Transport gratuit in Bucuresti
Livrare si in zonele limitrofe
Trimitem fotografia
reala a produsului livrat
Felicitare cadou
la orice comanda
Cadou surpriza
la a 3-a comanda
Flori proaspete
in fiecare zi

Livrare flori

Pentru că ştim că cât de preţios este timpul fiecăruia dintre noi, dar înţelegem şi cât de importante sunt sentimentele oamenilor şi exprimarea acestora într-o manieră adecvată, investim tot efortul în ceea ce priveşte livrarea florilor.

Vă oferim o gamă largă de flori de calitate iar pentru a ne asigura că florile îşi vor păstra prospeţimea, livrarea acestora se va face rapid, în două ore în Bucureşti şi în zonele limitrofe. Şi ca să fim siguri că fiecare buchet sau aranjament floral va fi o operă de artă, alegem fiecare floare cu atenţie şi suntem deschişi la orice sugestie, idee sau stil nou.

 
>
 

[profiler]
Memory usage: real: 20185088, emalloc: 19354552
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.9860100
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0003154,6720
config/load-modules0.136314,256262,144
config/load-modules-declaration0.02501160,456262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.022612,113,5762,097,152
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001429716,6560
config/load-db0.0732182,104524,288
mage::app::init::stores0.0026177,7280
mage::app::init_front_controller0.0013174,9680
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0010161,2640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite0.00077844,6320
mage::dispatch::db_url_rewrite0.001119,6160
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00121879,4320
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.00061829,2080
mage::dispatch::routers_match0.7410100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.056711,524,1761,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0012229,1120
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0022146,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0015129,1760
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.047411,128,4161,048,576
CORE::create_object_of::SSE_TranslationHints_Model_Translate0.0002112,7680
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0199239272,216262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00551276,2400
OBSERVER: log0.0036169,0480
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003118,6080
OBSERVER: pagecache0.0003119,1440
OBSERVER: persistent0.00085150,8960
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view0.6822100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.00091849,2880
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_load0.06461174,560262,144
layout/package_update: default0.05781128,4080
DISPATCH EVENT:core_layout_update_updates_get_after0.00541102,1360
OBSERVER: firecheckout0.0050181,0080
OBSERVER: tm_layout0.0003116,1040
layout/db_update: default0.6213100
layout/db_update: cms_page0.6199100
layout/db_update: STORE_default0.6189100
layout/db_update: THEME_frontend_default_blanco0.6181100
layout/db_update: cms_page_view0.6173100
layout/db_update: page_one_column0.6165100
layout/db_update: customer_logged_out0.6153100
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_generate_blocks0.015111,607,0721,310,720
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0004864,6320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0003864,6320
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002864,6000
BLOCK: head0.00031146,9200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012030,5040
BLOCK: global_notices0.0002166,0000
BLOCK: top.bar0.0002157,784262,144
BLOCK: currency0.0002167,9840
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0013216,4080
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0030275163,2000
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00031159,504262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0020414,9440
BLOCK: left_block10.0002165,4480
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002157,192262,144
BLOCK: return_link0.0006173,0720
BLOCK: checkout_cart_link0.0002166,0880
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0008111,1600
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004120,5760
BLOCK: top_cart0.0002175,992262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00031177,0960
BLOCK: Facebook_Likebox0.0002165,952262,144
BLOCK: cookiealert0.00041131,6400
BLOCK: cms_page0.0008121,6320
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.0003144,416262,144
OBSERVER: configurableswatches0.0002240,536262,144
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_render0.5987100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.000920710,4240
frontend/default/blanco/template/page/1column.phtml0.596817,136,4967,602,176
frontend/default/blanco/template/page/html/head.phtml0.02351392,584524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00071112,0880
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0003121,7440
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.001120510,3280
frontend/default/blanco/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004119,7120
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.0029134,0720
frontend/default/blanco/template/page/html/header.phtml0.044412,391,6242,359,296
frontend/default/blanco/template/checkout/cart/mini_cart_top.phtml0.012311,723,1281,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002133,9280
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00251386,432262,144
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0001150,1760
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00041117,424262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Tax0.0001126,2160
locale/currency0.0026134257,744262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0005144,0480
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004141,0240
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/top.phtml0.02731616,976786,432
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.003330234,9440
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.00061799,0640
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0005138,2560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.000510018,5840
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.0444100516,8000
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.00022112,0880
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.00051095,504262,144
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Variable0.0001105,9280
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Block0.0001105,8480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00343335,920524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001151,2560
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0001151,2240
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00106223,9040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00012617,3840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.0003294,6000
frontend/default/blanco/template/catalog/product/new.phtml0.107011,210,6321,310,720
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0019819,1440
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0004814,3760
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0521812,408,464524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0002814,4240
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0006814,1040
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.008581255,416262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00463213,144262,144
OBSERVER: inventory0.00333192,544262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.001015688,8160
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Review0.00087945,2000
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Review_Summary0.00037833,9520
frontend/base/default/template/review/helper/summary_short.phtml0.00987871,7760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.00067819,5680
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.016178509,8000
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_before0.0003784,2320
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_after0.0004784,2320
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.143078397,2321,048,576
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0004784,2400
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0003784,2240
frontend/default/blanco/template/catalog/product/special.phtml0.29841791,3441,310,720
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.00621199,7440
OBSERVER: review0.00601195,1680
frontend/default/blanco/template/catalog/product/category.phtml0.089317,0960
frontend/default/blanco/template/page/html/footer.phtml0.0052142,1920
frontend/default/blanco/template/newsletter/subscribe.phtml0.0009115,8400