Transport gratuit in Bucuresti
Livrare si in zonele limitrofe
Trimitem fotografia
reala a produsului livrat
Felicitare cadou
la orice comanda
Cadou surpriza
la a 3-a comanda
Flori proaspete
in fiecare zi
Inapoi la pagina precedenta

buchet trandafiri si santini

buchet trandafiri si santini

Fii primul care evalueaza acest produs.

Pret normal: 175,00 RON

Pret special: 159,00 RON

Cod produs: B176

Disponibilitate: In stoc

Prezentare:

Buchetul este alcatuit din 8 trandafiri rosii si 3 santini verde, imbracate in hartie de matase si ambalaj in culori uni sau neutre.

Semnificatie flori.
Trandafiri: iubire, dragoste.

Transport gratuit.
Felicitare gratuita.
Livrare in 2 ore.

Colecția „Simplicity Flowers” te invită să alegi dintr-o varietate de buchete de flori compuse dintr-un singur tip de floare ce pot fi comandate online. Mai mult decât atât, pentru a le evidenția frumusețea, delicatețea și gingășia, ele sunt îmbrăcate în hârtie de mătase și ambalaje în culori uni, fie neutre, fie pastelate în funcție de tipul de flori alese pentru buchet.
OR

Detalii

ATENTIE!! Acest buchet contine flori de sezon. Exista posibilitatea sa nu fie disponibile in anumite perioade ale anului. Floraria mobila este o florarie online care livreaza flori la comanda in Bucuresti prin curieri specializati in flori. Puteti comanda online flori la domiciliu, la preturi avantajoase, buchete flori, aranjamente florale, cosuri cu flori,buchete mireasa, flori evenimente, lumanari de nunta, lumanari de botez, cu livrare gratuita in maxim 2 ore.  .

Spune parerea ta

Iti spui parerea despre: buchet trandafiri si santini

Etichete produs

Foloseste spatii intre etichete. Foloseste ghilimele simple (') pentru fraze.

[profiler]
Memory usage: real: 22282240, emalloc: 21684936
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5579100
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0003154,6720
config/load-modules0.140614,256262,144
config/load-modules-declaration0.02681160,456262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.021112,113,7682,097,152
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00071228,2800
config/load-db0.0634182,104524,288
mage::app::init::stores0.0025177,7120
mage::app::init_front_controller0.0013174,9280
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0011161,2240
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0011112,8000
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003372,3600
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001311,9600
mage::dispatch::routers_match0.3201100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.063212,299,2401,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0009228,2160
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0015146,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0008129,1760
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.054011,127,6001,048,576
CORE::create_object_of::SSE_TranslationHints_Model_Translate0.0002112,7680
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0060102112,9120
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00581275,824262,144
OBSERVER: log0.0041168,440262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003118,6080
OBSERVER: pagecache0.0003119,1440
OBSERVER: persistent0.00075150,8320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.2568100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001342,0880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0008116,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00116925,528262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.024431,629,7681,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0007170,4080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00036442,3120
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00059214,3120
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00573425,2880
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001337,0000
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01163580,928524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0006358,5040
OBSERVER: configurableswatches0.0005756,7520
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00313180,864262,144
OBSERVER: inventory0.00283176,600262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.01041864,200786,432
OBSERVER: reports0.01011805,344786,432
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0002113,6320
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00341361,584524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001281,8160
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0004138,5680
OBSERVER: sendfriend0.0002153,7920
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.05921195,256786,432
layout/package_update: default0.05011127,992262,144
DISPATCH EVENT:core_layout_update_updates_get_after0.00361101,696262,144
OBSERVER: firecheckout0.0033180,632262,144
OBSERVER: tm_layout0.0003116,0400
layout/db_update: default0.1761100
layout/db_update: STORE_default0.1751100
layout/db_update: THEME_frontend_default_blanco0.1744100
layout/package_update: catalog_product_view0.0034121,536524,288
layout/db_update: MAP_popup0.1723100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.1716100
layout/db_update: catalog_product_view0.1706100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.1698100
layout/db_update: PRODUCT_7690.1691100
layout/db_update: customer_logged_out0.1676100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.030113,640,3603,407,872
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00051236,4160
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00041236,4000
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00031236,6320
BLOCK: head0.00031146,9200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032131,9840
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001815,4480
BLOCK: global_notices0.0002166,0000
BLOCK: top.bar0.0002157,784262,144
BLOCK: currency0.0002167,9840
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0012216,3280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00055331,7440
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00031159,512262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0021414,1760
BLOCK: left_block10.0002165,4480
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002157,1840
BLOCK: return_link0.0007173,0720
BLOCK: checkout_cart_link0.0002166,0880
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0009111,2080
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0006120,5680
BLOCK: top_cart0.0002175,992262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00031177,0960
BLOCK: Facebook_Likebox0.0002165,952262,144
BLOCK: cookiealert0.00031131,6400
BLOCK: product.info0.00251128,024262,144
BLOCK: product.info.media0.00031159,5840
BLOCK: product.info.tabs0.0002166,024262,144
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00255528,424524,288
BLOCK: product.info.additional0.0002165,6080
BLOCK: related_products0.0002181,7280
BLOCK: product.info.options0.0002170,088262,144
BLOCK: html_calendar0.0002165,7200
BLOCK: product.info.container10.0002165,9760
BLOCK: upsell_products0.0002184,944262,144
BLOCK: product.review.form0.00161228,904262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002167,3120
BLOCK: productalert.price0.0002167,4800
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0002123,9840
BLOCK: product.info.simple0.0002180,7520
BLOCK:0.00031132,232262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1363100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0003774,1840
frontend/default/blanco/template/page/1column.phtml0.133814,188,5684,456,448
frontend/default/blanco/template/page/html/head.phtml0.02891398,224524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00091718,3360
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0003121,7600
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0003754,0880
frontend/default/blanco/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004119,7520
frontend/base/default/template/canonicalurl/head-product.phtml0.0053119,5200
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.0028143,5360
frontend/default/blanco/template/page/html/header.phtml0.036611,994,8162,097,152
frontend/default/blanco/template/checkout/cart/mini_cart_top.phtml0.010511,519,1041,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002133,9280
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00221387,464524,288
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0001150,1760
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00031117,4160
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Tax0.0001126,232262,144
locale/currency0.0018376,3680
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0004145,0720
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004142,0480
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/top.phtml0.02241423,448524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.00162928,9120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.0001234,4160
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.00202348,1040
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.00022313,2080
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.00061095,5040
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Variable0.0001105,9280
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Block0.0001105,8480
frontend/default/blanco/template/catalog/product/view.phtml0.057511,616,7281,835,008
frontend/default/blanco/template/catalog/product/view/media.phtml0.00491209,5200
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0014179,4640
OBSERVER: catalogrule0.0013176,5200
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.002318,912524,288
frontend/default/blanco/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0007110,0160
frontend/default/blanco/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0011120,6880
frontend/default/blanco/template/catalog/product/view/tabs.phtml0.02311547,776262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.00641145,1600
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0004110,7200
frontend/default/blanco/template/review/product/view/list.phtml0.00981146,936262,144
frontend/default/blanco/template/review/form.phtml0.00961139,720262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0002210,4800
frontend/base/default/template/tag/list.phtml0.00311122,2480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0006216,9840
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0011242,0320
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.003821,1600
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/related.phtml0.001412,5440
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0010138,9520
OBSERVER: bundle_observer0.0009136,1120
frontend/default/blanco/template/page/html/footer.phtml0.0051142,1760
frontend/default/blanco/template/newsletter/subscribe.phtml0.0009115,8560