Transport gratuit in Bucuresti
Livrare si in zonele limitrofe
Trimitem fotografia
reala a produsului livrat
Felicitare cadou
la orice comanda
Cadou surpriza
la a 3-a comanda
Flori proaspete
in fiecare zi
Inapoi la pagina precedenta

Aranjamente Florale Paste

Seteaza crescator

Tabel Lista

pe pagina
Sale
aranjament din lalele colorate

aranjament lalele si lisianthus

Pret normal: 195,00 RON

Pret special: 179,00 RON

Sale
 buchet trandafiri si santini

buchet trandafiri si santini

Pret normal: 199,00 RON

Pret special: 189,00 RON

Sale
buchete vesele

buchet trandafiri si santini

Pret normal: 225,00 RON

Pret special: 205,00 RON

Sale
buchete din lalele albe si roz

simplicity flowers buchet 17 lalele

Pret normal: 159,00 RON

Pret special: 142,00 RON

Sale
buchet 21 lalele galbene

buchet 21 lalele

Pret normal: 187,00 RON

Pret special: 159,00 RON

buchete din trandafiri albi si mini trandafiri galbeni

buchet trandafiri si mini trandafiri

179,00 RON

buchet din liliac si amarilis

buchet cu liliac si amarilis

250,00 RON

Sale
buchet cu lalele

buchet cu lalele

Pret normal: 265,00 RON

Pret special: 249,00 RON

aranjamente flori paste

aranjament paste lalele si trandafiri

170,00 RON

aranjamente flori paste

aranjament paste frezii, lisianthus si trandafiri

165,00 RON

aranjament paste

aranjament paste cu morcovi

340,00 RON

coronita paste

coronita paste

160,00 RON

Seteaza crescator

Tabel Lista

pe pagina
[profiler]
Memory usage: real: 20185088, emalloc: 19702760
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.6908100
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0003154,6720
config/load-modules0.108314,256262,144
config/load-modules-declaration0.01971160,456262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.026112,113,6642,097,152
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001016010,0320
config/load-db0.0689182,104524,288
mage::app::init::stores0.0028178,0080
mage::app::init_front_controller0.0011174,9280
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0009161,2240
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0011113,4400
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004613,5120
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001362,2000
mage::dispatch::routers_match0.4750100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.067112,298,9121,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0010228,2160
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0018146,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0010129,1760
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.057011,127,1201,048,576
CORE::create_object_of::SSE_TranslationHints_Model_Translate0.0002112,7680
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0095119131,584262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00521276,040262,144
OBSERVER: log0.0033168,656262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003118,6080
OBSERVER: pagecache0.0003119,1440
OBSERVER: persistent0.00085150,8320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.4078100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.003533133,464262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003573,1920
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001332,0560
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0005137,840262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.06791183,840262,144
layout/package_update: default0.06031127,960262,144
DISPATCH EVENT:core_layout_update_updates_get_after0.00381101,6800
OBSERVER: firecheckout0.0033180,6160
OBSERVER: tm_layout0.0003116,0400
layout/db_update: default0.3419100
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren0.3407100
layout/db_update: STORE_default0.3400100
layout/db_update: THEME_frontend_default_blanco0.3394100
layout/db_update: catalog_category_view0.3385100
layout/package_update: catalog_category_default0.001716,6640
layout/db_update: MAP_popup0.3373100
layout/db_update: catalog_category_default0.3363100
layout/db_update: CATEGORY_190.3357100
layout/db_update: customer_logged_out0.3349100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001615920
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.024912,055,6162,097,152
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0005985,2080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0003985,2240
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0003985,1600
BLOCK: head0.00031146,920262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011726,0000
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001814,8640
BLOCK: global_notices0.0002166,0000
BLOCK: top.bar0.0002157,7840
BLOCK: currency0.0002268,1600
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0013216,624262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.001812574,4080
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00061159,5040
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0020414,6320
BLOCK: left_block10.0002165,440262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002157,1840
BLOCK: return_link0.0010173,0720
BLOCK: checkout_cart_link0.0003166,096262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0014111,2080
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0024121,0800
BLOCK: top_cart0.0003175,9920
BLOCK: wishlist_sidebar0.00051177,096262,144
BLOCK: Facebook_Likebox0.0002166,4640
BLOCK: cookiealert0.00041133,816262,144
BLOCK: catalog.leftnav20.0002165,5680
BLOCK: category.products0.0021194,0880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.0001244,6000
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.00322450,3440
BLOCK: product_list0.0003186,416262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00221125,2240
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001211330,8240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00037046,2480
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.0031118119,4080
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0004188,0000
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.0006173,8800
OBSERVER: configurableswatches0.00093275,6960
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.3077100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0004854,8240
frontend/default/blanco/template/page/2columns-left.phtml0.305616,221,3446,553,600
frontend/default/blanco/template/page/html/head.phtml0.03561664,824786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00141718,3520
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004121,7440
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0004834,4880
frontend/default/blanco/template/googleanalytics/ga.phtml0.0005119,7120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00463277,120262,144
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.0027143,6560
frontend/default/blanco/template/page/html/header.phtml0.042912,142,7602,097,152
frontend/default/blanco/template/checkout/cart/mini_cart_top.phtml0.015211,720,8641,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002133,928262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00351387,448262,144
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0002150,1760
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00071117,4160
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Tax0.0001126,2160
locale/currency0.002319252,264262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0005144,0480
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004141,0240
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/top.phtml0.02341367,576262,144
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.00023017,1280
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.000713101,8160
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Variable0.0001137,6080
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Block0.0001137,5040
frontend/default/blanco/template/catalog/category/view.phtml0.201913,095,0003,407,872
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0014142,3360
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.01021425,784262,144
OBSERVER: review0.01011421,504262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00311104,3040
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00541175,320262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00311162,688262,144
OBSERVER: inventory0.014716306,208262,144
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list.phtml0.184312,229,9842,883,584
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0042112,7120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00074224,0640
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/media.phtml0.1085121,570,1201,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.00081512,9760
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0001151,1920
__EAV_LOAD_MODEL__0.0885151,998,3841,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0007170,1280
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.0277151,624,4320
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001337,0080
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.048315376,400786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0007152,9920
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.013615165,3040
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00021221,7360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0001123,2000
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.02281257,056786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001121,0640
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001121,0640
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/leftnav.phtml0.0009110,2880
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/left.phtml0.001812,5360
frontend/base/default/template/tag/popular.phtml0.002815,9920
frontend/default/blanco/template/page/html/side_block.phtml0.003949,5120
frontend/default/blanco/template/page/html/side_block_without.phtml0.002126,9200
frontend/default/blanco/template/page/html/footer.phtml0.0053142,1920
frontend/default/blanco/template/newsletter/subscribe.phtml0.0010115,8400