Transport gratuit in Bucuresti
Livrare si in zonele limitrofe
Trimitem fotografia
reala a produsului livrat
Felicitare cadou
la orice comanda
Cadou surpriza
la a 3-a comanda
Flori proaspete
in fiecare zi
Inapoi la pagina precedenta

Buchete trandafiri mixte

Dacă doriţi să surprindeţi o persoană dragă, puteţi lua în considerare un cadou clasic, dar de efect: buchete de trandafiri. Culorile, formele, combinaţiile sunt nenumărate aşadar sigur veţi găsi un buchet de trandafiri prin care să vă exprimaţi dragostea şi ataşamentul. Se spune că buchetele de trandafiri roşii simbolizează pasiunea, cele de trandafiri galbeni gelozia, iar cei albi puritatea şi înţelegerea, însă noi credem că este mai important să fie oferit din suflet, cu dorinţa de a aduce un zâmbet şi de a înveseli. Florăria Mobilă se va asigura că buchetul de trandafiri arată impecabil, proaspăt, plin de viaţă şi mai ales, că spune o poveste, a voastră.

Seteaza crescator

Tabel Lista

Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
pe pagina
buchete din trandafiri si lalele

buchet trandafiri, frezii si lalele

225,00 RON

Sale
buchete din trandafiri, frezii si santini

buchet mini trandafiri, frezii si santini

Pret normal: 225,00 RON

Pret special: 199,00 RON

Sale
buchete din 37 trandafiri rosii

buchet 37 trandafiri

Pret normal: 539,00 RON

Pret special: 425,00 RON

buchete din hortensie, bouvardia si tros

buchet hortensie si tros

220,00 RON

buchete din hortensie si trandafiri

buchet hortensie si tros

220,00 RON

buchete din flori ieftine

buchet hortensie si trandafiri

209,00 RON

buchet din hortensie trandafiri si lalele

buchet hortensie si trandafiri

395,00 RON

buchete din trandafiri albi si mini trandafiri galbeni

buchet trandafiri si mini trandafiri

179,00 RON

buchete din bujori si hortensie

buchet hortensie si bujori

415,00 RON

Sale
buchete din 27 trandafiri rosii

buchet 27 trandafiri

Pret normal: 399,00 RON

Pret special: 319,00 RON

Sale
buchet din lalele si trandafirasi

buchet mini trandafiri si lalele

Pret normal: 229,00 RON

Pret special: 215,00 RON

Sale
buchet 45 trandafiri

buchet 45 trandafiri

Pret normal: 649,00 RON

Pret special: 490,00 RON

Sale
buchet 33 trandafiri

buchet 33 trandafiri

Pret normal: 459,00 RON

Pret special: 360,00 RON

buchete flori cu anthurium rosu si trandafiri rosii

buchet cu trandafiri si anthurium

345,00 RON

Sale
buchete de trandafiri rosii

buchet 25 trandafiri

Pret normal: 379,00 RON

Pret special: 299,00 RON

Seteaza crescator

Tabel Lista

Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
pe pagina
[profiler]
Memory usage: real: 20447232, emalloc: 19949336
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.6969100
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0003154,6720
config/load-modules0.116414,256262,144
config/load-modules-declaration0.02421160,456262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.023512,113,6482,097,152
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.000917010,5600
config/load-db0.0627182,104524,288
mage::app::init::stores0.0024177,8560
mage::app::init_front_controller0.0012174,9760
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0009161,2720
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0012113,6240
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005764,2320
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001362,2000
mage::dispatch::routers_match0.4816100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.055612,299,5281,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0010228,2160
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0015146,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0009129,1760
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.046611,127,8241,048,576
CORE::create_object_of::SSE_TranslationHints_Model_Translate0.0002112,7680
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0085126139,3920
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00471275,896262,144
OBSERVER: log0.0030168,512262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003118,6080
OBSERVER: pagecache0.0003119,1440
OBSERVER: persistent0.00075150,8320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.4258100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.002933133,464262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003713,8640
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001332,0560
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0005137,840262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.06181183,856262,144
layout/package_update: default0.05481127,952262,144
DISPATCH EVENT:core_layout_update_updates_get_after0.00371101,6800
OBSERVER: firecheckout0.0033180,6160
OBSERVER: tm_layout0.0003116,0400
layout/db_update: default0.3666100
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren0.3654100
layout/db_update: STORE_default0.3647100
layout/db_update: THEME_frontend_default_blanco0.3641100
layout/db_update: catalog_category_view0.3634100
layout/package_update: catalog_category_default0.001316,6640
layout/db_update: MAP_popup0.3623100
layout/db_update: catalog_category_default0.3616100
layout/db_update: CATEGORY_60.3610100
layout/db_update: customer_logged_out0.3602100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.020912,055,7042,097,152
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00051015,3520
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00031015,3520
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00031015,3200
BLOCK: head0.00031146,920262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011726,0000
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001814,8640
BLOCK: global_notices0.0002166,0000
BLOCK: top.bar0.0002157,7840
BLOCK: currency0.0003268,1600
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0013216,6240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.001614385,0480
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00031159,5040
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0019414,6320
BLOCK: left_block10.0003165,440262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002157,1840
BLOCK: return_link0.0006173,0720
BLOCK: checkout_cart_link0.0002166,112262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0009111,2080
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0005121,0800
BLOCK: top_cart0.0003175,9920
BLOCK: wishlist_sidebar0.00041177,104262,144
BLOCK: Facebook_Likebox0.0002166,4640
BLOCK: cookiealert0.00041133,840262,144
BLOCK: catalog.leftnav20.0002165,5680
BLOCK: category.products0.0026194,0880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.0001244,6000
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.00242450,3440
BLOCK: product_list0.0003186,424262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00221125,2240
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001112732,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00058354,7920
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.0037137127,9600
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0003188,0000
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.0006173,8800
OBSERVER: configurableswatches0.00103676,4160
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.3376100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0004925,1600
frontend/default/blanco/template/page/2columns-left.phtml0.335416,451,3286,815,744
frontend/default/blanco/template/page/html/head.phtml0.03031666,184786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00111819,3920
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004121,7440
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0005904,8240
frontend/default/blanco/template/googleanalytics/ga.phtml0.0005119,7120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00343277,128262,144
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.0027143,6640
frontend/default/blanco/template/page/html/header.phtml0.037212,142,3442,097,152
frontend/default/blanco/template/checkout/cart/mini_cart_top.phtml0.012711,720,8481,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002133,952262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00271387,464262,144
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0002150,1760
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00051117,4160
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Tax0.0001126,2160
locale/currency0.002323252,440262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0005144,0480
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004141,0240
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/top.phtml0.02031367,608262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.00023017,1280
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.000713101,8160
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Variable0.0001137,6080
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Block0.0001137,5040
frontend/default/blanco/template/catalog/category/view.phtml0.241813,309,7603,407,872
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0020249,1680
DISPATCH EVENT:catalog_entity_attribute_load_after0.0001191,3920
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.00871455,832262,144
OBSERVER: review0.00861451,552262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00291129,1840
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00411178,616262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00251164,952262,144
OBSERVER: inventory0.016818366,096524,288
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list.phtml0.224712,381,6482,883,584
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0055116,9760
frontend/base/default/template/page/html/pager.phtml0.001914,5360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00034928,0400
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/media.phtml0.1316151,689,1521,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.00101714,6880
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0001171,2880
__EAV_LOAD_MODEL__0.1070172,155,6641,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0007170,1520
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.0389171,853,256262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001337,0080
DISPATCH EVENT:catalog_entity_attribute_load_before0.0001171,3120
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.052817380,360262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0010173,0880
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.016417222,576262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00031527,0640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0001153,9440
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.02881570,296524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001151,2080
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001151,2080
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/leftnav.phtml0.0010111,0560
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/left.phtml0.002012,5360
frontend/base/default/template/tag/popular.phtml0.002915,9920
frontend/default/blanco/template/page/html/side_block.phtml0.003949,5120
frontend/default/blanco/template/page/html/side_block_without.phtml0.002226,9200
frontend/default/blanco/template/page/html/footer.phtml0.0054142,1920
frontend/default/blanco/template/newsletter/subscribe.phtml0.0011115,8400