Transport gratuit in Bucuresti
Livrare si in zonele limitrofe
Trimitem fotografia
reala a produsului livrat
Felicitare cadou
la orice comanda
Cadou surpriza
la a 3-a comanda
Flori proaspete
in fiecare zi
Inapoi la pagina precedenta

buchet mireasa

buchet mireasa

Fii primul care evalueaza acest produs.

300,00 RON
Cod produs: BM21

Disponibilitate: In stoc

Prezentare:

Buchetul este alcatuit din trandafiri, minitrandafiri, ranunculus, bujori albi, ornitogalum si frezii.

Semnificatie flori:
Trandafiri: Dragoste.
Frezii: Inocenta

Transport Gratuit.



OR

Detalii

Buchet elegant si sofisticat. Floraria mobila este o florarie online care livreaza flori la comanda in Bucuresti prin curieri specializati in flori. Puteti comanda online flori la domiciliu, la preturi avantajoase, buchete flori, aranjamente florale, cosuri cu flori, buchete mireasa, flori evenimente, lumanari de nunta, lumanari de botez, cu livrare gratuita in maxim 2 ore.

Spune parerea ta

Iti spui parerea despre: buchet mireasa

Etichete produs

Foloseste spatii intre etichete. Foloseste ghilimele simple (') pentru fraze.

[profiler]
Memory usage: real: 22282240, emalloc: 21893936
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5919100
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0003154,6720
config/load-modules0.112014,256262,144
config/load-modules-declaration0.02031160,456262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.022112,113,5202,097,152
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00081258,4000
config/load-db0.0683182,104524,288
mage::app::init::stores0.0024177,4640
mage::app::init_front_controller0.0014174,9360
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0011161,2240
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0011112,8640
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003402,5040
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001311,9600
mage::dispatch::routers_match0.3761100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.059712,299,7201,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0009228,2160
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0016146,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0009129,1760
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.051011,127,7921,048,576
CORE::create_object_of::SSE_TranslationHints_Model_Translate0.0002112,7680
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0076108119,8240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00521276,040262,144
OBSERVER: log0.0034168,656262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003118,6080
OBSERVER: pagecache0.0004119,1440
OBSERVER: persistent0.00075150,8320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3162100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002372,2320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0007116,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00126925,5280
__EAV_LOAD_MODEL__0.030131,629,2321,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0007170,4080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00036744,2800
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00069514,3120
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00963428,3920
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001337,0000
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01303581,224524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0005358,5040
OBSERVER: configurableswatches0.0004756,7520
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00303181,496262,144
OBSERVER: inventory0.00334221,848262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.003033131,5840
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001281,8160
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0005138,9760
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.01011765,080786,432
OBSERVER: reports0.00981706,216786,432
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0002113,632262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00231261,384262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001101,2560
OBSERVER: sendfriend0.0003153,8080
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.06601195,312262,144
layout/package_update: default0.05761128,0480
DISPATCH EVENT:core_layout_update_updates_get_after0.00431101,7600
OBSERVER: firecheckout0.0038180,6960
OBSERVER: tm_layout0.0004116,0400
layout/db_update: default0.2238100
layout/db_update: STORE_default0.2227100
layout/db_update: THEME_frontend_default_blanco0.2220100
layout/package_update: catalog_product_view0.0034121,5360
layout/db_update: MAP_popup0.2200100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.2192100
layout/db_update: catalog_product_view0.2181100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.2173100
layout/db_update: PRODUCT_6280.2167100
layout/db_update: customer_logged_out0.2159100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.033913,660,1683,407,872
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00051246,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00041246,4480
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00041246,4240
BLOCK: head0.00031146,9200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00022131,9840
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001815,4480
BLOCK: global_notices0.0002166,0000
BLOCK: top.bar0.0002157,7840
BLOCK: currency0.0003167,9840
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0015216,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00086840,6400
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00031159,504262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0022414,176262,144
BLOCK: left_block10.0002165,4480
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002157,184262,144
BLOCK: return_link0.0006173,0720
BLOCK: checkout_cart_link0.0002166,0880
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0008111,2080
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004120,5680
BLOCK: top_cart0.0002176,000262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00051177,0960
BLOCK: Facebook_Likebox0.0002165,9520
BLOCK: cookiealert0.00041131,6400
BLOCK: product.info0.00471147,552262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.0002264,9680
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.00382654,4640
BLOCK: product.info.media0.00031159,5840
BLOCK: product.info.tabs0.0002166,0240
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00305528,432262,144
BLOCK: product.info.additional0.0002165,6080
BLOCK: related_products0.0002181,728262,144
BLOCK: product.info.options0.0002170,0800
BLOCK: html_calendar0.0002165,7200
BLOCK: product.info.container10.0002165,992262,144
BLOCK: upsell_products0.0002184,9200
BLOCK: product.review.form0.00221228,920262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002167,320262,144
BLOCK: productalert.price0.0003167,4800
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0003123,9840
BLOCK: product.info.simple0.0003180,752262,144
BLOCK:0.00031132,2320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1807100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0004834,4720
frontend/default/blanco/template/page/1column.phtml0.178014,329,8084,456,448
frontend/default/blanco/template/page/html/head.phtml0.03381397,320524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00411718,3360
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0003121,7440
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0005814,3760
frontend/default/blanco/template/googleanalytics/ga.phtml0.0006119,7520
frontend/base/default/template/canonicalurl/head-product.phtml0.0066118,9600
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.0034143,5360
frontend/default/blanco/template/page/html/header.phtml0.042311,959,8561,835,008
frontend/default/blanco/template/checkout/cart/mini_cart_top.phtml0.012411,519,0961,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002133,9280
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00241387,456262,144
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0001150,1760
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00031117,424262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Tax0.0001126,2160
locale/currency0.0020875,5840
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0005144,0480
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004141,0240
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/top.phtml0.02531382,552524,288
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.00022313,2080
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.00061095,5040
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Variable0.0001105,9280
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Block0.0001105,8480
frontend/default/blanco/template/catalog/product/view.phtml0.089711,779,3841,572,864
frontend/default/blanco/template/catalog/product/view/media.phtml0.00771210,296262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0011179,4400
OBSERVER: catalogrule0.0010176,5200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001127,0240
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001121,0640
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001121,0640
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.0112734,240262,144
frontend/default/blanco/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.001115,4400
frontend/default/blanco/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0013110,0160
frontend/default/blanco/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0020120,9120
frontend/default/blanco/template/catalog/product/view/tabs.phtml0.03241548,248524,288
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.01081145,168262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0007110,7200
frontend/default/blanco/template/review/product/view/list.phtml0.01431146,896262,144
frontend/default/blanco/template/review/form.phtml0.01381139,696262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0002210,4800
frontend/base/default/template/tag/list.phtml0.00211122,3600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0005216,9840
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0012242,0320
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0016253,1280
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0018273,5120
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0011163,3440
OBSERVER: bundle_observer0.0009236,1520
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/related.phtml0.0162135,8320
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0007131,6000
frontend/default/blanco/template/page/html/footer.phtml0.0052142,1680
frontend/default/blanco/template/newsletter/subscribe.phtml0.0009115,8400