
    buchete vesele

    buchet trandafiri si santini

    Buchetul este alcatuit din 3 trandafiri roz si 3 santini verde, tros 2, lisianthus mov 3, gerbera roz 1, lalele portocalii 5, alstroemeria 2, imbracate in hartie de matase si ambalaj in culori uni sau neutre. Semnificatie flori. Trandafiri: iubire, dragoste. Transport gratuit. Felicitare gratuita. Livrare in 2 ore. Vezi mai mult

    Pret normal: 225,00 RON

    Pret special: 205,00 RON

  7. Sale
    buchete din lalele albe si roz

    simplicity flowers buchet 17 lalele

    Buchetul este alcatuit din 17 lalele albe si roz imbracate in hartie de matase si ambalaj in culori uni sau neutre. Semnificatie flori. Lalele: intelegere si dragoste perfecta. Transport gratuit. Felicitare gratuita. Livrare in 2 ore. Colecția „Simplicity Flowers” te invită să alegi dintr-o varietate de buchete de flori compuse dintr-un singur tip de floare ce pot fi comandate online. Mai mult decât atât, pentru a le evidenția frumusețea, delicatețea și gingășia, ele sunt îmbrăcate în hârtie de mătase și ambalaje în culori uni, fie neutre, fie pastelate în funcție de tipul de flori alese pentru buchet. Vezi mai mult

    Pret normal: 159,00 RON

    Pret special: 142,00 RON

  8. Sale
    buchet 21 lalele galbene

    buchet 21 lalele

    Buchetul este alcatuit din 21 lelele galbene. Semnificatie flori: Lalele: Succes in viata profesionala. Transport Gratuit. Livrare in 2 ore. Felicitare Gratuita. Vezi mai mult

    Pret normal: 187,00 RON

    Pret special: 159,00 RON

  9. buchete din trandafiri albi si mini trandafiri galbeni

    buchet trandafiri si mini trandafiri

    Buchetul este alcatuit din 7 trandafiri albi, 4 mini trandafiri galbeni, solidago, aspidistra, salal si ambalaj. Semnificatie flori: Trandafiri: dragoste, iubire. Transport Gratuit Livrare in 2 ore. Felicitare Gratuita Vezi mai mult
    179,00 RON

  10. buchet din liliac si amarilis

    buchet cu liliac si amarilis

    Buchetul este alcatuit din 5 liliac, 3 amarilis, 5 frezii, verdeata si ambalaj. Semnificatie flori: Liliac alb: tinerete, prospetime. Transport Gratuit Livrare in 2 ore. Felicitare Gratuita Vezi mai mult
    250,00 RON

  11. Sale
    buchet cu lalele

    buchet cu lalele

    Buchetul este alcatuit din 25 lalele si ambalaj. Semnificatie flori: Lalele: faima, succes Livrare in 2 ore. Vaza este inclusa. Vezi mai mult

    Pret normal: 265,00 RON

    Pret special: 249,00 RON

  12. Sale
    aranjament din lalele colorate

    aranjament lalele si lisianthus

    Aranjamentul este compus din 12 lalele colorate, 2 lisiantus alb, 1 lisianthus mov si pittosporum. Semnificatie flori: Lalea: faima, succes. Lisianthus: apreciere. Livrare 2 ore in Bucuresti Transport gratuit. Vasul este inclus in pret. Vezi mai mult

    Pret normal: 195,00 RON

    Pret special: 179,00 RON

Seteaza descrescator

Tabel Lista

pe pagina
[profiler]
Memory usage: real: 20185088, emalloc: 19742680
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.6089100
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0003154,6720
config/load-modules0.111414,256262,144
config/load-modules-declaration0.02051160,456262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.019312,113,9842,097,152
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.000816010,0480
config/load-db0.0642182,104524,288
mage::app::init::stores0.0026177,6640
mage::app::init_front_controller0.0012174,9520
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0009161,2480
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0012113,2480
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004613,5120
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001362,2000
mage::dispatch::routers_match0.4014100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.054012,299,0961,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0012228,2160
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0016146,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0009129,1760
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.045911,127,4961,048,576
CORE::create_object_of::SSE_TranslationHints_Model_Translate0.0002112,7680
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0073119131,480262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00441275,840262,144
OBSERVER: log0.0028168,456262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003118,6080
OBSERVER: pagecache0.0002119,1440
OBSERVER: persistent0.00075150,8320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.3472100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.002733133,464262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003573,1920
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001332,0560
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0005137,840262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.05741183,832262,144
layout/package_update: default0.05051127,952262,144
DISPATCH EVENT:core_layout_update_updates_get_after0.00371101,6800
OBSERVER: firecheckout0.0033180,6160
OBSERVER: tm_layout0.0003116,0400
layout/db_update: default0.2925100
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren0.2913100
layout/db_update: STORE_default0.2907100
layout/db_update: THEME_frontend_default_blanco0.2900100
layout/db_update: catalog_category_view0.2893100
layout/package_update: catalog_category_default0.001316,6640
layout/db_update: MAP_popup0.2882100
layout/db_update: catalog_category_default0.2876100
layout/db_update: CATEGORY_190.2869100
layout/db_update: customer_logged_out0.2862100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.019012,055,6482,097,152
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0004985,2080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0003985,2080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0003985,1760
BLOCK: head0.00031146,9200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011726,0000
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001814,8640
BLOCK: global_notices0.0002166,0000
BLOCK: top.bar0.0002157,7840
BLOCK: currency0.0002268,1600
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0013216,624262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.001212775,5680
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00031159,5040
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0019414,6320
BLOCK: left_block10.0002165,440262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002157,1840
BLOCK: return_link0.0006173,0720
BLOCK: checkout_cart_link0.0002166,096262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0008111,2080
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004121,0800
BLOCK: top_cart0.0002175,9920
BLOCK: wishlist_sidebar0.00031177,120262,144
BLOCK: Facebook_Likebox0.0002166,4640
BLOCK: cookiealert0.00031133,816262,144
BLOCK: catalog.leftnav20.0002165,5680
BLOCK: category.products0.0021194,0880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.0001244,6000
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.00222450,3440
BLOCK: product_list0.0002186,424262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00211125,2240
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001113734,0880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00047046,2640
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.0027130121,3120
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0002188,0000
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.0005173,8800
OBSERVER: configurableswatches0.00083275,6960
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.2656100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0003854,8240
frontend/default/blanco/template/page/2columns-left.phtml0.263616,254,7686,553,600
frontend/default/blanco/template/page/html/head.phtml0.02931665,040786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00101718,3520
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0003121,7440
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0004834,4880
frontend/default/blanco/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004119,7120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00313277,128262,144
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.0027143,6400
frontend/default/blanco/template/page/html/header.phtml0.037212,142,7842,097,152
frontend/default/blanco/template/checkout/cart/mini_cart_top.phtml0.013311,720,8801,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002133,928262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00221387,472262,144
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0001150,1760
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00031117,4160
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Tax0.0001126,2160
locale/currency0.002019252,264262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0005144,0480
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004141,0240
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/top.phtml0.01981367,584262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.00023017,1280
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.000613101,8160
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Variable0.0001137,6080
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Block0.0001137,5040
frontend/default/blanco/template/catalog/category/view.phtml0.172813,121,2323,145,728
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0011142,2960
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.00521425,784262,144
OBSERVER: review0.00511421,504262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00141104,3120
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00251175,312262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00181162,704262,144
OBSERVER: inventory0.012116306,448524,288
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list.phtml0.161012,250,0002,621,440
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0035113,4240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00034224,0640
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/media.phtml0.0941121,570,4321,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.00071512,9760
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0001151,1920
__EAV_LOAD_MODEL__0.0766151,999,5441,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0006170,144262,144
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.0244151,624,6080
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001337,0000
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.040415376,360262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0007152,9920
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.012015165,528262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00021221,7360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0001123,2000
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.02061257,056786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001121,0640
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001121,0640
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/leftnav.phtml0.0008110,2880
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/left.phtml0.001812,5360
frontend/base/default/template/tag/popular.phtml0.002815,9920
frontend/default/blanco/template/page/html/side_block.phtml0.003749,5120
frontend/default/blanco/template/page/html/side_block_without.phtml0.002126,9200
frontend/default/blanco/template/page/html/footer.phtml0.0051142,1920
frontend/default/blanco/template/newsletter/subscribe.phtml0.0009115,8400