Transport gratuit in Bucuresti
Livrare si in zonele limitrofe
Trimitem fotografia
reala a produsului livrat
Felicitare cadou
la orice comanda
Cadou surpriza
la a 3-a comanda
Flori proaspete
in fiecare zi
Inapoi la pagina precedenta

buchet mireasa

buchet mireasa

Fii primul care evalueaza acest produs.

265,00 RON
Cod produs: BM47

Disponibilitate: In stoc

Prezentare:

Buchetul este alcatuit din trandafiri, minitrandafiri, lisianthus alb, hypericum, craspedia, ornitogalum, brunia, verdeata si accesorii.

Semnificatie flori:
Trandafiri: dragoste, iubire.

Transport Gratuit.




OR

Detalii

Buchet elegant alcatuit din trandafiri,tandafirasi, lisianthus, brunia, hypericum, ornitogalum, craspedia. Acest buchet contine flori de sezon. Exista posibilitatea sa nu fie disponibile in anumite perioade ale anului. Floraria mobila este o florarie online care livreaza flori la comanda in Bucuresti prin curieri specializati in flori. Puteti comanda online flori la domiciliu, la preturi avantajoase, buchete flori, aranjamente florale, cosuri cu flori, buchete mireasa, flori evenimente, lumanari de nunta, lumanari de botez, cu livrare gratuita in maxim 2 ore.

Spune parerea ta

Iti spui parerea despre: buchet mireasa

Etichete produs

Foloseste spatii intre etichete. Foloseste ghilimele simple (') pentru fraze.

[profiler]
Memory usage: real: 22544384, emalloc: 21877624
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5390100
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0003154,6720
config/load-modules0.114814,256262,144
config/load-modules-declaration0.01981160,456262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.019312,113,5842,097,152
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00061248,3360
config/load-db0.0625182,104524,288
mage::app::init::stores0.0024177,9520
mage::app::init_front_controller0.0012175,0320
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0009161,3200
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0011112,8000
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003402,5040
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001311,9600
mage::dispatch::routers_match0.3304100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.054112,299,4481,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0009228,2160
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0015146,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0009129,1760
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.046211,127,5761,048,576
CORE::create_object_of::SSE_TranslationHints_Model_Translate0.0002112,7680
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0066108119,8240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00441275,984262,144
OBSERVER: log0.0028168,584262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003118,6080
OBSERVER: pagecache0.0002119,1600
OBSERVER: persistent0.00065150,8320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.2762100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002372,2320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0007116,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00106925,5280
__EAV_LOAD_MODEL__0.025431,635,1121,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0006170,4080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00036744,2800
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00059514,3120
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00753434,7680
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001337,0000
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01063581,000524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0004358,5040
OBSERVER: configurableswatches0.0004756,7520
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00283180,888262,144
OBSERVER: inventory0.00314221,240262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.01011864,200786,432
OBSERVER: reports0.00981805,344786,432
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0001113,6320
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00341361,600524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001281,816262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0005138,5680
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001101,0000
OBSERVER: sendfriend0.0002153,7920
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.06071195,280786,432
layout/package_update: default0.05191128,016262,144
DISPATCH EVENT:core_layout_update_updates_get_after0.00361101,736262,144
OBSERVER: firecheckout0.0032180,672262,144
OBSERVER: tm_layout0.0003116,0400
layout/db_update: default0.1943100
layout/db_update: STORE_default0.1932100
layout/db_update: THEME_frontend_default_blanco0.1926100
layout/package_update: catalog_product_view0.0033121,536524,288
layout/db_update: MAP_popup0.1905100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.1898100
layout/db_update: catalog_product_view0.1888100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.1881100
layout/db_update: PRODUCT_5200.1875100
layout/db_update: customer_logged_out0.1861100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.028513,640,4883,407,872
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00051246,7120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00041246,4560
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00031246,4160
BLOCK: head0.00031146,9200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012131,9840
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001815,4480
BLOCK: global_notices0.0002166,0000
BLOCK: top.bar0.0002157,784262,144
BLOCK: currency0.0002167,9840
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0012216,3280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00066538,8560
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00031159,504262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0019414,1760
BLOCK: left_block10.0002165,4480
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002157,184262,144
BLOCK: return_link0.0006173,0720
BLOCK: checkout_cart_link0.0002166,0880
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0008111,2080
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004120,5680
BLOCK: top_cart0.0002175,992262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00031177,0960
BLOCK: Facebook_Likebox0.0002165,960262,144
BLOCK: cookiealert0.00031131,6400
BLOCK: product.info0.00211128,128262,144
BLOCK: product.info.media0.00031159,5840
BLOCK: product.info.tabs0.0002166,024262,144
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00275528,408524,288
BLOCK: product.info.additional0.0002165,6160
BLOCK: related_products0.0002181,7280
BLOCK: product.info.options0.0002170,104262,144
BLOCK: html_calendar0.0002165,7200
BLOCK: product.info.container10.0002165,9760
BLOCK: upsell_products0.0003184,920262,144
BLOCK: product.review.form0.00171228,928262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002167,3120
BLOCK: productalert.price0.0002167,4800
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0002123,9840
BLOCK: product.info.simple0.0002180,7520
BLOCK:0.00031132,232262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1563100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0003834,4720
frontend/default/blanco/template/page/1column.phtml0.153714,363,3764,718,592
frontend/default/blanco/template/page/html/head.phtml0.03031398,432524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00091718,3360
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0003121,7600
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0004814,3760
frontend/default/blanco/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004119,7120
frontend/base/default/template/canonicalurl/head-product.phtml0.0060119,5520
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.0026143,5360
frontend/default/blanco/template/page/html/header.phtml0.036611,994,7442,097,152
frontend/default/blanco/template/checkout/cart/mini_cart_top.phtml0.010711,519,0721,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0001133,9280
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00241387,456524,288
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0001150,1760
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00041117,4160
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Tax0.0001126,216262,144
locale/currency0.0018876,6080
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0005145,0720
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004142,0480
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/top.phtml0.02191423,440524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.00152928,9120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.0001234,4160
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.00202348,1040
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.00022313,2080
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.00051095,5040
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Variable0.0001105,9280
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Block0.0001105,8480
frontend/default/blanco/template/catalog/product/view.phtml0.076211,779,3041,835,008
frontend/default/blanco/template/catalog/product/view/media.phtml0.00491210,1760
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0012179,4640
OBSERVER: catalogrule0.0011176,5200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001127,0240
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001121,0640
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001121,0640
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.0105734,240524,288
frontend/default/blanco/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0008110,0160
frontend/default/blanco/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0011120,8080
frontend/default/blanco/template/catalog/product/view/tabs.phtml0.02241548,416262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.00651145,1680
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0004110,7200
frontend/default/blanco/template/review/product/view/list.phtml0.00961146,864262,144
frontend/default/blanco/template/review/form.phtml0.00931139,664262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0002210,4800
frontend/base/default/template/tag/list.phtml0.00251122,3040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0005216,9840
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0013242,0320
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0052253,1520
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0018273,536262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0011163,3440
OBSERVER: bundle_observer0.0015236,1280
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/related.phtml0.0176135,8400
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0013131,5520
frontend/default/blanco/template/page/html/footer.phtml0.0052142,1600
frontend/default/blanco/template/newsletter/subscribe.phtml0.0009115,8400