Transport gratuit in Bucuresti
Livrare si in zonele limitrofe
Trimitem fotografia
reala a produsului livrat
Felicitare cadou
la orice comanda
Cadou surpriza
la a 3-a comanda
Flori proaspete
in fiecare zi
Inapoi la pagina precedenta

Magnificent Autumn Table Set by Fabulous Diana

Magnificent Autumn Table Set by Fabulous Diana

Fii primul care evalueaza acest produs.

350,00 RON
Cod produs: AM30

Disponibilitate: In stoc

Prezentare:

Magnificent Autumn by Fabulous Diana este o creatie dedicata mireselor rebele, neconventionale carora nu le este teama sa experimenteze. Aranjamenul de masa are ca sursa de inspiratie o paleta de culori specifica toamnei: Marsala, Rose Quartz, Lavander, Glacier Grey si Sangria.

Aranjamentul de masa este alcatuit din Trandafiri Poeme, Leucadendron Safari Sunset, Ornithogalum Arabicum, Silver Brunia, Sedum, Liliac, Skimmia Rubella, Astilbe Erika si Accesorii toate acompaniate de un set up de inspiratie forestiera (scoarta copac, lumanari, vase din sticla)

Pentru produsele din categoria evenimente se achita un avans de 50% in momentul efectuarii comenzii.
Transport Gratuit.




OR

Detalii

Inspirati de culorile si florile preferate ale Fabulos Muses am creat o editie limitata dedicata mireselor exuberante. Magnificent Autumn by Fabulous Diana este o creatie dedicata mireselor rebele, neconventionale carora nu le este teama sa experimenteze. Aranjamentul de masa are ca sursa de inspiratie o paleta de culori specifica toamnei: Marsala, Rose Quartz, Lavander, Glacier Grey si Sangria. Acest aranjament contine flori de sezon. Exista posibilitatea sa nu se gaseasca in anumite perioade ale anului.

Spune parerea ta

Iti spui parerea despre: Magnificent Autumn Table Set by Fabulous Diana

Etichete produs

Foloseste spatii intre etichete. Foloseste ghilimele simple (') pentru fraze.

[profiler]
Memory usage: real: 22282240, emalloc: 21835768
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5983100
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0004154,6720
config/load-modules0.111714,256262,144
config/load-modules-declaration0.02121160,456262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.019712,113,8082,097,152
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00071258,3680
config/load-db0.0614182,104524,288
mage::app::init::stores0.0024178,0160
mage::app::init_front_controller0.0012175,0320
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0009161,3280
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0015112,8640
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003402,5040
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001311,9600
mage::dispatch::routers_match0.3922100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.057012,299,5361,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0013228,2160
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0019146,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0009129,1760
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.047311,127,8801,048,576
CORE::create_object_of::SSE_TranslationHints_Model_Translate0.0002112,7680
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0072104115,2160
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00461275,976262,144
OBSERVER: log0.0028168,568262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003118,6080
OBSERVER: pagecache0.0003119,1680
OBSERVER: persistent0.00075150,8320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3351100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002372,2320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0007116,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00146925,5280
__EAV_LOAD_MODEL__0.030831,638,1841,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0007170,4080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00036744,2800
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00059514,3120
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00913431,6640
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001337,0000
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01353586,920524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0006358,5040
OBSERVER: configurableswatches0.0005756,7520
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00333178,512262,144
OBSERVER: inventory0.00384215,840262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.002933131,6000
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001281,8160
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0005138,9760
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.01201765,104786,432
OBSERVER: reports0.01161706,240786,432
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0002113,632262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00261261,384262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001101,2560
OBSERVER: sendfriend0.0003153,8080
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.07601195,336262,144
layout/package_update: default0.05781128,0720
DISPATCH EVENT:core_layout_update_updates_get_after0.00391101,7680
OBSERVER: firecheckout0.0035180,7040
OBSERVER: tm_layout0.0003116,0400
layout/db_update: default0.2394100
layout/db_update: STORE_default0.2380100
layout/db_update: THEME_frontend_default_blanco0.2363100
layout/package_update: catalog_product_view0.0079121,5360
layout/db_update: MAP_popup0.2307100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.2290100
layout/db_update: catalog_product_view0.2274100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.2263100
layout/db_update: PRODUCT_6510.2253100
layout/db_update: customer_logged_out0.2219100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001015600
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.054213,660,0163,407,872
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00121246,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00051246,4480
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00081246,4000
BLOCK: head0.00041146,9200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00052131,9840
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001815,4480
BLOCK: global_notices0.0003166,0000
BLOCK: top.bar0.0002157,7840
BLOCK: currency0.0022167,9840
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0016216,3280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00076035,9280
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00061159,504262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0031414,176262,144
BLOCK: left_block10.0004165,4480
BLOCK: catalog_product_price_template0.0010157,184262,144
BLOCK: return_link0.0007173,0720
BLOCK: checkout_cart_link0.0002166,0880
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0020111,2080
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0010120,5680
BLOCK: top_cart0.0015175,992262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061177,0960
BLOCK: Facebook_Likebox0.0003165,9520
BLOCK: cookiealert0.00051131,6400
BLOCK: product.info0.00641147,416262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.0002264,9680
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.00352654,4640
BLOCK: product.info.media0.00061159,584262,144
BLOCK: product.info.tabs0.0004166,0240
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00445528,408262,144
BLOCK: product.info.additional0.0004165,6080
BLOCK: related_products0.0004181,744262,144
BLOCK: product.info.options0.0004170,0800
BLOCK: html_calendar0.0003165,7200
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom20.001214,8080
BLOCK: product.info.container10.0003165,984262,144
BLOCK: upsell_products0.0003184,9200
BLOCK: product.review.form0.00311228,920262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003167,312262,144
BLOCK: productalert.price0.0004167,4800
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0003123,9840
BLOCK: product.info.simple0.0003180,776262,144
BLOCK:0.00041132,2320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1657100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0003794,280262,144
frontend/default/blanco/template/page/1column.phtml0.162914,273,2724,456,448
frontend/default/blanco/template/page/html/head.phtml0.04281401,152524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00101718,3360
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005121,7440
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0004774,1840
frontend/default/blanco/template/googleanalytics/ga.phtml0.0007119,7120
frontend/base/default/template/canonicalurl/head-product.phtml0.0098121,8560
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.0030143,5200
frontend/default/blanco/template/page/html/header.phtml0.039711,959,8881,835,008
frontend/default/blanco/template/checkout/cart/mini_cart_top.phtml0.011811,519,0801,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002133,9280
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00261387,448262,144
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0002150,1760
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00041117,416262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Tax0.0001126,2160
locale/currency0.0018475,3920
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0005144,0480
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004141,0240
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/top.phtml0.02361382,536524,288
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.00022313,2080
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.00061095,5040
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Variable0.0001105,9280
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Block0.0001105,8480
frontend/default/blanco/template/catalog/product/view.phtml0.068611,724,7121,572,864
frontend/default/blanco/template/catalog/product/view/media.phtml0.00601213,456262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0015179,4560
OBSERVER: catalogrule0.0013176,5200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001116,4560
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.0052317,048262,144
frontend/default/blanco/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0008110,0160
frontend/default/blanco/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0011120,7840
frontend/default/blanco/template/catalog/product/view/tabs.phtml0.02331547,960524,288
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.00681145,168262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0004110,7200
frontend/default/blanco/template/review/product/view/list.phtml0.00971146,944262,144
frontend/default/blanco/template/review/form.phtml0.00931139,712262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0002210,4800
frontend/base/default/template/tag/list.phtml0.00261122,2960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0006216,9840
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0012242,0400
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0052220,3840
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0023269,0320
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0013160,3200
OBSERVER: bundle_observer0.0011236,1360
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/related.phtml0.0078120,3280
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0010131,5600
frontend/default/blanco/template/page/html/footer.phtml0.0054142,1760
frontend/default/blanco/template/newsletter/subscribe.phtml0.0010115,8560