Transport gratuit in Bucuresti
Livrare si in zonele limitrofe
Trimitem fotografia
reala a produsului livrat
Felicitare cadou
la orice comanda
Cadou surpriza
la a 3-a comanda
Flori proaspete
in fiecare zi
Inapoi la pagina precedenta

buchet special

buchet special

Fii primul care evalueaza acest produs.

419,00 RON
Cod produs: B162

Disponibilitate: In stoc

Prezentare:

Buchetul este alcatuit din 10 trandafirasi somon, 3 trandafirasi roz, 3 bujori albi, 3 lisianthus alb, 1 lisianthus roz, 3 trandafiri vuvuzela, 2 ranunculus mov, 5 astilbe mov, 2 gerbera albe, 1 ornitogalum si salal.

Semnificatie flori.
Trandafiri: dragoste.

Transport gratuit.
Felicitare gratuita.
Livrare in 2 ore.

OR

Detalii

ATENTIE!! Acest buchet contine flori de sezon. Exista posibilitatea sa nu fie disponibile in anumite perioade ale anului. Floraria mobila este o florarie online care livreaza flori la comanda in Bucuresti prin curieri specializati in flori. Puteti comanda online flori la domiciliu, la preturi avantajoase, buchete flori, aranjamente florale, cosuri cu flori,buchete mireasa, flori evenimente, lumanari de nunta, lumanari de botez, cu livrare gratuita in maxim 2 ore.  Livrare in Bucuresti.

Spune parerea ta

Iti spui parerea despre: buchet special

Etichete produs

Foloseste spatii intre etichete. Foloseste ghilimele simple (') pentru fraze.

[profiler]
Memory usage: real: 22020096, emalloc: 21686592
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5453100
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0003154,6720
config/load-modules0.142814,256262,144
config/load-modules-declaration0.03151160,456262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.019312,113,6162,097,152
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00061228,2480
config/load-db0.0610182,104524,288
mage::app::init::stores0.0024177,9600
mage::app::init_front_controller0.0011175,0320
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0009161,3200
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0010112,8000
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002372,3600
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001311,9600
mage::dispatch::routers_match0.3098100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.054912,299,5441,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0012228,2160
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0017146,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0008129,1760
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.045511,127,9521,048,576
CORE::create_object_of::SSE_TranslationHints_Model_Translate0.0002112,7680
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0061102112,9120
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00561275,864262,144
OBSERVER: log0.0039168,480262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003118,6080
OBSERVER: pagecache0.0003119,1440
OBSERVER: persistent0.00075150,8320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.2548100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002342,0880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0007116,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00126925,5280
__EAV_LOAD_MODEL__0.023331,629,9361,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0007170,4080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00036442,3120
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00059214,3120
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00553425,2320
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0000337,0000
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01063581,120524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0004358,5040
OBSERVER: configurableswatches0.0004756,7520
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00283180,816262,144
OBSERVER: inventory0.00263176,552262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.01011864,232786,432
OBSERVER: reports0.00981805,376786,432
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0001113,6320
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00341361,608524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001281,8160
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0004138,5680
OBSERVER: sendfriend0.0002153,7920
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.06071195,280524,288
layout/package_update: default0.05041128,016524,288
DISPATCH EVENT:core_layout_update_updates_get_after0.00361101,736262,144
OBSERVER: firecheckout0.0033180,672262,144
OBSERVER: tm_layout0.0003116,0400
layout/db_update: default0.1751100
layout/db_update: STORE_default0.1740100
layout/db_update: THEME_frontend_default_blanco0.1734100
layout/package_update: catalog_product_view0.0034121,5360
layout/db_update: MAP_popup0.1700100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.1692100
layout/db_update: catalog_product_view0.1682100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.1674100
layout/db_update: PRODUCT_7500.1667100
layout/db_update: customer_logged_out0.1654100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.028713,640,4723,407,872
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00051236,4160
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00041236,4000
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00031236,6320
BLOCK: head0.00031146,9200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012131,9840
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001815,4480
BLOCK: global_notices0.0002166,0000
BLOCK: top.bar0.0002157,784262,144
BLOCK: currency0.0002167,9840
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0013216,3280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00055331,7680
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00031159,504262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0019414,1760
BLOCK: left_block10.0002165,4480
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002157,208262,144
BLOCK: return_link0.0006173,0720
BLOCK: checkout_cart_link0.0002166,0880
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0009111,2080
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004120,5680
BLOCK: top_cart0.0002175,992262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00031177,0960
BLOCK: Facebook_Likebox0.0002165,960262,144
BLOCK: cookiealert0.00031131,6400
BLOCK: product.info0.00241128,152262,144
BLOCK: product.info.media0.00031159,5840
BLOCK: product.info.tabs0.0002166,024262,144
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00265528,400524,288
BLOCK: product.info.additional0.0002165,6160
BLOCK: related_products0.0002181,7280
BLOCK: product.info.options0.0002170,080262,144
BLOCK: html_calendar0.0002165,7200
BLOCK: product.info.container10.0002165,9760
BLOCK: upsell_products0.0002184,920262,144
BLOCK: product.review.form0.00181228,904262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002167,3120
BLOCK: productalert.price0.0002167,4800
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0002123,9840
BLOCK: product.info.simple0.0002180,7520
BLOCK:0.00031132,2320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1354100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0003774,1840
frontend/default/blanco/template/page/1column.phtml0.132814,189,1524,456,448
frontend/default/blanco/template/page/html/head.phtml0.02891398,312524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00091718,3360
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0003121,7440
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0003754,0880
frontend/default/blanco/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004119,7120
frontend/base/default/template/canonicalurl/head-product.phtml0.0054119,6640
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.0028143,5360
frontend/default/blanco/template/page/html/header.phtml0.037011,994,7442,097,152
frontend/default/blanco/template/checkout/cart/mini_cart_top.phtml0.011211,519,0881,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0001133,9280
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00261387,448524,288
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0002150,1760
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00041117,4160
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Tax0.0001126,2160
locale/currency0.0018276,3200
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0005145,0720
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004142,0480
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/top.phtml0.02181423,424524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.00162928,9120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.0001234,4160
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.00202348,1040
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.00022313,2080
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.00061095,5040
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Variable0.0001105,9280
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Block0.0001105,8480
frontend/default/blanco/template/catalog/product/view.phtml0.056011,617,3201,835,008
frontend/default/blanco/template/catalog/product/view/media.phtml0.00471210,0400
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0014179,4400
OBSERVER: catalogrule0.0013176,5200
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.001918,184262,144
frontend/default/blanco/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0007110,0160
frontend/default/blanco/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0011120,8080
frontend/default/blanco/template/catalog/product/view/tabs.phtml0.02231548,216524,288
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.00651145,160262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0004110,7200
frontend/default/blanco/template/review/product/view/list.phtml0.00901146,896262,144
frontend/default/blanco/template/review/form.phtml0.00871139,696262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0002210,4800
frontend/base/default/template/tag/list.phtml0.00271122,3040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0005216,9840
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0012242,0320
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.004221,1600
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/related.phtml0.001212,544262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0012138,9520
OBSERVER: bundle_observer0.0011136,1120
frontend/default/blanco/template/page/html/footer.phtml0.0053142,1600
frontend/default/blanco/template/newsletter/subscribe.phtml0.0010115,8400