Transport gratuit in Bucuresti
Livrare si in zonele limitrofe
Trimitem fotografia
reala a produsului livrat
Felicitare cadou
la orice comanda
Cadou surpriza
la a 3-a comanda
Flori proaspete
in fiecare zi
Inapoi la pagina precedenta

Simplicity Flowers

Simplicity Flowers

Colecția „Simplicity Flowers” te invită să alegi dintr-o varietate de buchete de flori compuse dintr-un singur tip de floare ce pot fi comandate online. Mai mult decât atât, pentru a le evidenția frumusețea, delicatețea și gingășia, ele sunt îmbrăcate în hârtie de mătase și ambalaje în culori uni, fie neutre, fie pastelate în funcție de tipul de flori alese pentru buchet.
Seteaza crescator

Tabel Lista

pe pagina
Nou
Sale
buchete cu lalele albe

simplicity flowers buchet 25 lalele

Pret normal: 215,00 RON

Pret special: 190,00 RON

Sale
buchete cu lalele mov

simplicity flowers buchet 25 lalele

Pret normal: 215,00 RON

Pret special: 190,00 RON

Sale
buchete iris

simplicity flowers iris

Pret normal: 219,00 RON

Pret special: 199,00 RON

Seteaza crescator

Tabel Lista

pe pagina
[profiler]
Memory usage: real: 20185088, emalloc: 19694080
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5856100
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0003154,6720
config/load-modules0.130714,256262,144
config/load-modules-declaration0.02161160,456262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.031912,113,6162,097,152
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00061047,3440
config/load-db0.0950182,104524,288
mage::app::init::stores0.0026177,4000
mage::app::init_front_controller0.0013174,9760
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0010161,2560
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0012113,6240
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003452,7440
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001362,2000
mage::dispatch::routers_match0.3149100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.066112,299,5121,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0022228,2160
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.001412,3440
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0018146,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0009129,1760
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.056511,127,7441,048,576
CORE::create_object_of::SSE_TranslationHints_Model_Translate0.0002112,7680
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0060101111,5360
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00451276,008262,144
OBSERVER: log0.0029168,624262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003118,6080
OBSERVER: pagecache0.0002119,1440
OBSERVER: persistent0.00075150,8320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.2486100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.002731132,048262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002392,3280
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001332,0560
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0005137,848262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.05871183,848262,144
layout/package_update: default0.05191127,984262,144
DISPATCH EVENT:core_layout_update_updates_get_after0.00421101,7120
OBSERVER: firecheckout0.0038180,6400
OBSERVER: tm_layout0.0003116,0480
layout/db_update: default0.1925100
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren0.1914100
layout/db_update: STORE_default0.1907100
layout/db_update: THEME_frontend_default_blanco0.1901100
layout/db_update: catalog_category_view0.1894100
layout/package_update: catalog_category_layered0.001316,6480
layout/db_update: MAP_popup0.1883100
layout/db_update: catalog_category_layered0.1877100
layout/db_update: CATEGORY_1060.1870100
layout/db_update: customer_logged_out0.1863100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001015920
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.033013,886,0643,932,160
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0004914,8640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0003914,8720
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0003914,8400
BLOCK: head0.00031146,944262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011726,0000
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001814,8640
BLOCK: global_notices0.0002166,0000
BLOCK: top.bar0.0002157,7840
BLOCK: currency0.0002268,1600
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0013216,560262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00089053,6720
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00031159,5040
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0019414,6320
BLOCK: left_block10.0002165,440262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002157,1840
BLOCK: return_link0.0006173,0720
BLOCK: checkout_cart_link0.0002166,088262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0008111,2080
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004121,0800
BLOCK: top_cart0.0002175,9920
BLOCK: wishlist_sidebar0.00031177,112262,144
BLOCK: Facebook_Likebox0.0002166,4640
BLOCK: cookiealert0.00041133,816262,144
BLOCK: catalog.leftnav0.015211,875,7121,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00282269,360262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00098226,6080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00036744,3120
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003997100,7040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0009288,8240
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00081145,4400
OBSERVER: tax0.0006273,560262,144
OBSERVER: weee0.0003168,4800
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0001123,6960
locale/currency0.00199251,784262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0004144,048262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004141,024262,144
BLOCK: catalog.leftnav20.0002165,5680
BLOCK: category.products0.0016184,6720
BLOCK: product_list0.0002186,432262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.0013192,3440
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0002187,9760
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.0005173,8720
OBSERVER: configurableswatches0.0005871,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.1518100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0003673,7040
frontend/default/blanco/template/page/2columns-left.phtml0.149514,410,8724,718,592
frontend/default/blanco/template/page/html/head.phtml0.02531402,880524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00091718,3520
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0003121,8720
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0003653,6160
frontend/default/blanco/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004119,7120
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.0028145,0080
frontend/default/blanco/template/page/html/header.phtml0.031911,659,4081,835,008
frontend/default/blanco/template/checkout/cart/mini_cart_top.phtml0.007711,261,9041,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0001133,9280
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00201294,688262,144
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0001150,1760
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.0001151,944262,144
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/top.phtml0.02011346,872262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.0001234,4160
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.00212348,0880
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.00023017,1280
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.000613102,0720
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Variable0.0001137,6080
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Block0.0001137,5040
frontend/default/blanco/template/catalog/category/view.phtml0.065712,033,3522,359,296
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0026324,4960
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.00531298,064262,144
OBSERVER: review0.00511293,784262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0018128,9280
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00231161,680262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00171152,304262,144
OBSERVER: inventory0.00424259,168262,144
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list.phtml0.055211,602,7522,097,152
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0036112,6320
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/media.phtml0.029631,093,5921,310,720
__EAV_LOAD_MODEL__0.024531,005,3521,048,576
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00633440,160262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001337,0000
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01163318,160262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00343126,216262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.0065317,400262,144
frontend/default/blanco/template/catalog/layer/view.phtml0.0030125,0640
frontend/default/blanco/template/catalog/layer/state.phtml0.001113,3200
frontend/base/default/template/tag/popular.phtml0.002915,9920
frontend/default/blanco/template/page/html/side_block.phtml0.004149,5120
frontend/default/blanco/template/page/html/side_block_without.phtml0.002226,9200
frontend/default/blanco/template/page/html/footer.phtml0.0056142,1920
frontend/default/blanco/template/newsletter/subscribe.phtml0.0010115,8400