Transport gratuit in Bucuresti
Livrare si in zonele limitrofe
Trimitem fotografia
reala a produsului livrat
Felicitare cadou
la orice comanda
Cadou surpriza
la a 3-a comanda
Flori proaspete
in fiecare zi
Inapoi la pagina precedenta

Happily Ever After Table Set by Fabulous Alina

Happily Ever After Table Set by Fabulous Alina

Fii primul care evalueaza acest produs.

699,00 RON
Cod produs: Am 31

Disponibilitate: In stoc

Prezentare:

Inspirati de culorile si florile preferate ale Fabulos Muses am creat o editie limitata dedicata mireselor exuberante.

Happily Ever After by Fabulous Alina este o creatie dedicata mireselor romantice care isi doresc in acelasi timp sa treaca peste conventii. Aranjamentele de masa au ca sursa de inspiratie o paleta de culori calde: Strawberry Ice, Lavander, Caterpillar Green, Cupcake Pink, Soap Orange.

Aranjamentele de masa sunt alcatuite din Bujori Raspberry Charm, Hortensie, Trandafiri Vuvuzela, Trandafiri Poeme, Leucadendron Safari Sunset, Senecio Maritima, Silver Brunia, Liliac, Helleboris Winterbells, Astilbe Red Else si Accesorii.

Pentru produsele din categoria evenimente se achita un avans de 50%.
Transport Gratuit.




OR

Detalii

Inspirati de culorile si florile preferate ale Fabulos Muses am creat o editie limitata dedicata mireselor exuberante intitulata Fabulous Wedding. Happily Ever After by Fabulous Alina este o creatie dedicata mireselor romantice care isi doresc in acelasi timp sa treaca peste conventii. Aranjamentele de masa au ca sursa de inspiratie o paleta de culori calde: Strawberry Ice, Lavander, Caterpillar Green, Cupcake Pink, Soap Orange.

Spune parerea ta

Iti spui parerea despre: Happily Ever After Table Set by Fabulous Alina

Etichete produs

Foloseste spatii intre etichete. Foloseste ghilimele simple (') pentru fraze.

[profiler]
Memory usage: real: 22282240, emalloc: 21856368
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5977100
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0004154,6720
config/load-modules0.144614,256262,144
config/load-modules-declaration0.03771160,456262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.021512,113,8082,097,152
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00071258,3600
config/load-db0.0652182,104524,288
mage::app::init::stores0.0024178,0160
mage::app::init_front_controller0.0012175,0320
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0010161,3280
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0012112,8640
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003402,5040
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001311,9600
mage::dispatch::routers_match0.3534100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.056212,299,5361,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0011228,2160
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0016146,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0009129,1760
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.046911,127,8801,048,576
CORE::create_object_of::SSE_TranslationHints_Model_Translate0.0002112,7680
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0067105116,3680
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00501275,976262,144
OBSERVER: log0.0031168,568262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003118,6080
OBSERVER: pagecache0.0003119,1680
OBSERVER: persistent0.00085150,8320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.2971100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002372,2320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0008116,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00126925,5280
__EAV_LOAD_MODEL__0.028631,642,6161,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0007170,4080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00036744,2800
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00059514,3120
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00813436,6800
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001337,0000
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01203586,608524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0006358,5040
OBSERVER: configurableswatches0.0005756,7520
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00323178,392262,144
OBSERVER: inventory0.00394216,480262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.003333131,6000
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001281,8160
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0005138,9760
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.01051765,112786,432
OBSERVER: reports0.01001706,240786,432
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0002113,632262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00271261,384262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001101,2560
OBSERVER: sendfriend0.0004153,8160
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.06271195,368262,144
layout/package_update: default0.05371128,1040
DISPATCH EVENT:core_layout_update_updates_get_after0.00381101,8160
OBSERVER: firecheckout0.0034180,7520
OBSERVER: tm_layout0.0003116,0400
layout/db_update: default0.2067100
layout/db_update: STORE_default0.2056100
layout/db_update: THEME_frontend_default_blanco0.2050100
layout/package_update: catalog_product_view0.0034121,5360
layout/db_update: MAP_popup0.2029100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.2021100
layout/db_update: catalog_product_view0.2011100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.2003100
layout/db_update: PRODUCT_6520.1997100
layout/db_update: customer_logged_out0.1983100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.033313,660,0163,407,872
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00051246,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00041246,4480
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00031246,4240
BLOCK: head0.00031146,9200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012131,9840
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001815,4480
BLOCK: global_notices0.0002166,0000
BLOCK: top.bar0.0002157,7840
BLOCK: currency0.0002167,9840
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0013216,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00066237,0960
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00041159,504262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0020414,176262,144
BLOCK: left_block10.0002165,4480
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002157,184262,144
BLOCK: return_link0.0006173,0720
BLOCK: checkout_cart_link0.0002166,0880
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0008111,2080
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004120,5680
BLOCK: top_cart0.0003175,992262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00041177,0960
BLOCK: Facebook_Likebox0.0002165,9520
BLOCK: cookiealert0.00041131,6400
BLOCK: product.info0.00401147,392262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.0001264,9680
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.00242654,4640
BLOCK: product.info.media0.00041159,600262,144
BLOCK: product.info.tabs0.0002166,0240
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00305528,424262,144
BLOCK: product.info.additional0.0002165,6080
BLOCK: related_products0.0003181,728262,144
BLOCK: product.info.options0.0002170,0800
BLOCK: html_calendar0.0009165,7200
BLOCK: product.info.container10.0002165,976262,144
BLOCK: upsell_products0.0002184,9200
BLOCK: product.review.form0.00211228,944262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002167,320262,144
BLOCK: productalert.price0.0002167,4800
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0002123,9840
BLOCK: product.info.simple0.0003180,752262,144
BLOCK:0.00031132,2320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1638100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0003804,3280
frontend/default/blanco/template/page/1column.phtml0.160914,290,6084,456,448
frontend/default/blanco/template/page/html/head.phtml0.03121401,240524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00101718,3360
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004121,7440
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0004784,2320
frontend/default/blanco/template/googleanalytics/ga.phtml0.0005119,7120
frontend/base/default/template/canonicalurl/head-product.phtml0.0062121,9520
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.0028143,5600
frontend/default/blanco/template/page/html/header.phtml0.041811,959,9201,835,008
frontend/default/blanco/template/checkout/cart/mini_cart_top.phtml0.014711,519,1041,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002133,9280
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00281387,448262,144
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0001150,1760
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00061117,416262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Tax0.0001126,2160
locale/currency0.0028575,4400
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0008144,0480
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006141,0240
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/top.phtml0.02251382,544524,288
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.00022313,2080
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.00061095,5040
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Variable0.0001105,9280
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Block0.0001105,8480
frontend/default/blanco/template/catalog/product/view.phtml0.075911,740,3841,572,864
frontend/default/blanco/template/catalog/product/view/media.phtml0.00601212,928262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0014179,4480
OBSERVER: catalogrule0.0013176,5200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001127,0240
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.0069421,344262,144
frontend/default/blanco/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0008110,0160
frontend/default/blanco/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0012120,7840
frontend/default/blanco/template/catalog/product/view/tabs.phtml0.02511547,768524,288
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.00681145,160262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0004110,7200
frontend/default/blanco/template/review/product/view/list.phtml0.01041146,992262,144
frontend/default/blanco/template/review/form.phtml0.01011139,760262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0002210,4800
frontend/base/default/template/tag/list.phtml0.00341122,2960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0006216,9840
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0014242,0320
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0059229,6800
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0025270,1440
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0016161,0880
OBSERVER: bundle_observer0.0013236,1280
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/related.phtml0.0108124,6400
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0012131,5440
frontend/default/blanco/template/page/html/footer.phtml0.0060142,1760
frontend/default/blanco/template/newsletter/subscribe.phtml0.0011115,8400