Transport gratuit in Bucuresti
Livrare si in zonele limitrofe
Trimitem fotografia
reala a produsului livrat
Felicitare cadou
la orice comanda
Cadou surpriza
la a 3-a comanda
Flori proaspete
in fiecare zi
Inapoi la pagina precedenta

Simplicity Flowers

Simplicity Flowers

Colecția „Simplicity Flowers” te invită să alegi dintr-o varietate de buchete de flori compuse dintr-un singur tip de floare ce pot fi comandate online. Mai mult decât atât, pentru a le evidenția frumusețea, delicatețea și gingășia, ele sunt îmbrăcate în hârtie de mătase și ambalaje în culori uni, fie neutre, fie pastelate în funcție de tipul de flori alese pentru buchet.
Seteaza descrescator

Tabel Lista

pe pagina
  1. Nou
    Sale
    buchete cu lalele albe

    simplicity flowers buchet 25 lalele

    Buchetul este alcatuit din 25 lalele albe imbracate in hartie de matase si ambalaj in culori uni sau neutre. Semnificatie flori. Lalele: intelegere si dragoste perfecta. Transport gratuit. Felicitare gratuita. Livrare in 2 ore. Colecția „Simplicity Flowers” te invită să alegi dintr-o varietate de buchete de flori compuse dintr-un singur tip de floare ce pot fi comandate online. Mai mult decât atât, pentru a le evidenția frumusețea, delicatețea și gingășia, ele sunt îmbrăcate în hârtie de mătase și ambalaje în culori uni, fie neutre, fie pastelate în funcție de tipul de flori alese pentru buchet. Vezi mai mult

    Pret normal: 215,00 RON

    Pret special: 190,00 RON

  2. Sale
    buchete cu lalele mov

    simplicity flowers buchet 25 lalele

    Buchetul este alcatuit din 25 lalele mov imbracate in hartie de matase si ambalaj in culori uni sau neutre. Semnificatie flori. Lalele: intelegere si dragoste perfecta. Transport gratuit. Felicitare gratuita. Livrare in 2 ore. Colecția „Simplicity Flowers” te invită să alegi dintr-o varietate de buchete de flori compuse dintr-un singur tip de floare ce pot fi comandate online. Mai mult decât atât, pentru a le evidenția frumusețea, delicatețea și gingășia, ele sunt îmbrăcate în hârtie de mătase și ambalaje în culori uni, fie neutre, fie pastelate în funcție de tipul de flori alese pentru buchet. Vezi mai mult

    Pret normal: 215,00 RON

    Pret special: 190,00 RON

  3. Sale
    buchete iris

    simplicity flowers iris

    Buchetul este alcatuit din 39 iris mov imbracati in hartie de matase si ambalaj in culori uni sau neutre. Semnificatie flori. Iris: credinta, intelepciune. Transport gratuit. Felicitare gratuita. Livrare in 2 ore. Colecția „Simplicity Flowers” te invită să alegi dintr-o varietate de buchete de flori compuse dintr-un singur tip de floare ce pot fi comandate online. Mai mult decât atât, pentru a le evidenția frumusețea, delicatețea și gingășia, ele sunt îmbrăcate în hârtie de mătase și ambalaje în culori uni, fie neutre, fie pastelate în funcție de tipul de flori alese pentru buchet. Vezi mai mult

    Pret normal: 219,00 RON

    Pret special: 199,00 RON

Seteaza descrescator

Tabel Lista

pe pagina
[profiler]
Memory usage: real: 20185088, emalloc: 19707232
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5934100
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0003154,6720
config/load-modules0.118914,256262,144
config/load-modules-declaration0.02101160,456262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.029112,113,6162,097,152
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00071047,3760
config/load-db0.0669182,104524,288
mage::app::init::stores0.0025177,9200
mage::app::init_front_controller0.0013174,9520
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0011161,2480
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0023113,4320
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003452,7440
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002362,2000
mage::dispatch::routers_match0.3643100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.060412,299,5361,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0010228,2160
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0025146,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0009129,1760
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.050911,127,6721,048,576
CORE::create_object_of::SSE_TranslationHints_Model_Translate0.0004112,7680
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0066101111,536262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00501276,112262,144
OBSERVER: log0.0030168,728262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003118,6080
OBSERVER: pagecache0.0003119,1440
OBSERVER: persistent0.00095150,8320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.3036100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.004131132,056262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002392,3280
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001332,0560
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0004137,856262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.001319,8480
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.06371183,824262,144
layout/package_update: default0.05631127,960262,144
DISPATCH EVENT:core_layout_update_updates_get_after0.00431101,6880
OBSERVER: firecheckout0.0039180,6160
OBSERVER: tm_layout0.0003116,0480
layout/db_update: default0.2408100
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren0.2395100
layout/db_update: STORE_default0.2388100
layout/db_update: THEME_frontend_default_blanco0.2380100
layout/db_update: catalog_category_view0.2372100
layout/package_update: catalog_category_layered0.001316,6480
layout/db_update: MAP_popup0.2361100
layout/db_update: catalog_category_layered0.2355100
layout/db_update: CATEGORY_1060.2348100
layout/db_update: customer_logged_out0.2341100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.037813,885,9923,932,160
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0004914,8720
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0003914,8720
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0003914,8400
BLOCK: head0.00031146,920262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011726,0000
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001814,8640
BLOCK: global_notices0.0002166,0000
BLOCK: top.bar0.0002157,7840
BLOCK: currency0.0003268,1600
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0016216,560262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00109254,8560
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00031159,5040
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0021414,6320
BLOCK: left_block10.0002165,440262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002157,1840
BLOCK: return_link0.0006173,0720
BLOCK: checkout_cart_link0.0002166,088262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0008111,2080
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004121,0800
BLOCK: top_cart0.0002175,9920
BLOCK: wishlist_sidebar0.00031177,112262,144
BLOCK: Facebook_Likebox0.0002166,4640
BLOCK: cookiealert0.00041133,816262,144
BLOCK: catalog.leftnav0.018411,875,6721,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00352269,336262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00228827,4240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00056744,2960
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.0055100101,1840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0011288,8240
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00091145,4400
OBSERVER: tax0.0007273,560262,144
OBSERVER: weee0.0003168,4800
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0001123,6960
locale/currency0.00229251,800262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0005144,064262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004141,040262,144
BLOCK: catalog.leftnav20.0002165,5680
BLOCK: category.products0.0019184,6720
BLOCK: product_list0.0002186,424262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.0014192,3440
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0003187,9760
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.0007173,8720
OBSERVER: configurableswatches0.0006871,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.1947100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0003673,7040
frontend/default/blanco/template/page/2columns-left.phtml0.192214,421,2324,718,592
frontend/default/blanco/template/page/html/head.phtml0.03391403,128524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00101718,3520
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0003121,8720
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0004653,6160
frontend/default/blanco/template/googleanalytics/ga.phtml0.0007119,7120
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.0029144,9840
frontend/default/blanco/template/page/html/header.phtml0.034911,659,4321,835,008
frontend/default/blanco/template/checkout/cart/mini_cart_top.phtml0.008311,261,9201,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0001133,9280
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00221294,704262,144
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0001150,1760
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.0002151,960262,144
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/top.phtml0.02211346,872262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.0001234,4160
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.00242348,0880
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.00033017,1280
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.000813102,0720
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Variable0.0001137,6080
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Block0.0001137,5040
frontend/default/blanco/template/catalog/category/view.phtml0.089212,040,2642,097,152
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0028324,4960
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.00671298,064262,144
OBSERVER: review0.00651293,784262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0028128,9280
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00261161,680262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00191152,304262,144
OBSERVER: inventory0.00554259,120262,144
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list.phtml0.076111,606,7761,835,008
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0066113,3040
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/media.phtml0.040231,093,6081,310,720
__EAV_LOAD_MODEL__0.033531,005,4081,048,576
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00833440,184262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001337,0000
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01503318,160262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00503126,168262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.0080317,4000
frontend/default/blanco/template/catalog/layer/view.phtml0.0044124,9920
frontend/default/blanco/template/catalog/layer/state.phtml0.001113,2880
frontend/base/default/template/tag/popular.phtml0.003915,9920
frontend/default/blanco/template/page/html/side_block.phtml0.006849,5120
frontend/default/blanco/template/page/html/side_block_without.phtml0.003426,9200
frontend/default/blanco/template/page/html/footer.phtml0.0056142,1920
frontend/default/blanco/template/newsletter/subscribe.phtml0.0011115,8400