Transport gratuit in Bucuresti
Livrare si in zonele limitrofe
Trimitem fotografia
reala a produsului livrat
Felicitare cadou
la orice comanda
Cadou surpriza
la a 3-a comanda
Flori proaspete
in fiecare zi

Produse cu eticheta 'comanda trandafiri'

Seteaza descrescator

Tabel Lista

pe pagina
  1. Sale
    buchet cu 13 trandafiri

    buchet cu 13 trandafiri

    Buchetul este compus din 13 trandafiri rosii si astrantia. Semnificatie flori: Trandafiri rosii: dragoste, pasiune Vaza nu este inclusa Livrare 2 ore in Bucuresti Transport gratuit. Vezi mai mult

    Pret normal: 229,00 RON

    Pret special: 199,00 RON

Seteaza descrescator

Tabel Lista

pe pagina
[profiler]
Memory usage: real: 19398656, emalloc: 18887496
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.6016100
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0003154,6720
config/load-modules0.153914,256262,144
config/load-modules-declaration0.03141160,456262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.026212,113,7522,097,152
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0006856,4800
config/load-db0.0741182,104524,288
mage::app::init::stores0.0029177,8640
mage::app::init_front_controller0.0013174,9840
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0010161,2800
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003412,4240
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002352,1520
mage::dispatch::routers_match0.3318100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.071811,498,6881,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0012228,2160
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0024146,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0012129,1760
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.061711,127,6481,048,576
CORE::create_object_of::SSE_TranslationHints_Model_Translate0.0003112,7680
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.007294103,9600
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00611276,3680
OBSERVER: log0.0041168,9840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003118,6080
OBSERVER: pagecache0.0003119,1440
OBSERVER: persistent0.00085150,8320
mage::dispatch::controller::action::tag_product_list0.2597100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002392,3280
mage::dispatch::controller::action::tag_product_list::layout_load0.07041172,304524,288
layout/package_update: default0.06441128,016524,288
DISPATCH EVENT:core_layout_update_updates_get_after0.00601101,744524,288
OBSERVER: firecheckout0.0056180,680524,288
OBSERVER: tm_layout0.0003116,0400
layout/db_update: default0.1937100
layout/db_update: STORE_default0.1924100
layout/db_update: THEME_frontend_default_blanco0.1914100
layout/package_update: tag_product_list0.001415,0880
layout/db_update: MAP_popup0.1900100
layout/db_update: tag_product_list0.1892100
layout/db_update: customer_logged_out0.1884100
mage::dispatch::controller::action::tag_product_list::layout_generate_blocks0.034113,279,6163,145,728
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0005814,3920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0003814,3920
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0003814,3600
BLOCK: head0.00041146,9600
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021726,0000
BLOCK: global_notices0.0002166,0000
BLOCK: top.bar0.0002157,7840
BLOCK: currency0.0002167,9840
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0017216,4960
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00098148,3440
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00031159,504262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0027415,0080
BLOCK: left_block10.0002165,4480
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002157,1840
BLOCK: return_link0.0008173,072262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0003166,0880
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0011111,4640
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0005120,5760
BLOCK: top_cart0.0002175,9920
BLOCK: wishlist_sidebar0.00041177,096262,144
BLOCK: Facebook_Likebox0.0003165,9520
BLOCK: cookiealert0.00041131,640262,144
BLOCK: tag_products0.0007198,7200
BLOCK: search_result_list0.0003186,424262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00341326,640262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00086820,9280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00046542,9680
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00069214,1600
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0003188,0000
BLOCK ACTION: tag_products -> setListCollection0.009811,090,3601,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Product_Collection0.00531444,288262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002332,0560
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0008138,7680
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.0003144,0320
OBSERVER: configurableswatches0.0003441,1120
mage::dispatch::controller::action::tag_product_list::layout_render0.1532100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0003613,6720
frontend/default/blanco/template/page/2columns-left.phtml0.150515,167,1285,505,024
frontend/default/blanco/template/page/html/head.phtml0.03031395,192524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00111314,1600
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0003121,7440
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0003593,3200
frontend/default/blanco/template/googleanalytics/ga.phtml0.0005119,688262,144
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.0040143,9840
frontend/default/blanco/template/page/html/header.phtml0.046812,286,8162,359,296
frontend/default/blanco/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001012,9200
frontend/default/blanco/template/checkout/cart/mini_cart_top.phtml0.014811,721,5601,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002133,9280
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00291386,424262,144
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0002150,1760
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00041117,4160
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Tax0.0002126,2160
locale/currency0.00303251,528262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0006144,0560
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004141,0240
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/top.phtml0.02731515,984524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.002329120,9120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.0005234,4160
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.00252348,1360
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.00033017,1280
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.000713101,840262,144
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Variable0.0001137,6080
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Block0.0001137,5040
frontend/default/blanco/template/catalogsearch/result.phtml0.046412,215,6322,359,296
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.00601325,312262,144
OBSERVER: review0.00112126,2000
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0009112,0320
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00401292,200262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00211154,336262,144
OBSERVER: inventory0.00272232,408262,144
DISPATCH EVENT:tag_tag_product_collection_load_after0.00111128,0320
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list.phtml0.038111,850,8722,097,152
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0040113,5440
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/media.phtml0.020011,255,4081,310,720
__EAV_LOAD_MODEL__0.017211,010,3361,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0008170,1280
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00481245,336262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001337,0000
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00561310,856262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00171102,3200
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.002317,9440
frontend/base/default/template/tag/popular.phtml0.003615,8320
frontend/default/blanco/template/page/html/side_block.phtml0.004549,5120
frontend/default/blanco/template/page/html/side_block_without.phtml0.002526,9200
frontend/default/blanco/template/page/html/footer.phtml0.0063142,1920
frontend/default/blanco/template/newsletter/subscribe.phtml0.0010115,8400