Transport gratuit in Bucuresti
Livrare si in zonele limitrofe
Trimitem fotografia
reala a produsului livrat
Felicitare cadou
la orice comanda
Cadou surpriza
la a 3-a comanda
Flori proaspete
in fiecare zi

Produse cu eticheta 'comanda trandafiri'

Seteaza crescator

Tabel Lista

pe pagina
Sale
buchet cu 13 trandafiri

buchet cu 13 trandafiri

Pret normal: 229,00 RON

Pret special: 199,00 RON

Seteaza crescator

Tabel Lista

pe pagina
[profiler]
Memory usage: real: 19136512, emalloc: 18870928
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5225100
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0003154,6720
config/load-modules0.112914,256262,144
config/load-modules-declaration0.02021160,456262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.021812,113,6162,097,152
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0006856,4640
config/load-db0.0654182,104524,288
mage::app::init::stores0.0029177,9200
mage::app::init_front_controller0.0012174,9520
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0010161,2480
mage::dispatch::db_url_rewrite0.001319,6160
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003412,4240
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001352,1520
mage::dispatch::routers_match0.3086100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.071311,498,4401,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0014228,2160
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0027146,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0015129,1760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Config0.001212,2880
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.061211,127,5361,048,576
CORE::create_object_of::SSE_TranslationHints_Model_Translate0.0003112,7680
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.006094104,0640
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00521276,2480
OBSERVER: log0.0035168,8640
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003118,6080
OBSERVER: pagecache0.0003119,1440
OBSERVER: persistent0.00075150,8320
mage::dispatch::controller::action::tag_product_list0.2367100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002392,3280
mage::dispatch::controller::action::tag_product_list::layout_load0.06571172,296524,288
layout/package_update: default0.06091128,008524,288
DISPATCH EVENT:core_layout_update_updates_get_after0.00411101,736524,288
OBSERVER: firecheckout0.0036180,672524,288
OBSERVER: tm_layout0.0004116,0400
layout/db_update: default0.1746100
layout/db_update: STORE_default0.1736100
layout/db_update: THEME_frontend_default_blanco0.1728100
layout/package_update: tag_product_list0.001115,0880
layout/db_update: MAP_popup0.1719100
layout/db_update: tag_product_list0.1712100
layout/db_update: customer_logged_out0.1705100
mage::dispatch::controller::action::tag_product_list::layout_generate_blocks0.032713,279,5123,145,728
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0004814,3920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0003814,3920
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002814,3600
BLOCK: head0.00031146,9280
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011726,0000
BLOCK: global_notices0.0002166,0000
BLOCK: top.bar0.0002157,7840
BLOCK: currency0.0002167,9840
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0016216,4960
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00077947,1600
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00031159,504262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0019415,0080
BLOCK: left_block10.0002165,4480
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002157,1840
BLOCK: return_link0.0006173,080262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0002166,0880
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0009111,4640
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0005120,5760
BLOCK: top_cart0.0003175,9920
BLOCK: wishlist_sidebar0.00041177,096262,144
BLOCK: Facebook_Likebox0.0003165,9520
BLOCK: cookiealert0.00041131,640262,144
BLOCK: tag_products0.0007198,7200
BLOCK: search_result_list0.0003186,424262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00311326,632262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00086620,6560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00046542,9680
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00079114,0000
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0003188,0000
BLOCK ACTION: tag_products -> setListCollection0.012111,090,3121,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Product_Collection0.00541444,256262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001332,0560
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0005138,7680
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.0005144,0320
OBSERVER: configurableswatches0.0004441,1120
mage::dispatch::controller::action::tag_product_list::layout_render0.1362100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0003613,6720
frontend/default/blanco/template/page/2columns-left.phtml0.134115,151,6805,242,880
frontend/default/blanco/template/page/html/head.phtml0.02961395,216524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00101314,1600
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0003121,7440
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0003593,3200
frontend/default/blanco/template/googleanalytics/ga.phtml0.0005119,720262,144
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.0043143,9840
frontend/default/blanco/template/page/html/header.phtml0.039512,286,8002,359,296
frontend/default/blanco/template/checkout/cart/mini_cart_top.phtml0.012611,721,5521,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002133,9280
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00261386,424262,144
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0001150,1760
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00051117,4160
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Tax0.0001126,2160
locale/currency0.00233251,520262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0004144,0480
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004141,0240
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/top.phtml0.02241515,976524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.001929120,9120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.0001234,4160
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.00202348,1360
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.00023017,1280
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.000713101,816262,144
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Variable0.0001137,6080
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Block0.0001137,5040
frontend/default/blanco/template/catalogsearch/result.phtml0.041312,201,2002,359,296
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.00621325,336262,144
OBSERVER: review0.00092126,2000
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0019112,0480
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00341292,208262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00191154,352262,144
OBSERVER: inventory0.00252232,256262,144
DISPATCH EVENT:tag_tag_product_collection_load_after0.00101128,0320
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list.phtml0.033311,837,4002,097,152
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0033112,8960
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/media.phtml0.017811,255,2961,310,720
__EAV_LOAD_MODEL__0.015111,010,3841,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0007170,1200
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00371245,3280
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001337,0000
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00531310,856262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00151102,1520
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.002317,9440
frontend/base/default/template/tag/popular.phtml0.002815,8320
frontend/default/blanco/template/page/html/side_block.phtml0.003949,5120
frontend/default/blanco/template/page/html/side_block_without.phtml0.002226,9200
frontend/default/blanco/template/page/html/footer.phtml0.0054142,1920
frontend/default/blanco/template/newsletter/subscribe.phtml0.0009115,8400