Transport gratuit in Bucuresti
Livrare si in zonele limitrofe
Trimitem fotografia
reala a produsului livrat
Felicitare cadou
la orice comanda
Cadou surpriza
la a 3-a comanda
Flori proaspete
in fiecare zi
Inapoi la pagina precedenta

Buchete trandafiri mixte

Dacă doriţi să surprindeţi o persoană dragă, puteţi lua în considerare un cadou clasic, dar de efect: buchete de trandafiri. Culorile, formele, combinaţiile sunt nenumărate aşadar sigur veţi găsi un buchet de trandafiri prin care să vă exprimaţi dragostea şi ataşamentul. Se spune că buchetele de trandafiri roşii simbolizează pasiunea, cele de trandafiri galbeni gelozia, iar cei albi puritatea şi înţelegerea, însă noi credem că este mai important să fie oferit din suflet, cu dorinţa de a aduce un zâmbet şi de a înveseli. Florăria Mobilă se va asigura că buchetul de trandafiri arată impecabil, proaspăt, plin de viaţă şi mai ales, că spune o poveste, a voastră.

Seteaza crescator

Tabel Lista

Pagina:
  1. 2
  2. 3
  3. 4
  4. 5
  5. 6
pe pagina
  1. buchet cu anthurium si trandafiri

    buchet trandafiri si anthurium

    Buchetul este alcatuit din 7 trandafiri roz, 3 anthurium, 1 bambus, verdeata si ambalaj. Semnificatie flori: Trandafiri: dragoste iubire. Transport Gratuit Livrare in 2 ore. Vezi mai mult
    175,00 RON

  2. buchet tranfafiri galbeni

    buchet 101 trandafiri galbeni

    Buchetul este alcatuit din 101 trandafiri galbeni. Semnificatie flori: Trandafiri: dragoste, iubire. Transport Gratuit Livrare in 2 ore. Felicitare Gratuita Vezi mai mult
    999,00 RON

  3. buchet trandafiri portocalii

    buchet 101 trandafiri portocalii

    Buchetul este alcatuit din 101 trandafiri portocalii. Semnificatie flori: Trandafiri: dragoste, iubire. Transport Gratuit Livrare in 2 ore. Felicitare Gratuita Vezi mai mult
    999,00 RON

  4. buchete din trandafiri, frezii lila si santini verde

    buchet cu trandafiri, frezii si santini

    Buchetul este alcatuit din 8 trandafiri, 6 frezii, 5 santini. Semnificatie flori: Trandafiri: dragoste, iubire. Transport Gratuit. Livrare in 2 ore. Felicitare Gratuita. Vezi mai mult
    196,00 RON

  5. buchete din hortensie, frezii si trandafiri

    buchet cu trandafiri, hortensie, frezii

    Buchetul este alcatuit din 4 trandafiri albi, 2 trandafiri portocalii, 3 trandafirasi, 2 hortensii, 6 frezii, verdeata si ambalaj. Semnificatie flori: Trandafiri: iubire, dragoste. Frezie: inocenta. Transport Gratuit. Livrare in 2 ore. Felicitare Gratuita. Vezi mai mult
    249,00 RON

  6. Sale
    buchete din trandafiri portocalii si frezii albe

    buchet cu trandafiri naranga si frezii albe

    Buchetul este alcatuit din 23 Trandafiri Naranga, 20 Frezii albe, Verdeata si Ambalaj. Semnificatie flori: Trandafiri: dragoste, pasiune Frezie: inocenta. Acest buchet se livreaza insotit de eticheta LUXURY COLLECTION. Transport Gratuit Livrare in 2 ore. Felicitare Gratuita Vezi mai mult

    Pret normal: 465,00 RON

    Pret special: 415,00 RON

  7. Sale
    buchete din hortensie, trandafirasi, lalele galbene, trandafirasi roz, hiperycum

    buchet class cu trandafiri si hortensie

    Buchetul este alcatuit din 4 trandafiri, 1 bouvardia, 2 hypericum, 5 lalele, 4 tros, 3 hortensie, accesorii, verdeata si ambalaj. Semnificatie flori: Trandafir: iubire. Transport Gratuit Livrare in 2 ore. Felicitare Gratuita Acest buchet se livreaza insotit de eticheta LUXURY COLLECTION. Vezi mai mult

    Pret normal: 335,00 RON

    Pret special: 315,00 RON

  8. Nou
    Sale
    buchet  mini trandafiri si frezii

    buchet cu trandafiri si frezii

    Buchetul este alcatuit din 5 tros roz, 2 tros portocaliu, 3 irisi, 2 alstroameria, 4 frezii, 1 veronica, verdeata si ambalaj. Semnificatie flori: Trandafiri: dragoste, pasiune. Transport Gratuit Livrare in 2 ore. Felicitare Gratuita Vezi mai mult

    Pret normal: 209,00 RON

    Pret special: 195,00 RON

  9. Sale
    buchete flori

    buchet cu mini trandafiri, lalele si frezii

    Buchetul este alcatuit din 8 mini trandafiri, 9 lalele, 6 frezii, accesorii, verdeata si ambalaj. Semnificatie flori: Trandafiri: dragoste, pasiune. Transport Gratuit Livrare in 2 ore. Felicitare Gratuita Vezi mai mult

    Pret normal: 275,00 RON

    Pret special: 249,00 RON

  10. buchet hortensie, trandafiri, frezii

    buchet hortensie, trandafiri, frezii

    Buchetul este alcatuit din 1 hortensie, 5 trandafiri, 6 frezii, 1 lisianthus, 2 minirose, 1 wax flowers, 1 astilba, verdeata si ambalaj Semnificatie flori: Trandafiri: dragoste, iubire Hortensie: intelegere Transport Gratuit Livrare in 2 ore. Felicitare Gratuita Vezi mai mult
    199,00 RON

  11. buchet din hortensie, trandafiri si orhidee

    buchet hortensie, trandafiri, orhidee, hypericum

    Buchetul este alcatuit din 1 hortensie, 3 trandafiri, 3 cupe orhidee cymbidium, 2 hypericum, 3 minirose, 4 alstroemeria, 1 lisianthus alb, verdeata si ambalaj Semnificatie flori: Trandafiri: dragoste, iubire Hortensie: intelegere Transport Gratuit Livrare in 2 ore. Felicitare Gratuita Vezi mai mult
    239,00 RON

  12. buchet din mini trandafiri galbeni

    buchet cu mini trandafiri galbeni

    Buchetul este alcatuit din 15 minitrandafiri, verdeata si ambalaj. Semnificatie flori: Trandafiri : iubire, dragoste Transport Gratuit Livrare in 2 ore. Felicitare Gratuita Vezi mai mult
    259,00 RON

  13. Sale
    buchete din trandafiri si orhidee

    buchet cu trandafiri si orhidee cymbidium

    Buchetul este alcatuit din 52 trandafiri, 9 cupe orhidee, eucalipt, aspidistra si ambalaj. Semnificatie flori: Trandafiri: dragoste Transport Gratuit Livrare in 2 ore. Felicitare Gratuita Acest buchet se livreaza insotit de eticheta LUXURY COLLECTION. Vezi mai mult

    Pret normal: 850,00 RON

    Pret special: 749,00 RON

  14. buchete cu lalele

    buchet cu mini trandafiri si lalele

    Buchetul este alcatuit din 3 mini trandafiri, 5 lalele, 4 wax flowers, 3 frezii si verdeata. Semnificatie flori: Trandafiri: iubire, dragoste. Lalele: faima, succes. Transport Gratuit Livrare in 2 ore. Felicitare Gratuita Vezi mai mult
    179,00 RON

  15. buchet din hortensie si trandafiri

    buchet hortensie, bujori si minirose

    Buchetul este alcatuit din 3 bujori, 3 hortensii, 5 minirose, verdeata si ambalaj. Semnificatie flori: Bujori: timiditate, sfiala. Hortensia: recunostinta si sinceritatea in iubire. Transport Gratuit Livrare in 2 ore. Felicitare Gratuita Acest buchet contine flori de sezon intalnite in mod special in lunile mai - iunie. Vezi mai mult
    329,00 RON

Seteaza crescator

Tabel Lista

Pagina:
  1. 2
  2. 3
  3. 4
  4. 5
  5. 6
pe pagina
[profiler]
Memory usage: real: 20447232, emalloc: 19864080
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.6352100
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0003154,6720
config/load-modules0.113914,256262,144
config/load-modules-declaration0.02211160,456262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.020212,113,9282,097,152
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.000816010,0800
config/load-db0.0618182,104524,288
mage::app::init::stores0.0026178,0000
mage::app::init_front_controller0.0012174,9760
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0010161,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0013113,8080
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005724,0400
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001362,2000
mage::dispatch::routers_match0.4263100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.057012,299,8321,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0010228,2160
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0016146,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0009129,1760
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.048311,127,9921,048,576
CORE::create_object_of::SSE_TranslationHints_Model_Translate0.0002112,7680
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0076124137,0720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00521276,016262,144
OBSERVER: log0.0035168,632262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003118,6080
OBSERVER: pagecache0.0003119,1440
OBSERVER: persistent0.00075150,8320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.3690100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.002833133,488262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003673,6720
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001332,0560
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0005137,840262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.05951183,840262,144
layout/package_update: default0.05271127,960262,144
DISPATCH EVENT:core_layout_update_updates_get_after0.00361101,6880
OBSERVER: firecheckout0.0033180,6240
OBSERVER: tm_layout0.0003116,0400
layout/db_update: default0.3119100
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren0.3108100
layout/db_update: STORE_default0.3101100
layout/db_update: THEME_frontend_default_blanco0.3095100
layout/db_update: catalog_category_view0.3088100
layout/package_update: catalog_category_default0.001316,6640
layout/db_update: MAP_popup0.3077100
layout/db_update: catalog_category_default0.3071100
layout/db_update: CATEGORY_60.3064100
layout/db_update: customer_logged_out0.3057100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.019312,055,7042,097,152
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00041005,3040
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00031005,3040
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00031005,2720
BLOCK: head0.00031146,920262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011726,0000
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001814,8640
BLOCK: global_notices0.0002166,0000
BLOCK: top.bar0.0002157,7840
BLOCK: currency0.0002268,1600
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0012216,6240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.001314787,4160
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00031159,5040
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0019414,6320
BLOCK: left_block10.0002165,464262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002157,1840
BLOCK: return_link0.0006173,0720
BLOCK: checkout_cart_link0.0002166,088262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0008111,2080
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004121,0800
BLOCK: top_cart0.0002175,9920
BLOCK: wishlist_sidebar0.00031177,096262,144
BLOCK: Facebook_Likebox0.0002166,4640
BLOCK: cookiealert0.00031133,840262,144
BLOCK: catalog.leftnav20.0002165,5680
BLOCK: category.products0.0020194,0880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.0001244,6000
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.00222450,3440
BLOCK: product_list0.0002186,424262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00201125,2240
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001115736,8080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00058153,4800
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.0037150130,3600
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0002188,0000
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.0005173,8800
OBSERVER: configurableswatches0.00083275,6960
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.2849100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0003905,0640
frontend/default/blanco/template/page/2columns-left.phtml0.282816,354,6246,815,744
frontend/default/blanco/template/page/html/head.phtml0.02851666,832786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00111920,4320
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0003121,7440
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0004884,7280
frontend/default/blanco/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004119,7120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00313277,136262,144
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.0026143,6640
frontend/default/blanco/template/page/html/header.phtml0.035912,142,3282,097,152
frontend/default/blanco/template/checkout/cart/mini_cart_top.phtml0.011511,720,8401,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0001133,928262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00221387,448262,144
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0001150,1760
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00031117,4160
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Tax0.0001126,2160
locale/currency0.002321252,360262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0005144,0560
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004141,0240
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/top.phtml0.02041367,600262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.00023017,1280
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.000613101,8160
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Variable0.0001137,6080
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Block0.0001137,5040
frontend/default/blanco/template/catalog/category/view.phtml0.193913,202,7603,407,872
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0020249,1680
DISPATCH EVENT:catalog_entity_attribute_load_after0.0001171,2960
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.00801415,304262,144
OBSERVER: review0.00791411,008262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00301129,0640
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00361178,528262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00221164,952262,144
OBSERVER: inventory0.013616411,624524,288
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list.phtml0.178012,305,0722,883,584
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0054118,9120
frontend/base/default/template/page/html/pager.phtml0.002015,2160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00034525,7680
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/media.phtml0.0983151,674,0241,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.00071512,9760
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0001151,1920
__EAV_LOAD_MODEL__0.0798152,008,4241,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0007170,1600
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.0287151,658,0800
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001337,0080
DISPATCH EVENT:catalog_entity_attribute_load_before0.0001151,2080
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.039515366,816262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0006152,9920
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.013015268,456262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00021527,0640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0001153,9440
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.02341569,216524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001151,2080
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001151,2080
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/leftnav.phtml0.0008111,0560
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/left.phtml0.001812,5360
frontend/base/default/template/tag/popular.phtml0.002815,9920
frontend/default/blanco/template/page/html/side_block.phtml0.003849,5120
frontend/default/blanco/template/page/html/side_block_without.phtml0.002126,9200
frontend/default/blanco/template/page/html/footer.phtml0.0051142,1920
frontend/default/blanco/template/newsletter/subscribe.phtml0.0009115,8400