Transport gratuit in Bucuresti
Livrare si in zonele limitrofe
Trimitem fotografia
reala a produsului livrat
Felicitare cadou
la orice comanda
Cadou surpriza
la a 3-a comanda
Flori proaspete
in fiecare zi
Inapoi la pagina precedenta

buchet nasa

buchet nasa

Fii primul care evalueaza acest produs.

220,00 RON
Cod produs: BN14

Disponibilitate: In stoc

Prezentare:

Buchetul este alcatuit din 15 trandafiri, 2 hypericum, accesorii si verdeata

Semnificatie flori:
Trandafir: pasiune, dragoste.

Transport Gratuit.
Livrare in 2 ore.


OR

Detalii

Buchet vesel cu trandafiri si hypericum. Floraria mobila este o florarie online care livreaza flori la comanda in Bucuresti prin curieri specializati in flori. Puteti comanda online flori la domiciliu, la preturi avantajoase, buchete flori, aranjamente florale, cosuri cu flori, buchete mireasa, flori evenimente, lumanari de nunta, lumanari de botez, cu livrare gratuita in maxim 2 ore.

Spune parerea ta

Iti spui parerea despre: buchet nasa

Etichete produs

Foloseste spatii intre etichete. Foloseste ghilimele simple (') pentru fraze.

[profiler]
Memory usage: real: 22282240, emalloc: 21683824
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5772100
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0003154,6720
config/load-modules0.158214,256262,144
config/load-modules-declaration0.02031160,456262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.019112,113,6242,097,152
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00071238,3040
config/load-db0.0627182,104524,288
mage::app::init::stores0.0024178,0560
mage::app::init_front_controller0.0011175,0000
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0009161,2880
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0010112,7920
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003402,5040
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001311,9600
mage::dispatch::routers_match0.3251100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.054512,299,6721,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0010228,2160
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0015146,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0009129,1760
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.046211,127,7761,048,576
CORE::create_object_of::SSE_TranslationHints_Model_Translate0.0002112,7680
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0063102112,9120
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00491276,032262,144
OBSERVER: log0.0032168,648262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003118,6080
OBSERVER: pagecache0.0003119,1440
OBSERVER: persistent0.00065150,8320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.2704100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002372,2320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0007116,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00126925,504262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.028431,628,1521,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0006170,4080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00036744,2800
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00079514,3120
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00873427,4880
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0000337,0000
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01233581,008524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0005358,5040
OBSERVER: configurableswatches0.0004756,7520
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00313181,840262,144
OBSERVER: inventory0.00283177,576262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.01051864,192786,432
OBSERVER: reports0.01011805,336786,432
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0001113,6320
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00341361,584524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001281,8160
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0004138,5680
OBSERVER: sendfriend0.0002153,7920
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.06001195,296786,432
layout/package_update: default0.05111128,032262,144
DISPATCH EVENT:core_layout_update_updates_get_after0.00371101,752262,144
OBSERVER: firecheckout0.0033180,688262,144
OBSERVER: tm_layout0.0003116,0400
layout/db_update: default0.1892100
layout/db_update: STORE_default0.1882100
layout/db_update: THEME_frontend_default_blanco0.1876100
layout/package_update: catalog_product_view0.0034121,536524,288
layout/db_update: MAP_popup0.1855100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.1848100
layout/db_update: catalog_product_view0.1838100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.1830100
layout/db_update: PRODUCT_5350.1824100
layout/db_update: customer_logged_out0.1809100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.031513,640,3603,407,872
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00061236,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00041236,4080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00041236,3760
BLOCK: head0.00031146,9200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012131,9840
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001815,4480
BLOCK: global_notices0.0002166,0000
BLOCK: top.bar0.0002157,808262,144
BLOCK: currency0.0002167,9840
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0012216,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00065331,7680
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00031159,520262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0026414,1760
BLOCK: left_block10.0002165,4480
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002157,184262,144
BLOCK: return_link0.0010173,0720
BLOCK: checkout_cart_link0.0002166,0880
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.0012111,2080
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0006120,5680
BLOCK: top_cart0.0003175,992262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00031177,0960
BLOCK: Facebook_Likebox0.0002165,976262,144
BLOCK: cookiealert0.00041131,6400
BLOCK: product.info0.00231128,000262,144
BLOCK: product.info.media0.00031159,5840
BLOCK: product.info.tabs0.0002166,024262,144
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00265528,408524,288
BLOCK: product.info.additional0.0002165,6080
BLOCK: related_products0.0002181,7280
BLOCK: product.info.options0.0002170,080262,144
BLOCK: html_calendar0.0002165,7200
BLOCK: product.info.container10.0002165,9760
BLOCK: upsell_products0.0002184,936262,144
BLOCK: product.review.form0.00181228,880262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002167,3120
BLOCK: productalert.price0.0002167,4800
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0002123,9840
BLOCK: product.info.simple0.0002180,7520
BLOCK:0.00031132,232262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1482100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0003774,1840
frontend/default/blanco/template/page/1column.phtml0.145614,185,6484,456,448
frontend/default/blanco/template/page/html/head.phtml0.02991396,872524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00101718,3360
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0003121,7600
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0004754,0880
frontend/default/blanco/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004119,7120
frontend/base/default/template/canonicalurl/head-product.phtml0.0060118,5520
frontend/base/default/template/zero1/gdpr/cookiealert.phtml0.0029143,5360
frontend/default/blanco/template/page/html/header.phtml0.037011,994,7682,097,152
frontend/default/blanco/template/checkout/cart/mini_cart_top.phtml0.011111,519,0801,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0001133,9280
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00251387,448524,288
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0001150,1760
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00041117,4160
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Tax0.0001126,216262,144
locale/currency0.0018276,3200
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0005145,0720
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004142,0480
frontend/default/blanco/template/catalog/navigation/top.phtml0.02191423,440524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.00172928,9120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.0001234,4160
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.00202348,1040
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.00022313,2080
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.00061095,5040
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Variable0.0001105,9280
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Block0.0001105,8480
frontend/default/blanco/template/catalog/product/view.phtml0.067311,615,8561,835,008
frontend/default/blanco/template/catalog/product/view/media.phtml0.00461209,6960
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0012179,4640
OBSERVER: catalogrule0.0011176,5200
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.001918,232524,288
frontend/default/blanco/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0008110,0160
frontend/default/blanco/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0012120,6720
frontend/default/blanco/template/catalog/product/view/tabs.phtml0.03111547,960262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.00671145,1600
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0004110,7200
frontend/default/blanco/template/review/product/view/list.phtml0.01541146,848262,144
frontend/default/blanco/template/review/form.phtml0.01511139,648262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0003210,480262,144
frontend/base/default/template/tag/list.phtml0.00441122,2400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0007216,9920
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0012242,0320
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.004121,1600
frontend/default/blanco/template/catalog/product/list/related.phtml0.001112,5440
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0011138,9520
OBSERVER: bundle_observer0.0009136,1120
frontend/default/blanco/template/page/html/footer.phtml0.0056142,1600
frontend/default/blanco/template/newsletter/subscribe.phtml0.0013115,8400