Transport gratuit in Bucuresti
Livrare si in zonele limitrofe
Trimitem fotografia
reala a produsului livrat
Felicitare cadou
la orice comanda
Cadou surpriza
la a 3-a comanda
Flori proaspete
in fiecare zi
Inapoi la pagina precedenta

Flori Evenimente

Flori Evenimente

Seteaza descrescator

Tabel Lista

Pagina:
  1. 1
  2. 2
pe pagina
lumanare botez cu mini trandafiri galbeni

lumanare botez

380,00 RON

buchete nasa cu trandafiri si latirus

buchet nasa

380,00 RON

lumanare botez de lux

lumanare botez

390,00 RON

lumanari botez de lux

lumanare botez din hortensie si tros

399,00 RON

buchete mireasa din bujori si trandafiri

buchet mireasa

370,00 RON

buchet mireasa

buchet mireasa

350,00 RON

buchete de mireasa din bujori si ornitogalum

buchet mireasa

345,00 RON

Happily Ever After by Fabulous  Muses Alina

Happily Ever After by Fabulous Alina

399,00 RON

buchete mireasa

buchet mireasa

325,00 RON

buchete mireasa alb cu verde

buchet mireasa

320,00 RON

buchete nasa

buchet mireasa / nasa

330,00 RON

buchete mireasa frumoase

buchet mireasa / nasa

370,00 RON

Magnificent Autumn by Fabulous Muses Diana

Magnificent Autumn by Fabulous Diana

350,00 RON

Magnificent Autumn by Fabulous Muses Diana

Magnificent Autumn Table Set by Fabulous Diana

350,00 RON

buchete de mireasa superbe

buchet mireasa

330,00 RON

Seteaza descrescator

Tabel Lista

Pagina:
  1. 1
  2. 2
pe pagina
[profiler]
Memory usage: real: 20971520, emalloc: 20506440
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.7754100
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0004154,6720
config/load-modules0.132914,256262,144
config/load-modules-declaration0.02981160,456262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.023012,113,7842,097,152
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001018711,3760
config/load-db0.0719182,104524,288
mage::app::init::stores0.0025177,7680
mage::app::init_front_controller0.0012174,9760
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0009161,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0009113,2560
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0008824,5200
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002402,3920
mage::dispatch::routers_match0.5344100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.065012,299,2721,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0011228,2160
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0019146,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0009129,1760
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.053411,127,6081,048,576
CORE::create_object_of::SSE_TranslationHints_Model_Translate0.0002112,7680
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0091127140,240262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00631275,968262,144
OBSERVER: log0.0037168,584262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004118,6080
OBSERVER: pagecache0.0004119,1440
OBSERVER: persistent0.00115150,8320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.4691100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.003438137,072262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0005774,1520
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001372,2480
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0005137,840262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.06991180,368262,144
layout/package_update: default0.06331127,968262,144
DISPATCH EVENT:core_layout_update_updates_get_after0.00411101,6960
OBSERVER: firecheckout0.0037180,6320
OBSERVER: tm_layout0.0003116,0400
layout/db_update: default0.4010100
layout/db_update: STORE_default0.4000100
layout/db_update: THEME_frontend_default_blanco0.3992100
layout/db_update: catalog_category_view0.3985100
layout/package_update: catalog_category_layered0.001517,6080
layout/db_update: MAP_popup0.3973100
layout/db_update: catalog_category_layered0.3966100
layout/db_update: CATEGORY_100.3959100
layout/db_update: customer_logged_out0.3950100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.043713,885,6003,670,016
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00051045,4960
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00041045,4960
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00031035,4160
BLOCK: head0.00031146,9200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011726,000262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001814,8640
BLOCK: global_notices0.0002166,0000
BLOCK: top.bar0.0002157,7840
BLOCK: currency0.0003268,1600
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0019216,560262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.001615089,1680
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00031159,5040
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0021414,6320
BLOCK: left_block10.0002165,456262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002157,1840
BLOCK: return_link0.0008173,0720
BLOCK: checkout_cart_link0.0002166,096262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0011111,2080
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0005121,0800
BLOCK: top_cart0.0003175,9920
BLOCK: wishlist_sidebar0.00051177,120262,144
BLOCK: Facebook_Likebox0.0002165,9520
BLOCK: cookiealert0.00041131,792262,144
BLOCK: catalog.leftnav0.021211,875,6801,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00362269,352262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001212832,8640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00057952,1680
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004013396,4720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0012288,8320
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00141145,4400
OBSERVER: tax0.0007273,5600
OBSERVER: weee0.0005168,4800
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,712262,144
locale/currency0.003524252,512262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007144,056262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006141,032262,144
BLOCK: catalog.leftnav20.0003165,5680
BLOCK: category.products0.0024184,6800
BLOCK: product_list0.0003186,448262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.0020192,3440
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0003187,9760
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.0006173,880262,144
OBSERVER: configurableswatches0.00104277,4960
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.3501100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0004914,8560
frontend/default/blanco/template/page/2columns-left.phtml0.347715,188,9925,505,024
frontend/default/blanco/template/page/html/head.phtml0.02891404,064524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00121819,3920
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004121,8720
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0005894,7600
frontend/default/blanco/template/googleanalytics/ga.phtml0.0006119,7120
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.0034144,8640
frontend/default/blanco/template/page/html/header.phtml0.037411,658,9681,835,008
frontend/default/blanco/template/checkout/cart/mini_cart_top.phtml0.009611,261,8641,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002133,9280
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00261294,688262,144
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0002150,1760
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.0002151,944262,144
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/top.phtml0.02321346,864262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.0001275,1520
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.00442785,2400
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.00033017,1280
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.000813102,0720
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Variable0.0001137,6080
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Block0.0001137,5040
frontend/default/blanco/template/catalog/category/view.phtml0.238012,745,3922,883,584
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0022217,6400
DISPATCH EVENT:catalog_entity_attribute_load_after0.0001151,1840
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.00611411,560262,144
OBSERVER: review0.00591407,280262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00191128,8160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00281175,288262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00191161,432262,144
OBSERVER: inventory0.018521299,184262,144
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list.phtml0.227212,183,4722,621,440
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0050115,2880
frontend/base/default/template/page/html/pager.phtml0.001013,8800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00045531,4480
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/media.phtml0.1420151,568,9201,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.00112017,2560
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0001201,4320
__EAV_LOAD_MODEL__0.1144202,225,1201,310,720
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.0396202,104,6720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001337,0160
DISPATCH EVENT:catalog_entity_attribute_load_before0.0001131,1120
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.060320399,912524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0009203,232262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.019020154,1120
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00021527,0640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0001153,9440
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.02561566,464786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001151,2080
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001151,2080
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/leftnav.phtml0.0047121,4000
frontend/default/blanco/template/catalog/layer/view.phtml0.0110149,1840
frontend/default/blanco/template/catalog/layer/state.phtml0.001313,2640
frontend/default/blanco/template/catalog/layer/filter.phtml0.001426,0800
frontend/base/default/template/tag/popular.phtml0.003315,9920
frontend/default/blanco/template/page/html/side_block.phtml0.004649,5120
frontend/default/blanco/template/page/html/side_block_without.phtml0.002626,9200
frontend/default/blanco/template/page/html/footer.phtml0.0071142,1920
frontend/default/blanco/template/newsletter/subscribe.phtml0.0013115,8400